Skocz do zawartości

Słabo działa subwoofer w onkyo tx sr 605


RobertSm

Recommended Posts

Witam mam problem z słabo działającym subwooferem tak jak w tytule. Subwoofer sam w sobie coś się czasem odzywa ale generalnie słabo jak zaczynam wchodzić w menu konfiguracji głośników i podbijam niskie tony to milknie kompletnie i nawet po powrocie do poprzednich ustawień milczy dopiero z czasem zaczyna się odzywać coraz bardziej. W temacie jestem zielony i ustawiałem wszystko tak by jakoś grało ale słaby bass nie daje mi spokoju. (Subwoofer testowany pod amplitunerem denona i działał normalnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RobertSm napisał:

Subwoofer testowany pod amplitunerem denona i działał normalnie

W jakim sensie działał normalnie? Subwoofer to nie jest kolumna którą non stop słychać. Ona uzupełnia pasmo niskich częstotliwości.
Na Onkyo kalibracja była zrobiona? Jak masz tego suba w ogóle ustawionego/skonfigurowanego (i z tyłu na subwooferze i w amplitunerze)?
Co to za subwoofer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eMBe napisał:

W jakim sensie działał normalnie? Subwoofer to nie jest kolumna którą non stop słychać. Ona uzupełnia pasmo niskich częstotliwości.
Na Onkyo kalibracja była zrobiona? Jak masz tego suba w ogóle ustawionego/skonfigurowanego (i z tyłu na subwooferze i w amplitunerze)?
Co to za subwoofer?

Działał normalnie mam na myśli to że było go jakkolwiek słychać przy podobnej głośności testowane na utworze "fading Sun od wykonawcy Winther songs spotify" a po podłączeniu go do onkyo prawie milczy o ile można było przy denonie wyczuć drgania tak przy onkyo minimalne

Subwoofer Maudio SUB 8

Kalibracji profesjonalnej nie było robionej sam próbowałem to mniej więcej wystroić do centralnego punktu w pokoju to jest mój pierwszy zestaw i ogólnie w temacie jestem zielony. Dołączam zdjęcie tyłu subwoofera jak będę w domu mogę zrobić lepszej jakości

20241006_162929.jpg

Edytowano przez RobertSm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...