pirs

Uczestnik
 • Zawartość

  678
 • Dołączył

 • Ostatnio

O pirs

 • Ranga
  Aktywny
 1. Witam Napisz dlaczego przekonwertowałeś plik flac na wav?Odtwarzacze cd kolegów są napewno dobre..po prostu nie czytają cd-rw,Jest to płyta wielokrotnego nagrywania.rzadko który odtwarzacz odtwarza ten rodzaj płyty,ja takiego nie spotkałem.Co do podziału nagrania to musi być w folderze jeszcze plik cue który opisuje układ ścieżek.Poszukaj darmowy program w necie który wypali Ci płytke prawidłowo.Nic nie napisałeś o kwocie jaką chcesz wydać.
 2. Nie musisz przepinać żadnych kabli.Amplituner z pre-out oraz integra ale taką żeby można było rozdzielić pre od końcówki.Kable od frontów do wzmaka a reszta do amplitunera.oba systemy będą niezależne i przy słuchaniu stereo nie musi chodzić ampli.Proste i wygodne.
 3. Własnie o taki dzwięk mi chodzi.,żeby miał swoją masę a góra nie była natarczywa.Ramię napewno jest z włókna więc chyba lekkie.Denon ma wszędzie dobrą opinie,szczególnie 103 R.Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
 4. Dzięki za zainteresowanie.Niestety moja wiedza o gramofonach skończyła sie na polskim Danielu,było to bardzo dawno.Model gramofonu który zamówiłem jest polecany z wkładką Ortofona..MC Cadenza. Na dzień dzisiejszy poza moim zasięgiem.Mam ok.dwóch tygodni na szukanie więc może jeszcze ktoś coś poleci.Co do pre to jak już będzie PJ to napewno na lampach.Zastanawiam się jeszcze jaki przedwzmacniacz jest wbudowany w mój wzmak (ASR Emitter I plus).Mam instrukcje gdzie pisze coś o tym ale niestety w j.niemieckim.Co do reszty toru to poza wspomnianym wzmakiem...kolumny KEF 205/2 ref.
 5. Może ja sie podepnę pod temat.Witam wszystkich po dłuższym czasie.Szukam pre gramofonowe do Pro=Ject-a RPM 10 carbon (zamówiony i czekam)oraz wkładkę do niego.Wstępnie wyszukałem przedwzmacniacz...PJ tube box DS..wolałbym używke ale niestety nic ciekawego nie znalazłem.Co do wkładki to już gorzej.Jest tego od wyboru do koloru.Dlatego może coś koledzy podpowiedzą.Tak do 2 tyś.Podczas rozmowy w salonie proponowano mi wkł.Sumiko blue point nr.2,duzo dobrego czytałem o Denon DL 103 R.Będe wdzięczny za jakieś podpowiedzi Pozdrawiam
 6. Ważne jest aby samochód jeździł bezawaryjnie oraz Twoje umiejętności w prowadzeniu.Radio jest tylko dodatkiem.
 7. Optymalnie powinny być wszystkie kolumny tej samej serii ale jak kupisz centralną tego producenta i zbliżoną modelowo to oczywiście nic się nie stanie.Pozdrawiam
 8. Myślę że sam sobie już odpowiedziałeś na pytanie.Skoro przy poruszeniu potencjometru problem znika to zapewne będzie uszkodzony.A koszt naprawy?no cóż tego Ci tutaj chyba nikt nie powie,wizyta fachowca konieczna.Z ciekawości zapytam dlaczego nie wyłączasz sprzętu jak nie słuchasz? Pozdrawiam
 9. Pięknie to wygląda.Gramofony również tej firmy?Wygląd wyborny i jak piszesz dobrze to brzmiało.
 10. To bardzo proste.Amplituner przez wyjście pre-out łączysz do wzmacniacza stereo.Najlepiej żeby we wzmacniaczu można było odłączyć pre od końcówki.Głosniki efektowe łączysz z ampli a stereo(frontowe)do wzmaka.I wszystko.Chcesz słuchać muzyki to chodzi sam wzmak a jak oglądasz film to włączasz również ampli.Jedno nie pezeszkadza drugiemu.
 11. Witam U mnie trochę się pozmieniało.Przede wszystkim powstał pokój który staram się przystosować głównie do słuchania muzyki oraz coś z kina domowego.Ściany i sufit wytłumione wełną mineralną.Teraz jestem w trakcie dostosowania pokoju akustycznie.Zmieniłem również wzmacniacz.Arcama zastąpiłem ASR Emitter I plus.
 12. Tutaj masz dwa http://www.tophifi.pl/kino-domowe/amplitun...a-rx-a1040.html http://www.q21.pl/denon-avr-x3100w.html Masz wszystkie najnowsze bajery.
 13. Przy oglądaniu filmu odpalasz ampli i wzmak.Głośniki ze wzmacniacza będą działały jako frontowe.Głośność regulujesz tylko w amplitunerze .Jest to wygodne i bezproblemowe.Chcesz posłuchać muzyki to uruchamiasz tylko wzmak.
 14. Witam...Jest to bardzo proste jeżeli amplituner ma wyjścia pre-out.Do tego wyjścia podłączysz twój wzmacniacz(home theatre).Czyli Kolumny główne zostają we wzmaku a reszta kolumn(efektowe)podłączasz do amplitunera.Nic już nie będziesz musiał zmieniac.Będziesz chciał słuchać muzyki to słuchasz ze wzmaka.
 15. Do dużego pomieszczenia wydaje mi się byłby lepszy ten. http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/08/185215.php Na gwarancji.Z ceny na pewno też jeszcze coś urwiesz.