Skocz do zawartości

Kino domowe na głośnikach B&W DM602,601s1 w dzisiejszych czasach???


Gość

Recommended Posts

Posiadam zestaw kolumn po ojcu tz B&W DM602/CC6/DM601 z 1998 roku. Kolumny są w perfekcyjnym stanie brak uszkodzeń po za centralnym gdzie ma wduszoną kopułkę od siostry córki... Wymieniłbym tą kolumnę z chęcią na DM602 by mieć z przodu jednolitą barwę jak i charakterystykę. Czy przy Dolby Atmos ten system się sprawdzi jako dolna warstwa? Celuję w 5.1.4 z tym że nie wiem co na sufit? Klipsch Atmos? A jakie Ampli? Czy lepiej końcówka Rotela pod Amplituner i Atmos z Ampli? 
 

Fronty myślę dać za ekranem ale że słucham muzyki z Winylu to potrzebował bym dobrą bazę stereo na standach... warto w takim razie bawić się w dublowanie frontu??? Lubię sprzęt Vintage a w szczególności amplitunery z lat 70-80 i chciałbym takiego Pioneera SX 1050 lub 1250( nie do dostania ) wpiąć w system kinowy, jeżeli się da...🤔

A więc, czy 26 letnie kolumny nadają się do kina jako dolna warstwa??? Co na Atmosa??? Jakie Ampli? Co z Winylem??? Jak to pogodzić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprzedać wszystko i kupić system sub-sat z małym amplitunerem typowo pod TV ale z dźwiękiem 5.1

Cana? Tyle ile za używany Sennheiser Ambeo Max, czyli coś około 6 tys zł za całość. Oczywiście tylko nowy sprzęt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...