Skocz do zawartości

lupo

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

O lupo

 • Ranga
  Debiutant
 1. DENON PMA500 a DRA500

  A potrzebujesz tuner?
 2. Skoro musisz się roztsać z amplitunerem i masz 1000zł to kup sobie swój amplituner, w tej cenie można już poprzebierać spośród różnych modeli.
 3. głosniki do Denon 2106

  Mówiąc krótko powinieneś szukać czegoś z tej samej firmy, a najlepiej serii, którą już posiadasz z tyłu.
 4. Jeśli mają być takie "normalne" kolumny to dozbieraj jeszcze na jakieś monitorki np. Magnata, a do tego używany wzmacniacz z alledrogo. Taka chińszczyzna za 250zł niewiele z dobrym dźwiękiem będzie miała wspólnego.
 5. Będziesz na tym słuchał muzyki czy grał w gry?
 6. Stereo + wzmaczniacz do 1300zł

  A co chcesz dokładnie kupić, bo hasło stereo+wzmacniacz niewiele nam mówi? Kolumny/wzmacniacz/odtwarzacz?
 7. To chyba jakiś staroć? Kumplowi postawiłbym piwo a sam poszukał np. Tannoya M1/M2, moim zdaniem nie opłaca się brać czegoś takiego.
 8. Kino domowe do 1500zł

  Zainteresuj się zestawami LG, mają niezłe kolumny, większość jest już z nagrywarkami. Co do samych nagrywarek dobre robi Pioneer, ale te zestawy są raczej drogie i mają liche głośniki.
 9. Jak dobrze ustawić suba?

  Dziękuję, fajny artykuł, będę próbował.
 10. Czy ktoś może dać kilka praktycznych rad? Z głośnością jakoś sobie radzę, gorzej z regulacją częstotliwości i przełącznikiem phase.
 11. jaki zestaw do muzyki metalowej....i symfonicznej

  Ale sprzęt idealny nie istnieje Marku! Zdradzasz już pierwsze symptomy audiofilskiej choroby, kontrolowany, kulturalny, dokładny...KEfy to bardzo dobry pomysł, nowe Mission z serii M są również udane. Powinieneś teraz pójść tropem Heco Metas 500, a jeśli złapałeś bakcyla słuchania to także czegoś z nowej serii 600 B&W
 12. Dotychczas podłączałem odtwarzacz coax, ale płyty DVD-Audio/SACD nie chodziły, więc wyczytałem, że trzeba dołożyć 6 rca. Bardzo mi się to nie podoba, chciałbym jeden kabel, ale teraz wchodzi HDMI, więc pytam ekspertów czy po zmianie sprzętu jaką planuje na taki z HDMI będę już mógł mieć 1 mały kabelek?
×