Skocz do zawartości


 • Ostatnie posty

  • Argon Audio SA1 gra bardzo fajnie z monitorami Elac B6.2. Możesz kupić używki - wsjo ryba czy B5.2 czy B6.2 - zmieścisz się w budżecie. 
  • Czekam niecierpliwie na opinię. Sprawdziłem na swoim Denonie i po wyłączeniu wi-fi muzyka gra dalej, może dlatego że muzyką można sterować z urządzenia bez udziału aplikacji Cambridge też tak pewnie ma. Audiolab jest skazany na aplikację. Może jak się rozgrzeje to przestanie przerwać. Miłego słuchania bez przerw.  Chyba tak zrobię.  Ok. Jakby co to się zgłoszę
  • Dzięki lysyrafal za rozjaśnienie sytuacji. Nasuwa mi się pytanie skoro są tylko kolumny 4ohm to po co produkują amplitunery dla kolumn od 8ohm, potem markety sprzedają to jako zestawy, wiele ludzi to kupuje a nawet pozytywnie opiniuje, pewnie nie odkręcając zbyt głośno nie wiedzą nawet, że gdyby chcieli zrobić dyskotekę w domu to będzie niespodzianka w postaci wyłączenia się sprzętu. Rozglądałem się na szybko za amplitunerami i mam trzy na oku: Yamaha R-N602, Denon DRA-800H, Denon RCD-N10. Który byłby najlepszym wyborem?
  • Bogusławie ja juz raz wybieralem sie do kogoś na odsluch kabli a jesli delikwent usłyszy zmiane  to mialem mu płacić równowartość tegoż kabla. Wierz mi ze kwota jaka mialem w rece by sprezentowac kabel byla wieksza niz niejeden cały system audio tu na forum! Zgadnij jak sie skończyło.?  I to nie ja wymyśliłem zebym sprezentowal ten kabel a mimo to sie zgodziłem. Jednak teraz nie mam juz zamiaru nikomu nic udowadniać. Ja wiem swoje inni tez wiedzą swoje. Niech kazdy pisze co chce np. TY o tym jak wiele wnosi koncowka w wtyczce na barwe dzwieku a Ja to będę negowac   Dlatego teraz wchodzimy na inny poziom! Czy ktos nie nadąża???? To podasz info o sprzecie swoim czy dygasz???  Eeeeejjjjj chwileczkę czyzbym użył "waszej" broni???? Czyli "pokaż sprzet"..... !!!!! Ps: nie mam zamiaru Ci dogrysc tylko wspieram nieogarniajacych o co w tym chodzi! 
 • Ostatnio poruszane tematy

×
×
 • Utwórz nowe...