Skocz do zawartości

lupo

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Skoro musisz się roztsać z amplitunerem i masz 1000zł to kup sobie swój amplituner, w tej cenie można już poprzebierać spośród różnych modeli.
 2. Mówiąc krótko powinieneś szukać czegoś z tej samej firmy, a najlepiej serii, którą już posiadasz z tyłu.
 3. Jeśli mają być takie "normalne" kolumny to dozbieraj jeszcze na jakieś monitorki np. Magnata, a do tego używany wzmacniacz z alledrogo. Taka chińszczyzna za 250zł niewiele z dobrym dźwiękiem będzie miała wspólnego.
 4. A co chcesz dokładnie kupić, bo hasło stereo+wzmacniacz niewiele nam mówi? Kolumny/wzmacniacz/odtwarzacz?
 5. To chyba jakiś staroć? Kumplowi postawiłbym piwo a sam poszukał np. Tannoya M1/M2, moim zdaniem nie opłaca się brać czegoś takiego.
 6. Zainteresuj się zestawami LG, mają niezłe kolumny, większość jest już z nagrywarkami. Co do samych nagrywarek dobre robi Pioneer, ale te zestawy są raczej drogie i mają liche głośniki.
 7. Dziękuję, fajny artykuł, będę próbował.
 8. Czy ktoś może dać kilka praktycznych rad? Z głośnością jakoś sobie radzę, gorzej z regulacją częstotliwości i przełącznikiem phase.
 9. Ale sprzęt idealny nie istnieje Marku! Zdradzasz już pierwsze symptomy audiofilskiej choroby, kontrolowany, kulturalny, dokładny...KEfy to bardzo dobry pomysł, nowe Mission z serii M są również udane. Powinieneś teraz pójść tropem Heco Metas 500, a jeśli złapałeś bakcyla słuchania to także czegoś z nowej serii 600 B&W
 10. Dotychczas podłączałem odtwarzacz coax, ale płyty DVD-Audio/SACD nie chodziły, więc wyczytałem, że trzeba dołożyć 6 rca. Bardzo mi się to nie podoba, chciałbym jeden kabel, ale teraz wchodzi HDMI, więc pytam ekspertów czy po zmianie sprzętu jaką planuje na taki z HDMI będę już mógł mieć 1 mały kabelek?
×
×
 • Utwórz nowe...