Skocz do zawartości

Pokój odsłuchowy - projekt wizualny


Arturito

Recommended Posts

Cześć! 
 

Przygotowuje się do tematu remontu i adaptacji pokoju odsłuchowego (przerobienie z gościnnej sypialni). Szukam projektanta, który pomoże mi z projektem wizualnym, żeby zrobić z tego prawdziwą „men’s Cave” :) 

Operat akustyczny już zrobiony, układu pokoju zmieniać nie będę a jedynie dodawać wytłumienie i ropraszacze. Ale chcę to zrobić raz a porządnie a do tego niezbędny jest mi ktoś kto narysuje wizke, pomoże dobrać oświetlenie, kolory, dodatki, fajny mebel itp. 
 

Może macie kogoś do polecenia?

pozdr! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zolt napisał:

Akustyka tu znajdziesz, ale jak szukasz projektanta wnętrz to nie wiem czy to odpowiednie forum. ;)

Dzięki za dopowiedz.

Problem polega na tym, że standardowo projektanci wnętrz nie mają doświadczenia w projektowaniu takich pomieszczeń i nie mają pojęcia czym jest dyfuzor czy bass trap. A z kolei, stricte akustycy nie zajmują się designem tylko modami pomieszczeniami. Dlatego liczę, że znajdę jednak tutaj kogoś kto jest mocny również w projektowaniu bo zakładam ze np. w prywatnych salach kinowych czy profesjonalnych studiach odsłuchowych też ktoś o aspekt dizajnu dbać musi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że powinieneś spróbować w firmach, które produkują ustroje. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to Artnovion.

Można u nich zupełnie za free poprosić o projekt ustrojów wraz z symulacjami. Dostajesz całkiem pokaźny plik PDF z rozkładem co jak i gdzie sugerują.

https://www.artnovion.com/customer-service

Mają całkiem estetyczne produkty więc może uda się coś fajnego stworzyć. Co do efektów i skuteczności takiej adaptacji trzeba się zastanowić - nadal jest to współpraca online bez pomiarów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ferszcik napisał:

Możliwe, że powinieneś spróbować w firmach, które produkują ustroje. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to Artnovion.

Można u nich zupełnie za free poprosić o projekt ustrojów wraz z symulacjami. Dostajesz całkiem pokaźny plik PDF z rozkładem co jak i gdzie sugerują.

https://www.artnovion.com/customer-service

Mają całkiem estetyczne produkty więc może uda się coś fajnego stworzyć. Co do efektów i skuteczności takiej adaptacji trzeba się zastanowić - nadal jest to współpraca online bez pomiarów :)

Super sprawa, pobawię się - dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...