Skocz do zawartości

kis

Uczestnik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Podejrzewam, że raczej nic lepszego od Porta Pro nie znajdziesz.
 2. A co Ci w brzmieniu obecnie nie odpowiada, że chcesz zmieniać interkonekt?
 3. Jeśli podobają Ci się wysokie tony w Quadralach to chyba nikt tu nie pomoże...
 4. Do tak małego pokoju wybrał bym zestaw bez subwoofera i na pewno nie Kodę (nie tylko do małego ale i do dużego też).
 5. Nikt Ci nie doradzi, jeśli nie powiesz jaki masz budżet i czego oczekujesz, w jakim pokoju będziesz słuchał itd. Słowem więcej danych!
 6. Bez sensu kombinujesz, jeśli i tak chcesz budować 5.1 i kupować coś na tył to daj te podstawkowe, które masz na tył, a na przód kup sobie dobre podłogowe, bez psucia tanim subwooferem.
 7. Z basem sprawa względna, ale można przyjąć, że jeśli nie jesteś pogięty na ich punkcie to wystarczy Ci bas z monitorów, zwłaszcza, że gadasz rozsądnie, więc na pewno zdajesz sobie sprawę z ograniczeń pomieszczenia i nie chcesz tam pakować niewiadomo jakich podłogówek.
 8. Nie możesz. W najlepszym razie amplituner będzie się wyłączał, w najgorszym pójdzie z dymem. Chyba, że satysfakcjonuje Cię ciche słuchanie.
 9. Przy takim budżecie amplituner i dvd jak najtańsze, głośniki jak najlepsze, na pewno nie grzmotowane Quadrale, zainteresuj się Jamo lub Heco lub Magnat.
 10. Polecić to należy jakiś automatyczny skrypt do sprawdzania pisowni. A w temacie - tani tuner jako uzupełnienie posiadanego zestawu - jeśli gra on dla Ciebie ok.
 11. No dobra, a co myślicie o Full HD bez 100Hz kontra HD Ready, ale 100Hz? Cena zazwyczaj podobna.
 12. Jestem początkującym audiofilem i w dyskusjach "starszych" kolegów usłyszałem takie zdanie, trochę mi głupio, że nie rozumiem, więc siedziałem cicho - teraz jednak liczę, że mi podpowiecie....
 13. Jaka jest różnica między tymi telewizorami, czy warto dopłacać?
×
×
 • Utwórz nowe...