Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Chcę kupić bezprzewodowy, przenośny głośnik. Podkreślam przenośny, ponieważ nie chcę półmetrowego potwora (o tobię mówię JBL). Pierwszym moim wyborem jest Devialet Mania. Przeczytałem mnóstwo opinii na temat tego głośnika i zdania są podzielone. Niektórzy twierdzą, że jest to jeden z najlepszych głośników bezprzewodowych, inni twierdzą, że jest niewiele ponad przeciętny.

No i jest też Devialet Phantom 2. 5-6 tys. zł to górna granica, jaką jestem w stanie wyłożyć na ten zakup. Jednak niektórzy twierdzą, że różnica w cenie między tymi modelami nie znajduje odzwierciedlenia w jakości dźwięku.

Co powiecie? Kupić Manie i będę zadowolony, Phantom 2, czy też w ogóle inny model?

Sprzęt będzie grał głównie na imprezach. Super, gdyby nawet grając głośno trzymał bardzo dobry poziom dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 31.07.2024 o 23:42, Kacper Zięba napisał:

Witam.

Chcę kupić bezprzewodowy, przenośny głośnik. Podkreślam przenośny, ponieważ nie chcę półmetrowego potwora (o tobię mówię JBL). Pierwszym moim wyborem jest Devialet Mania. Przeczytałem mnóstwo opinii na temat tego głośnika i zdania są podzielone. Niektórzy twierdzą, że jest to jeden z najlepszych głośników bezprzewodowych, inni twierdzą, że jest niewiele ponad przeciętny.

No i jest też Devialet Phantom 2. 5-6 tys. zł to górna granica, jaką jestem w stanie wyłożyć na ten zakup. Jednak niektórzy twierdzą, że różnica w cenie między tymi modelami nie znajduje odzwierciedlenia w jakości dźwięku.

Co powiecie? Kupić Manie i będę zadowolony, Phantom 2, czy też w ogóle inny model?

Sprzęt będzie grał głównie na imprezach. Super, gdyby nawet grając głośno trzymał bardzo dobry poziom dźwięku.

Cześć

Mania i Phantom II to nie co inne produkty. Odziwo barwa i charakter dźwięku jest dość podobny ale to jednak starszy brat na "prąd" uwalnia skalę tego dźwięku i czuć, że radzi sobie lepiej w każdej sytuacji. Ponadto jest też zauważalnie głośniejszy. 

Mania, jest faktycznie fenomenem. To malutki głośniczek, który najlepiej gra po wifi, i blisko ściany (tak...)

Najlepiej jak stoi w niedużym pomieszczeniu. Plener nie jest jego mocną stroną.

Obowiązkowo należy posłucha obu. Devialet jest naprawdę rewolucyjną marką w swoich produktach. 

Warto więc poświęcić im dłużej niż pięć minut :)

zapraszamy do kontaktu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Obowiązkowo należy posłucha obu. Devialet jest naprawdę rewolucyjną marką w swoich produktach. 

Warto więc poświęcić im dłużej niż pięć minut :)

zapraszamy do kontaktu!

Cześć! Dzięki za odpowiedź. Od tego czasu trochę się zmieniło i obecnie moim pierwszym wyborem będzie Sonos Move 2. Co uważasz? O Devialet słyszałem, że jest mocno przepłacony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kacper Zięba napisał:

Cześć! Dzięki za odpowiedź. Od tego czasu trochę się zmieniło i obecnie moim pierwszym wyborem będzie Sonos Move 2. Co uważasz? O Devialet słyszałem, że jest mocno przepłacony.

Witaj, 

Mino tego, że jesteśmy dystrybutorem Devialeta, to będę obiektywny i murem stanę za francuską marką.

Produkty Sososa są poprostu dobre i już. Nie czuć tam takiej ekstaagancji, wyższości i jedneka tego "czegoś" 

Co jest w Devialecie. Żeby to poczuć, to musiałbyś postawić obydwa te produkty w docelowym pomieszczeniu.

Do czego Cię zachęcam. Devialet jest marką optymalnie wycenioną względem rynków zachodnio europejskich czy też azjatyckich. Dla tamtych rejonów, ceny za te produkty są przeciętnie wysokie. Dlatego też tam osiągają najwyższą sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2024 o 16:59, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

A z jakiego miasta piszemy? Może pokierujemy we właściwe miejsce :)?

Niedaleko Krakowa. Po ostatnich problemach Sonosa teraz jestem prawie przekonany do Mani :)

Jedno pytanko. Czy mogę połączyć się do Mani robiąc z telefonu hotspot (korzystając z mobilnego internetu)? Czy poza dostępem do wifi pozostaje tylko Bluetooth?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacper Zięba napisał:

Niedaleko Krakowa. Po ostatnich problemach Sonosa teraz jestem prawie przekonany do Mani :)

Jedno pytanko. Czy mogę połączyć się do Mani robiąc z telefonu hotspot (korzystając z mobilnego internetu)? Czy poza dostępem do wifi pozostaje tylko Bluetooth?

Mobilny internet będzie działał podobnie do tego jakby stał stacjonarny router w domu. Więc nie powinno tu być żadnych przeszkód. 

Bluetooth to zawsze gotowe rozwiązanie w każdych warunkach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
10 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Mobilny internet będzie działał podobnie do tego jakby stał stacjonarny router w domu. Więc nie powinno tu być żadnych przeszkód. 

Bluetooth to zawsze gotowe rozwiązanie w każdych warunkach :)

Bluetooth to jednak gorsza jakość dźwięku niż wifi.

A co z tym miejscem, znajdzie się coś w Krakowie? :D

Edytowano przez Kacper Zięba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kacper Zięba napisał:

Bluetooth to jednak gorsza jakość dźwięku niż wifi.

A co z tym miejscem, znajdzie się coś w Krakowie? :D

Zgadza się, miałem na myśli to, że jeśli w terenie nie będzie można połączyć się po wi-fi, to zawsze BT zostaje :)

W Krakowie, można podejść do naszego sklepu na Chodkiewicza 4

Telefon: 12 421 38 42

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...