Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Wychodzi na to ze tak jest ok. Zrob ten ogolny widok na poglosie i sprawdź jak wyglada w odniesieniu do referencji. Generalnie Bartek kiedys podawal takie zakresy i srednia czasu to bylo 0,4 s. W zaleznosci od wielkosci pokoju, ta referencja moze sie zmieniac. Ale mysle ze dla standardowego pokoju wartosci mieszcza sie gdzies miedzy 0,35 - 0,40 s.  Ponizej masz taki przyklad wrzucony kiedys przez Bartka. 
    • Wiem. Masz teraz nawet film od Q21 w którym tematyka jest poruszana ale odpowiedzi także brak. Wiem że tak jest. wiem że chciałbyś uzyskać lepsze wyjaśnienie. Myślę że czymś nie do końca odkrytym wciąż jest wydajność prądowa. rozumiana przez wielu na rożne sposoby. Czy aby na pewno ? Jesli w tym samym pomieszczeniu na tych samych kolumnach uzyskujemy ten sam poziom głośności 1kHz. A gdzy puszczamy muzykę no jest inaczej, mocno inaczej. Twierdzisz że to 50W (x2)? Nie sądze.
    • Fajny wątek. Ja również od zeszłego roku wróciłem do roweru po długiej przerwie. 52 lata, kolana bolą bo chrząstki wytarte w III stopniu ale się nie poddaję. Dojazdy do pracy 12km i wyjazdy 60-100km w weekend. Okolice Krakowa, więc płasko nie jest.  
    • Kolegab bora902 tak mnie zachęcał do wyższego modelu, że aż zacząłem się zastanawiać czy nie kupić lepszego amplitunera 😀 Glosników do Dolby Atmos bym raczej nie zainstalował. Ale niby jest tam wirtualizacja Dolby Atmos. Takie coś działa naprawdę fajnie na słuchawkach ( zwykle tanie na kabelku, firmowe  od Xboxa za 250 zł). Niby tylko jeden głośnik na ucho a efekt jest przestrzenny. Wiem, słuchawki to nie głośniki, inna konstrukcja. Nie jest głośnik odizolowany od świata.  Wiadomo jak to się sprawuje w amplitunerze  ? Wiadomo nie zastąpi głośnika na suficie. Ale coś tam może i daje. Co prawda mój amplituner jest jeszcze u naszych zachodnich sąsiadów. Ale do środy ma być u mnie, zawsze mogę go nie odebrać, albo po testach zwrócić.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...