Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Dzięki. Wrzuciłem mój obecny sprzęt do sygnatury powinno trochę rozjaśnić sprawę. Z tego co piszesz chyba zwyczajnie zostanę przy stereo, mam TV podłączone pod wzmacniacz światłowodem i dobrze jest. Na efektach przestrzennych mi średnio zależy, bardziej na dobre jakości dźwięku w ogóle, i z tego co tu czytam to o ile dobrze rozumiem lepiej pod tym względem nie będzie ile bym głośników nie dokupił.  
    • Polecam home assitant do takich celów.  https://www.home-assistant.io/
    • W żadnym sklepie nie można go dodać do koszyka, a sklepy dodały to, aby pojawić się w wynikach Google'a. Mało prawdopodobne, aby ktokolwiek miał je w magazynie. Po prezetancji może się okazać, że będzie dostępny za miesiąc albo dwa i wtedy będzie tzw. zonk
    • Dziś ja się podłączę do tego wątku Po różnych kombinacjach z systemem postanowiłem sprzedać moje graty i wrócić trochę do "deski kreślarskiej". Mój pokój jest wredny akustycznie (stara kamienica), a sam sprzęt stoi na połówce dłuższej ze ścian. Z typowymi kolumnami o szerokiej dyspersji zawsze było ciężko, I w ten sposób skierowałem się w stronę kolumn "kierunkowych" i tych które można ustawiać relatywnie blisko ścian (bliżej 30cm zamiast np 90ciu). No i tak dotałem do Amphiona, który nawet się chwali, że produkuje kolumny, które mają dobrze grać w normalnych pomieszczeniach. Udało mi się salonowo posłuchać Argon'ów 3S'ów i bardzo mi się spodobały. Super detale, przyjemna średnica i szybki, dokładny bas oraz neutralność, którą lubię. Może niskim brakowało nieco wagi, ale to wciąż podstawki i do moich 30m2 byłyby za małe. Ale ktoś sprzedawał używane 3LS'y czyli wersję stojącą i od 3 dni stoją u mnie i jest ❤️ Mój sypialniany Audiolab musi dość mocno się wysilić, aby je napędzić i się gubi miejscami, ale czuć że potencjał jest i zostaną, czekając na lepszą elektrownię. Tak czy tak polecam każdemu przynajmniej posłuchanie Amphion'ów, kiedy będziecie szukać następnych kolumn
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...