Skocz do zawartości

pirs

Uczestnik
 • Zawartość

  694
 • Dołączył

 • Ostatnio

O pirs

 • Ranga
  Aktywny

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rumia
 1. Kino domowe 5.1 za 1500 pln

  To nic nie ;dozbierywuj:.Za te pieniądze to tylko pierdziawki.
 2. Sprawdz lepiej połączenie kabli przy bezpieczniku.Nie wiem jaki masz ale 10 A powinien wystarczyć Coś jest nie tak że siada Tobie bezpiecznik przy włączaniu końcówki mocy.Aż tyle prądu ona nie bierze.
 3. A baterie kiedy wymieniane?
 4. Brak DD z nowego dekodera

  Amplituner nie wykryje DD jeżeli nie jest nadawany.Spójrz na pilota czy nie ma tam przycisku DD.Na niektórych amplitunerach jest taka opcja..ale to nie jest prawdziwy dzwiek przestrzenny.
 5. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Podobne to nie znaczy te same.Poprostu jedne potrzebują trochę więcej prądu i juz.
 6. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Jeżeli na -45 jest ok to do + 18 jest jeszcze daleko... więc mocy jest dosyć.
 7. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Audyssey raczej nie zaszkodzi ale tryb eko już tak.Wyłącz to i sprawdz.
 8. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Weż się dobrze przypatrz na cyferki które sa na wyświetlaczu.Wzmocnienie zaczyna się od minus np.50 a kończy na plus np.15.Czyli jak zwiększasz siłe głosu to cyferki się zmniejszają.Np.50..40..30..20.10 itd aż do plus 15.Czyli jak będziesz miał wartość 20 to będzie bardzo głośno.
 9. Wzmacniacz do amplitunera przez pre-out.Kolumny frontowe do wzmaka reszta do amplitunera.Nie wiem czy ten wzmacniacz ma możliwość odłączenia pre od końcowki.Jeżeli tak to będziesz mógł sterować głośnością z pozycji amplitunera.
 10. Kolor włosów mi się nie zmieni ale napewno po długiej podróży lepiej się będę czuł wysiadając z pierwszego.
 11. To sa dwa różne kable o różnej rezystencji.Można również zapytać jaka jest różnica między MB S klasa a Syrenką.Jednym i drugim można jechać... prawda?
 12. Wasze systemy...

  Trochę poszalałem to fakt. Niestety musiałem kupić nowe bo potrzebuję 3.5 metra a w używanych były tylko 2.5m.Mówiąc szczerze nie zastanawiałem się jakiej wersji one są ale jak monocrystal to chyba ostatniej.Już zmiana IC na Geo poczyniła duże zmiany w dzwięku (oczywiście na plus) wiec myślę że Monolith uzupełni całość.
 13. Wasze systemy...

  Witam U mnie diametralnie zmiana okablowania.Do IK Albedo Geo dołączyły głośnikowe tej samej marki Monolith Monocrystal 2x3.5 metra.Narazie sie wygrzewają ale po pierwszym wpięciu słychać że będzie pięknie.Po jakimś czasie napiszę jak to się ułożyło.
 14. Sprzedam Audioquest CV4

  Sprzedam kable głośnikowe Audioquest CV4... 2x4 m.Cena 390 zł. Tel.606 762 586
 15. Wasze systemy...

  Witam Ostatnio udało mi się kupić interkonekt naszej rodzimej manufaktury Albedo Geo.(1 m) Wszystkie testy,recenzje,opinie w prasie fachowej się u mnie potwierdziły.Poprawiło się dosłownie wszystko..dzwięk został jakby wypchnięty przed kolumny,stereofonia wyśmienita,pojawiło się wiele szczegółów ktore pokazały sie dopiero teraz.Bas zwarty góra niewyostrzona,piekne wokale.Co może zrobić kawałek kabelka w systemie jest niesamowite.Mogę go z czystym sumieniem polecić. Pozdrawiam
×