Skocz do zawartości

stan

Uczestnik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. To jest raczej problem na forum softwareowe Nero, my tu zajmujemy się dźwiękiem, wtedy gdy już głupie komputery nie przeszkadzają
 2. Ale rozumiem, że ten dodatkowy kanał ma wtedy jakoś grać przez kolumny główne?
 3. Jak to jest w praktyce w głośnikach KD, załóżmy, że mam kolumny 5.0 i fronty na tyle duże, że basu jest pod dostatkiem. Czy muszę koniecznie kupić subwoofer? Przyznam, że nie chciałbym mieć jeszcze więcej basu.
 4. Właśnie tyle, RMS to moc ciągła. Heco Victa, a nie Vitas
 5. Wpadłem ostatnio na pomysł, którym chcę się podzielić. Wiadomo, że wszystkie ampitunery mają na ogół problem z mocą i jakością wzmacniaczy, więc może zamiast amplitunerów za 4-5 tyś kupować jakiś najtańszy tylko dla dekoderów, a do niego dobrą 5 kanałową końcówkę mocy?
 6. Nie wiem jak z wyliczaniem, ale z praktycznego spojrzenia, niedawno widziałem Playstation na dużym ekranie właśnie z Blu-Ray, efekt jest piorunujący, z różnych dvd, które były obok nigdy nie udało się dostać czegoś podobnego.
 7. Widziałem gdzieś w sklepie takie filtry - duże listwy, do których podłączony był sprzęt, sprzedawca mówił, że to kondycjonery i one poprawiają zasilanie = gra dużo lepiej. Co o tym sądzicie, prawda czy mit? No i od jakiego poziomu cenowego (sprzętu) warto?
 8. Kolega wymienił właśnie kable w swoich kolumnach (Qba Sobieski) na jakiegoś Oehlbacha i namawia mnie na to samo w moich Paradigm. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że kilkadziesiąt cm kabla w środku coś poprawi. Cała operacja kosztowałaby ok 300-400zł. Co myślicie?
 9. Dzięki za obszerne wyjasnienia, a jak byście określili jakość FLAC czy tego APE skompresowanego (nie po przerobieniu na WAV) w odnienieniu do dobrego (320) mp3?
 10. Zupełnie przypadkiem ostatnio zainteresował mnie format FLAC i zupełnie przypadkiem postanowiłem teraz tu napisać bo może przypadkiem ktoś używałby takiego standardu. Nie wiem dlaczego, ale przypadkiem pomyślałem, że Muzyczny_Gość mógłby coś o tym wiedzieć, dlatego zwracam się z tym pytaniem do (ale nie tylko) niego Czy to prawda, że FLAC potrafi kompresować bezstratnie? Jak brzmi w wersji skompresowanej? Chodzi mi o porównanie do mp3 np. 256 lub 320?
 11. O! A jakie masz doświadczenia z FLAC bo mnie zastanowił ostatnio, ale dobra bo zaraz moderator wkroczy, że robimy off-top więc zapytam Cię w innym temacie
 12. Dlaczego tak człowieka gasicie, te starsze wzmacniacze Unitry nie były wcale takie złe - zwłaszcza, że ma 503-kę, naprawdę udana! Myślę, że powinien kupić najlepsze CD jakie znajdzie za te 350zł, a do filmów jakiś lekko używany DVD za 50-80zł można trafić.
 13. Ale chodziło mi o coś z jednej firmy, takie żeby był mały odtwarzacz z dvd w jednej obudowie i kolumny do tego, widziałem takie LG, albo samusng. Co z tego typu możecie polecić?
 14. Audionova może i gra (nie wiem , bo nie słuchałem), weź tylko pod uwagę, że czegoś takiego już nigdy nie sprzedasz - albo jeśli to za grosze. Moim zdaniem lepiej kupić markowe kable, taki Monster czy Audioquest pójdzie Ci kiedyś od ręki jak zechcesz zmienić na lepsze.
×
×
 • Utwórz nowe...