kis

Uczestnik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kis

 • Ranga
  Debiutant
 1. Podejrzewam, że raczej nic lepszego od Porta Pro nie znajdziesz.
 2. A co Ci w brzmieniu obecnie nie odpowiada, że chcesz zmieniać interkonekt?
 3. 1. Dać obydwa kable 4m lub zapomnieć o temacie
 4. Jeśli podobają Ci się wysokie tony w Quadralach to chyba nikt tu nie pomoże...
 5. Do tak małego pokoju wybrał bym zestaw bez subwoofera i na pewno nie Kodę (nie tylko do małego ale i do dużego też).
 6. Nikt Ci nie doradzi, jeśli nie powiesz jaki masz budżet i czego oczekujesz, w jakim pokoju będziesz słuchał itd. Słowem więcej danych!
 7. Bez sensu kombinujesz, jeśli i tak chcesz budować 5.1 i kupować coś na tył to daj te podstawkowe, które masz na tył, a na przód kup sobie dobre podłogowe, bez psucia tanim subwooferem.
 8. Z basem sprawa względna, ale można przyjąć, że jeśli nie jesteś pogięty na ich punkcie to wystarczy Ci bas z monitorów, zwłaszcza, że gadasz rozsądnie, więc na pewno zdajesz sobie sprawę z ograniczeń pomieszczenia i nie chcesz tam pakować niewiadomo jakich podłogówek.
 9. Nie możesz. W najlepszym razie amplituner będzie się wyłączał, w najgorszym pójdzie z dymem. Chyba, że satysfakcjonuje Cię ciche słuchanie.
 10. Przy takim budżecie amplituner i dvd jak najtańsze, głośniki jak najlepsze, na pewno nie grzmotowane Quadrale, zainteresuj się Jamo lub Heco lub Magnat.
 11. Parę słów - Jedna z najlepszych firm.
 12. Polecić to należy jakiś automatyczny skrypt do sprawdzania pisowni. A w temacie - tani tuner jako uzupełnienie posiadanego zestawu - jeśli gra on dla Ciebie ok.
 13. No dobra, a co myślicie o Full HD bez 100Hz kontra HD Ready, ale 100Hz? Cena zazwyczaj podobna.
 14. Jestem początkującym audiofilem i w dyskusjach "starszych" kolegów usłyszałem takie zdanie, trochę mi głupio, że nie rozumiem, więc siedziałem cicho - teraz jednak liczę, że mi podpowiecie....
 15. Jaka jest różnica między tymi telewizorami, czy warto dopłacać?