Skocz do zawartości

pirs

Uczestnik
 • Zawartość

  699
 • Dołączył

 • Ostatnio

O pirs

 • Ranga
  Aktywny

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rumia
 1. W 5 tyś się nie zamkniesz ale to jest najbardziej wygodna opcja.Miałem tak kiedyś.Kolumny frontowe do wzmacniacza...efektowe do ampli.Odtwarzacz cd do wzmakaZ pre ampli do końcówki we wzmacniaczu.Wszystko działało niezależnie.Nie trzeba było zmieniać kabli .Nie potrzebowałem nawet ręcznie rozdzielać pre od końcówki,pilot załatwiał sprawe(.Arcam A38).
 2. Nic nie trzeba przepinać..tylko wzmacniacz musi być z odłączaną końcówką.Oba systemy pracują oddzielnie...albo stereo albo kino.
 3. Kino Domowe niskim kosztem

  Używałem kalibracji Audyssey w Denonie od 2007 roku.Zawsze to działało poprawnie..nie miałem zadnych zastrzeżeń.Teraz używam Ypao i również nie zauważyłem problemu.Ręcznie...można ale po co ?
 4. Nie w każdej Biedronce są te płyty...tylko w wybranych.Nie wiem jakie sa kryteria przydziału na sklep ale tak to działa.
 5. KINO DOMOWE DO FILMÓW DO 6 TYS

  Jeżeli jesteś z Gdyni to dlaczego nie posłuchasz tych amplitunerów w salonie audio na miejscu?Będziesz wiedział jaka jest różnica i zdecydujesz.
 6. Kino domowe 5.1 za 1500 pln

  To nic nie ;dozbierywuj:.Za te pieniądze to tylko pierdziawki.
 7. Sprawdz lepiej połączenie kabli przy bezpieczniku.Nie wiem jaki masz ale 10 A powinien wystarczyć Coś jest nie tak że siada Tobie bezpiecznik przy włączaniu końcówki mocy.Aż tyle prądu ona nie bierze.
 8. A baterie kiedy wymieniane?
 9. Brak DD z nowego dekodera

  Amplituner nie wykryje DD jeżeli nie jest nadawany.Spójrz na pilota czy nie ma tam przycisku DD.Na niektórych amplitunerach jest taka opcja..ale to nie jest prawdziwy dzwiek przestrzenny.
 10. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Podobne to nie znaczy te same.Poprostu jedne potrzebują trochę więcej prądu i juz.
 11. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Jeżeli na -45 jest ok to do + 18 jest jeszcze daleko... więc mocy jest dosyć.
 12. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Audyssey raczej nie zaszkodzi ale tryb eko już tak.Wyłącz to i sprawdz.
 13. ustawienie "siły" dźwięku w Denon X2300W

  Weż się dobrze przypatrz na cyferki które sa na wyświetlaczu.Wzmocnienie zaczyna się od minus np.50 a kończy na plus np.15.Czyli jak zwiększasz siłe głosu to cyferki się zmniejszają.Np.50..40..30..20.10 itd aż do plus 15.Czyli jak będziesz miał wartość 20 to będzie bardzo głośno.
 14. Wzmacniacz do amplitunera przez pre-out.Kolumny frontowe do wzmaka reszta do amplitunera.Nie wiem czy ten wzmacniacz ma możliwość odłączenia pre od końcowki.Jeżeli tak to będziesz mógł sterować głośnością z pozycji amplitunera.
 15. Kolor włosów mi się nie zmieni ale napewno po długiej podróży lepiej się będę czuł wysiadając z pierwszego.
×