Skocz do zawartości

eMBe

Uczestnik
 • Zawartość

  113
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mały update od samego twórcy/pomysłodawcy odnośnie aplikacji do modyfikacji krzywych Ratbuddyssey. "Coder is on vacation, he'll be back around 10-19 and I should have a new version around then." Ponoć ma być tam wiele usprawnień i dodanych rzeczy których zapewne wielu ludziom brakowało. "Step one is modernizing the framework it's built on, then will come enhancements. Absolutely yes though, I plan to add functionality to let users save/load sets of eq points. I'll probably do some work to test if there's a max allowed number of points before coming up with some 'stock' curves to include with the program. Users should be able to export/import/share their own curves easily as well."
 2. To nie jest dobre połączenie. Miałem te kolumny z Denonem (co prawda niższy model) ale wymieniłem na jaśniejsze. Te kolumny powinny grać z Yamahą raczej. W połączeniu z Denonem jest za "ciepło". Za mało szczegółów. Nudno.
 3. @Daniel09 widzę, że na tych samych falach nadajesz co Pani Redaktor. Wycieczki osobiste? Dobre. Ale w sumie sprawa prosta. Tu nie liczą się fakty tylko audiofilskie widzi mi się. Odczucia. A Twoje odczucie jest błędne. Ślepy test rozwiąże problem A wystarczyłoby zrobić tak :>>>
 4. Pani to lepiej niech się nie próbuje tłumaczyć z własnych słów i nie pisze o wyrwaniu z kontekstu. Jaki koń jest każdy widzi. A mailowa wymiana zdań z Panią mi wystarczyła żeby się przekonać z kim tu się ma do czynienia jeśli chodzi o redakcję tego audiofilskiego forum
 5. Owszem :>> I to nie są moje słowa tylko słowa Pani Redaktor Także o Spotify możesz podyskutować o swoich doświadczeniach a nie o parametrach no chyba, że będziesz siał zamęt (pisał o pomiarach, o faktach) to ban za prowokacje Oczywiście w drugą stronę to już tak pięknie nie działa No ale to dlatego, że to forum audiofilskie
 6. Albo jesteś z nami albo przeciwko nam. No ale to tylko potwierdza to co napisałem Wiadomo jaka grupa ma większe przywileje. Inaczej na nich moderatorzy spoglądają. Na szczęście nie ma przymusu siedzenia w kąciku własnej adoracji :)
 7. Bo taka prawda, że to nie jest forum dla wszystkich tylko audiofilskie. Ktoś kto ma inne podejście do audio albo inne poglądy na pewne sprawy nie ma tu prawa bytu. "...to jest forum dla pasjonatów, audiofilskie, o doświadczeniach a nie pomiarowe..." Domyślcie się czyje to są słowa.
 8. To jest niestety sedno sprawy. Jaki koń jest to chyba każdy zainteresowany tym co się dzieje na tym forum wie. "Bo to jest forum dla pasjonatów, audiofilskie, o doświadczeniach a nie pomiarowe..."
 9. Kto jak kto ale Ty chyba nie powinieneś pytać czy można mieć dobry sub (nie samoróbkę) za mniej niż 22k
 10. Tu się zgodzę ale niekoniecznie musi to być samoróbka
 11. To, że u Ciebie ten sub się nie sprawdził nie znaczy, że u innych też się nie sprawdzi. Jakościowe suby to nie tylko te z "samowyrobu".
 12. No właśnie. Dla zdecydowanej większości lepiej kupić gotowego suba bez lub z apką pozwalającą na korekcję już po kalibracji tak jak mają suby np. SVS (jeśli ktoś chce mieć możliwości ustawienia suba bardziej niż volume i crossover ewentualnie phase).
 13. Jak to jest z tymi samowyrobionymi subami? Na Twoim przykładzie. Masz sub do kina zestrojony pod dane pomieszczenie? Co jeśli zmienisz pomieszczenie (zakładam na potrzeby dyskusji)? Trzeba wzywać pacjenta żeby suba od nowa (co pewnie wiąże się z kosztami)?
×
×
 • Utwórz nowe...