Skocz do zawartości

HQ150

Uczestnik
 • Zawartość

  2 053
 • Dołączył

 • Ostatnio

1 obserwujący

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Cieszyn

Ostatnio na profilu byli

3 312 wyświetleń profilu
 1. Nie powinno i tutaj tego zabraknąć
 2. Naprawdę tak odczytałaś jego słowa, że świadomie wszystko co napisałem to nieprawda. Tak wyraził to że się mylę? Załóż taki temat to się dowiesz, że świadomie piszesz nieprawdę. Czyli kłamiesz po prostu. A moderacja Ci napisze, że w ten sposób forumowicz chciał grzecznie zaznaczyć, że się mylisz. I zapytają go o zgodę na małą zmianę jego wpisu, żeby mógł pozostać wpis, że nie wszystko co Ty napisałeś w tym temacie to nieprawda. Warto więc?
 3. No właśnie. To jest normalna praktyka? Jak ktoś napisze coś co wymaga moderacji to pytacie autora o jego zgodę?! Nie o żadne stanowisko mi chodzi tylko o zarzucenie rozmówcy, że świadomie wszystko co napisał to nieprawda. I Ty się pytasz autora tych oszczerczych słów, czy się zgadza na ich wymoderowanie?! To jeśli obiecacie, że tak będzie wyglądała moderacja nie tylko w przypadku tego forumowicza, ale także zawsze w moim i każdego innego forumowicza, to ja problemu nie widzę. Umowa stoi? Przed każdą Twoją interwencją zapytasz się autora wpisu czy się zgadza na Twoją interwencję. Lubię jak wszyscy są traktowani tak samo.
 4. To mnie nie boli. Na tym polega rozmowa, żeby przedstawiać swoje racje. Boli mnie to co napisałem. On może mieć inny punkt widzenia ale moim zdaniem nie ma prawa bezpodstawnie pisać, że to ja piszę to nieprawda i robię to świadomie. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Mam tolerować takie zachowanie czy nie?
 5. Dobra jestem po rozmowach z Olą i wytłumaczę swoje stanowisko. Wczoraj jeden z forumowiczów w moim temacie uprzejmy był napisać, że ,,mam świadomość tego, że wszystko co tu napisałem to nieprawda''. Czyli zarzucił mi po prostu kłamstwo. Świadome pisanie nieprawdy. Zgłosiłem ten fakt moderacji i po dłuższym czasie odpisali , że zmienili jego wypowiedź ( UWAGA) ZA JEGO ZGODĄ, na treść, że nie wszystko co tam napisałem to prawda. Sam forumowicz zapytany gdzie niby napisałem tą nieprawdę i jakie ma na to dowody oczywiście żadnych nie podał. Moderacja nie była nawet uprzejma przy tej wymoderowanej jego wypowiedzi nawet wspomnieć, że była niestosowna i wymagała moderacji. No ale jak przecież uzyskiwali od niego zgodę na tą moderację jego słów, to sami wicie-rozumicie. Zgoda forumowicza na wymoderowanie jego postu. Nie mogę to w dalszym ciągu uwierzyć. I teraz pytanie brzmi: Waszym zdaniem powinienem się zgadzać na takie traktowanie czy nie? Zdecydujcie. Zliczymy rano ilość tak i nie. .
 6. Jak widzisz czasami wręcz trzeba.
 7. Proszę o usunięcie mojego konta.
 8. Kolejny obrazoburczy teledysk Maty. A nowy album już w piątek
 9. Nowy serial Apple TV+ na podstawie powieści Isaaca Asimowa. Strona wizualna podobno zjawiskowa a i sam serial zapowiada się bardzo ciekawie
 10. Szkoda wyrzucać sprawne urządzenie. Komuś się przecież może przydać. Wystarczy jak sobie go przełoży do innej obudowy za parę złotych.
 11. Masz rację, że niedużo. Ale z mojego doświadczenia wynika, że paki schodzące bardzo nisko dużo lepiej radzą sobie z basem tym najczęściej słyszalnym niż te które jego zakres mają tak na pograniczu. Wtedy w muzyce pojawią się niesamowita energia i kontrola. Robią to po prostu jakby na luzie.
 12. No właśnie. Już bym wolał jako ,, drugie brzmienie'' kupić ten wzmak. https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-krell-vanguard-CID99-IDLInHQ.html#70045771ad Mogło by się okazać, że by było szybko tym pierwszym.
 13. Bardzo, bardzo dobry wzmak https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-krell-vanguard-CID99-IDLInHQ.html#70045771ad
 14. U mnie soundtrack z Diuny Hansa Zimmera
 15. Wczoraj miał premierę pierwszy odcinek piątego już sezonu, sympatycznego serialu o młodym autystycznym lekarzu, The Good Doctor
×
×
 • Utwórz nowe...