Skocz do zawartości

At 97 czy Ortofon LM 10? Jaka wkładka do Denon DP-30l?


Recommended Posts

Jak w temacie, posiadam Denon DP-30L z wkładką Ortofon LM 10 z igłą Dual  DN167 (przebieg nieznany) i jakoś mi to nie gra, suchy dźwięk, stłumiony, trochę cyfrowy. Mam wkładkę At95 bez igły (chyba? na zdjęciach prosze ew. korektę lub potwierdzenie).  Słucham głównie rocka.

I teraz pytanie. Czy warto zainwestować igłę do AT95 - jaką? Czy może igła w Ortofonie jest zjechana i trzeba ją wymienić - na jaką?
A może trzeba zainwestować w całą inną wkładkę z igłą?

Co sądzicie? Z góry dziękuję za pomoc

1722616265410.jpg

1722616265418.jpg

1722616265425.jpg

Edytowano przez RoRo
Poprawiłem "literówkę" w tytule
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo changed the title to At 97 czy Ortofon LM 10? Jaka wkładka do Denon DP-30l?
4 godziny temu, Artur_1 napisał:

Jak w temacie, posiadam Denon DP-30L z wkładką Ortofon LM 10 z igłą Dual  DN167 (przebieg nieznany) i jakoś mi to nie gra, suchy dźwięk, stłumiony, trochę cyfrowy. Mam wkładkę At95 bez igły (chyba? na zdjęciach prosze ew. korektę lub potwierdzenie).  Słucham głównie rocka.

I teraz pytanie. Czy warto zainwestować igłę do AT95 - jaką? Czy może igła w Ortofonie jest zjechana i trzeba ją wymienić - na jaką?
A może trzeba zainwestować w całą inną wkładkę z igłą?

Co sądzicie? Z góry dziękuję za pomoc

1722616265410.jpg

1722616265418.jpg

1722616265425.jpg

Dzięki za poprawkę, jeszcze zamiast 97 powinno być 95 - nie wiem skąd mi się to wzięło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...