Skocz do zawartości

Chyba Miro 84

Uczestnik
  • Zawartość

    6 934
  • Dołączył

  • Ostatnio

Informacje osobiste

  • Lokalizacja
    Uk

Ostatnio na profilu byli

15 239 wyświetleń profilu
  1. Nie pozostaje Tobie zatem nic innego jak sprawdzić to organoleptycznie np. Sposobem jaki zaproponowałem w poprzednim wpisie. Oczywiście opisz jakie wrażenia dzwiekowe. Zapewne będzie to pomocne dla innych użytkowników, podobnie jak pomocne było dla Ciebie, wyszukanie wpisu o cichym sygnale wypuszczanym z wzmacniacza.
  2. Możliwe bo mam już je od dłuższego czasu a te buds 3pro ogarniam od niedawna.
  3. Jako posiadacz buds 2pro oraz buds 3pro chyba proponowałbym jednak sprawdzić model buds 2pro przez wzgląd na podobną obudowę do fe (z wyglądu jest im bliżej). Dla mnie największą wadą buds2pro to właśnie wypadanie z ucha. Na rowerze w chlodnniejsze dni pomagała czapka. Teraz ten problem rozwiązuje model buds3pro. Niestety ma pewne inne wady jak dla mnie z sfery "dźwiękowej" , ale to może historia na "inna butelkę" i w innym wątku. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale u mnie powyższe słuchawki pracują z samsung s25ultra.
  4. Może sub uszkodzony i wogole nie gra 🫣 😉 A tak całkiem serio to... odłącz kolumny i pozostaw sam włączony subwoofer I oceń jak brzmi bas samego subwoofera. Oraz jaka jego skala w stosunku do kolumn.
  5. Dzięki Bogu że ring. Obawiałem sie kolejnego tematu politycznego. 🫣
  6. Nie nadążam. Jest kolejny tutaj na forum "stosowny wątek" tego typu?
  7. Z wpisu brzmienia, aż nie mogę uwierzyć , że "tylko" 6/5... 😉
  8. Jest podświetlone logo: Wilson audio, audio research, dr feickert analogue, pass Labs. A gdzie Maranatz? 😜
  9. Proponuję w tego typu pomieszczeniu odsłuch "po skosie" doradziłem już tak użytkownikowi @Pitt39 w Jego temacie związanym z podobnym problemem w małej kubaturze i z tego co kojarzę to takie właśnie ustawienie po skosie nie było złym pomysłem. Pozdr.
  10. Jeśli różnicą ma być "przepaść" brzmieniowa, to lepiej sobie odpuścić. Dla własnego dobra. Ja również, zdąża sie jednak w przeważającej większości są sytuacje gdzie niby zestaw kilkukrotnie droższy, a dźwiękowo tak jakby z tej samej lub nawet niższej półki.
  11. Nie zapomnij do kompletu "stopki" 🙂
  12. Dzięki Tomek za powyższe spostrzeżenia. Nie ma to jak przetestować dany produkt samemu i wyciągnąć z tego własne wnioski, nawet gdy te mogą stać w sprzeczności z wnioskami innych. Odemnie duża łapa w górę 👍 bo tego typu info z praktycznego użytkowania jest najważniejsze. Na codzień używam platform więc jeśli mnie pokusi na przejście w hybrydy, to już mam odpowiedź. Acha. Jedno pytanko. Czy te hybrydy są tak "wyważone" że zawsze środek ciężkości obraca je w stan w którym "domyślnie" jest platformach, czy spd? Czy może na "chybił- trafił" 😜
  13. Kraft, koledze powyzej chodziło o prace wiekszej ilosci miesni na platformach niz podczas "typowego tylko" pchania w pedały - tak jak przypuszczam, ze to robi 90% uzytkownikow rowerów. czyli.. : Nie ciągniemy pedału do góry tylko pchamy do przodu, następnie nacisk w dół po czym ciągnięcie do tyłu (gdy prawa np. W końcowej fazie ciagnie do tyłu, lewa jest już w początkowej fazie pchania u góry) ale trzeba mieć najlepiej piny w platformach plus nieznaczna rotacja pedałami w czasie obrotu korby. Technikę da się wyuczyć, bardzo przydatna , szczególnie na podjazdach. Mam nadzieję że nieco wyjaśniłem. 😉 Ps: kto nie zna i nie stosuje tej techniki niech wstawi "polubienie". Ciekaw jestem ile osób wykozystuje ta technikę i czy moje sugerowane 90% użytkowników to faktycznie prawidłowe proporcje
  14. Dołączam się do zapytania @Kraft-a Miło by było zobaczyć wykres przed i po aranżacji pułapek basowych oraz ile ich trzeba zastosować i w których miejscach w pomieszczeniu, by całkowicie wyrównać/wypłaszczyć główne mody pomieszczenia.
×
×
  • Utwórz nowe...