Skocz do zawartości

waldi

Uczestnik
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O waldi

 • Ranga
  Debiutant
 1. waldi

  Problem z dźwiękiem

  Małe moniotory zawsze będą cicho grały, zwłaszcza monitory Kody Lekki cykanie podczas podgłaśniania jest normalne.
 2. waldi

  Instrukcja obsługi KENWOOD GE-7030

  Szukałeś w googlach? jest mnóstwo stron, które co prawda odpłatnie, ale mogą mieć.
 3. waldi

  Jamo S718 czy warto?

  Dobre kolumny, jakimi niewątpliwie są Jamo nie dają "basefektu", dopóki sie nie przeprosisz z naturalnym brzmieniem dopóty nic nie będzie lepsze od Twoich Altonów.
 4. waldi

  Jakie głośniki do Haraman Kardo AVR 635

  Chcesz 2 kolumny do amplitunera 7.1?
 5. waldi

  Problem z Genius SP-HF2000X

  To temat na inne forum, ale buczenie sygnalizuje problemy z petlami masy, nie ma sie co dziwic, tanie głośniki, tani laptop to i takie efekty.
 6. TS11 w pokoju 40m??? To się nie uda, mając taką powierzchnię bez dobrych kolumn podłogowych będzie Ci bardzo ciężko. Porównanie HK do Onkyo tak wypadło, bo to Twoje pierwsze wrażenie, Onkyo gra efektownie, środkiem lub górą, gwarantuje, że po dłuższym posłuchaniu zauważysz, że taki dźwięk nie jest naturalny.
 7. waldi

  Jamo 660 i 680 w dwóch wersjach?

  Pomyliło Ci się, E680 mają bas refleks z tyłu (x2), E660 jeden z przodu, drugi z tyłu. Poza tym są to zupełnie inne kolumny (choć wyglądają bardzo podobnie), E680 - znacznie większe, 2 woofery itd.
 8. waldi

  Poza zaklętym kręgiem

  Jest jeszcze radio klasyka, tylko to już trzeba lubić.
 9. Najważniejsze w takim zestawie są kolumny, nie znam ani jednego ani drugiego, parametrami się nie sugeruj, w tym przypadku szumy znaczenia nie mają. Najlepiej jak byś tego posłuchał choć chwilę w markecie.
 10. waldi

  Filtry do zasilania - wyższa szkoła?

  Sprawdź najpierw, na dowolnym sprzęcie w sklepie, czy w ogóle słyszysz jakąkolwiek różnicę, zmiany są tak mikroskopijne, że moim zdaniem trzeba to traktować jako kolejny gadżet, który ładnie wygląda.
 11. waldi

  CD-RW i DVD-RW w dvd yamaha 559

  I są, DVD nagrane w jednej sesji, jakby się gubił próbując coś odczytać.
 12. waldi

  CD-RW i DVD-RW w dvd yamaha 559

  Pożyczyłem ostatnio taki DVD Yamahy i zauważyłem, że jak wkładam płyty CD-RW z muzyką lub DVD-RW z filmami to musi strasznie długo się zastanawiać zanim pokaże menu płyty. Wydaje jakieś dziwne stuki, brzęki, a czasem w ogóle nie czyta. Z fabrycznymi CD, DVD i nagrywanymi CD-R nie mam takiego problemu. Czy ten odtwarzacz jest uszkodzony?
 13. waldi

  Gdzie ustawić surroundy? :)

  Tak Wam dobrze idzie to może jeszcze jedna burza Mam miejsca sporo za kanapą, więc efektowe mogę dać obok lub za miejscem, z którego oglądam. Na ścianie czy na podstawkach, jak wysoko?
 14. waldi

  Gdzie ustawić głośnik centralny?

  Oczywiście sygnałem C z wyjścia 6.1 amplitunera, dostosowałem do tego celu jedno z wejść TV rozdzielając scarta na dźwięk (do amplitunera) i obraz (do dvd).
 15. waldi

  Gdzie ustawić głośnik centralny?

  Dają, dają! Na razie wywaliłem centralny i uruchomiłem głośnik w TV. W ogóle te centralne to jakieś badziewie, TV gra niewiele gorzej, a dźwięk dochodzi jakby precyzyjniej z planu akcji. Dziękuję za wszystkie sugestie!
×