Skocz do zawartości

waldi

Uczestnik
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Małe moniotory zawsze będą cicho grały, zwłaszcza monitory Kody Lekki cykanie podczas podgłaśniania jest normalne.
 2. Szukałeś w googlach? jest mnóstwo stron, które co prawda odpłatnie, ale mogą mieć.
 3. Dobre kolumny, jakimi niewątpliwie są Jamo nie dają "basefektu", dopóki sie nie przeprosisz z naturalnym brzmieniem dopóty nic nie będzie lepsze od Twoich Altonów.
 4. To temat na inne forum, ale buczenie sygnalizuje problemy z petlami masy, nie ma sie co dziwic, tanie głośniki, tani laptop to i takie efekty.
 5. TS11 w pokoju 40m??? To się nie uda, mając taką powierzchnię bez dobrych kolumn podłogowych będzie Ci bardzo ciężko. Porównanie HK do Onkyo tak wypadło, bo to Twoje pierwsze wrażenie, Onkyo gra efektownie, środkiem lub górą, gwarantuje, że po dłuższym posłuchaniu zauważysz, że taki dźwięk nie jest naturalny.
 6. Pomyliło Ci się, E680 mają bas refleks z tyłu (x2), E660 jeden z przodu, drugi z tyłu. Poza tym są to zupełnie inne kolumny (choć wyglądają bardzo podobnie), E680 - znacznie większe, 2 woofery itd.
 7. Jest jeszcze radio klasyka, tylko to już trzeba lubić.
 8. Najważniejsze w takim zestawie są kolumny, nie znam ani jednego ani drugiego, parametrami się nie sugeruj, w tym przypadku szumy znaczenia nie mają. Najlepiej jak byś tego posłuchał choć chwilę w markecie.
 9. Sprawdź najpierw, na dowolnym sprzęcie w sklepie, czy w ogóle słyszysz jakąkolwiek różnicę, zmiany są tak mikroskopijne, że moim zdaniem trzeba to traktować jako kolejny gadżet, który ładnie wygląda.
 10. I są, DVD nagrane w jednej sesji, jakby się gubił próbując coś odczytać.
 11. Pożyczyłem ostatnio taki DVD Yamahy i zauważyłem, że jak wkładam płyty CD-RW z muzyką lub DVD-RW z filmami to musi strasznie długo się zastanawiać zanim pokaże menu płyty. Wydaje jakieś dziwne stuki, brzęki, a czasem w ogóle nie czyta. Z fabrycznymi CD, DVD i nagrywanymi CD-R nie mam takiego problemu. Czy ten odtwarzacz jest uszkodzony?
 12. Tak Wam dobrze idzie to może jeszcze jedna burza Mam miejsca sporo za kanapą, więc efektowe mogę dać obok lub za miejscem, z którego oglądam. Na ścianie czy na podstawkach, jak wysoko?
 13. Oczywiście sygnałem C z wyjścia 6.1 amplitunera, dostosowałem do tego celu jedno z wejść TV rozdzielając scarta na dźwięk (do amplitunera) i obraz (do dvd).
 14. Dają, dają! Na razie wywaliłem centralny i uruchomiłem głośnik w TV. W ogóle te centralne to jakieś badziewie, TV gra niewiele gorzej, a dźwięk dochodzi jakby precyzyjniej z planu akcji. Dziękuję za wszystkie sugestie!
×
×
 • Utwórz nowe...