Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Idealny wybór do modernizacji Twojego zestawu stereo Onkyo, światowy lider w dziedzinie sprzętu audio, zaprezentował najnowszy dwukanałowy amplituner sieciowy TX-8470. Urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o entuzjastach dźwięku, którzy pragną unowocześnić swoje dotychczasowe systemy stereo o zaawansowane możliwości łączności z telewizorem i innymi urządzeniami. Dzięki wyjątkowej kombinacji mocy i wszechstronności TX-8470 stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla wymagających melomanów, jak i miłośników nowoczesnych technologii. Niezrównana moc i precyzja dźwięku Onkyo TX-8470 oferuje imponującą amplifikację w klasie G o mocy 110W na kanał przy obciążeniu 8 Ohm, co gwarantuje doskonałe brzmienie i dynamiczny dźwięk, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wbudowany dwukanałowy przetwornik DAC AKM obsługujący pliki audio o rozdzielczości do 32 bit/768 kHz zapewnia krystalicznie czyste odtwarzanie muzyki. Wszechstronność połączeń na najwyższym poziomie Nowy amplituner Onkyo został wyposażony w zaawansowane opcje łączności, w tym cztery wejścia HDMI z obsługą ARC oraz jedno wyjście, które pozwala cieszyć się obrazem w jakości do 8K i 4K Ultra HD. Dodatkowe dwa wejścia optyczne, wejście koaksjalne oraz wejścia USB umożliwiają bezproblemowe podłączenie szerokiej gamy urządzeń. Na tylnym panelu TX-8470 znajdziemy również dedykowane wyjście subwooferowe, a także trzy pary analogowych wejść liniowych 2xRCA, co czyni ten amplituner niezwykle elastycznym rozwiązaniem dla każdego zestawu stereo. Zintegrowane funkcje strumieniowania i multiroom Dzięki pełnej obsłudze najpopularniejszych serwisów strumieniowych, takich jak Spotify, Tidal, Amazon Music i Deezer, Onkyo TX-8470 zapewnia nieskończone możliwości odkrywania i cieszenia się muzyką. Urządzenie wspiera również technologie AirPlay i Chromecast, co ułatwia integrację z wieloma różnorodnymi ekosystemami. Dodatkowo, certyfikat Roon Ready oznacza, że amplituner jest gotowy do współpracy z zaawansowanymi systemami zarządzania bibliotekami muzycznymi. Wyjątkowe wsparcie dla entuzjastów winyli Onkyo nie zapomniało o miłośnikach klasycznych płyt winylowych. TX-8470 został wyposażony w zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy z obsługą wkładek MM (Moving Magnet) i MC (Moving Coil). Dedykowany moduł zasilania liniowego minimalizuje poziom zniekształceń, zapewniając czyste i autentyczne brzmienie muzyki z czarnych płyt. O firmie Onkyo Onkyo to renomowany producent sprzętu audio z siedzibą w Japonii, który od dziesięcioleci jest synonimem doskonałości w dziedzinie technologii dźwięku. Firma specjalizuje się w produkcji zaawansowanych amplitunerów, głośników i komponentów audio, które zdobyły uznanie zarówno wśród audiofilów, jak i w przemyśle muzycznym. Dzięki nieustannym innowacjom i zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości produktów Onkyo pozostaje w czołówce liderów rynku audio. Zapraszamy do odkrywania nowych możliwości dźwiękowych z Onkyo TX-8470 – urządzeniem, które zrewolucjonizuje Twoje doświadczenia muzyczne. Już wkrótce będzie on dostępny w naszym salonie, ale już teraz możecie zamówić go w ofercie przedsprzedażowej.    Sprawdź ofertę na Onkyo TX-8470. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
    • Witam forumowiczów, Miał ktoś doczynienia może z tą kolumną ? Obecnie posiadam heco aurora 300 z chińskim wzmacniaczem klasy D w "salonie" i jestem zadowolony z tego zestawu. Ostatnio chciałem zmienić swoje edifiery w małym pokoju i kupiłem dali spektor 1 podłączyłem je z ciekawości wrodzonej w salonie Okazało się że bardzo mocno podszedł mi ten dźwięk sam charakter bardziej mi pasuje od heco, oczywiście jak się domyślacie brakowało trochę niskich tonów w 21m2 choć i tak nie jest źle,  Pewnie gdyby były te kolumny w wersji 6-7 calowej podstawowej już bym je zamówił ale nie ma. Ktoś z forumowiczów miał doczynienia z spektoramj 6 ? Jestem ciekaw czy 6 są tak samo udane jak te małe pudełka ?
    • Ale xlrow nie ma. Jakoś bardziej mi to na stronę dystrybutora wygląda, ewentualnie z błogosławieństwem WiiM. A w termin dostępności podany raczej nie wierzę.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...