Skocz do zawartości

fałek

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez fałek

 1. i tu macie racje, sam się kiedyś o tym przekonałem. W sprzęcie budżetowym nie ma większego sensu pakować większej kasy w okablowanie, jeśli mamy klocek za 7 tyś to faktycznie wymiana kabelka ( głośnikowy, interkonekt) jest od razu słyszalna
 2. nie wiem na jakim sprzęcie próbowałeś te kable ale nie każde pasują bo niektóre z nich przymulają bo mają przymulać jeśli miałbyś zbyt ostry dzwięk systemu to w tedy taki kabel byłby wybawieniem i odwrotnie, poza tym ja zauważyłem znaczne różnice w okablowaniu dopiero jak sie przesiadłem z budżetowego systemu na wyższy.
 3. ja zapłaciłem za moje kabelki głośnikowe 1600zł i nie żałuje różnica była duża po wpięciu je w system biorąc pod uwagę że wcześniej były tam kilkanaście razy tańsze druciki. Jeśli ktoś słyszy różnice to czemu nie, niech wyda nawet 10000 zł i zgadzam się z tym że przede wszystkim podstawa to dobrze skonfigurowany system a kable to szlif ostateczny.
 4. W tej cenie to wydaje mi się że najlepiej będzie jak poszukasz czegoś używanego ja bym rozglądną się za rotelem lub denon no może jeszcze Nad. Daj znać jak coś znajdziesz. pozdro.
 5. To prawda, maskownice lepiej zdejmować do odsłuchu a co do stolika to mi też przeszkadza i też go odsówam
 6. Ja mam Sonus Fabery concerto i słucham muzyki przy zdjętych maskownicach, moim zdaniem każda maskownica ma wpływ na dzwięk a po za tym niektóre kolumny prezętują się lepiej bez maskownic
 7. Mi chodziło wyłącznie o konfekcje fabryczną. A jeśli ktoś ma zamiar kupić tańsze kabelki które wiadomo są sprzedawane z rolki to mam taką rade: gdzieś czytałem że najlepiej skręcić końcówkę kabla i wcisnąć w zacisk (nie cynować) a jeśli się po jakimś czasie końcówki utlenią (zmienią kolor) to odciąć je i połączyć na nowo lub są podobno na rynku specjalne płyny do przemywania właśnie utlenionych końcówek. Ale osobiście ja bym nie wierzył w żadne środki ''czyszczące'' raczej proponuje odciąć końcówki i połączyć na nowo.
 8. więc wniosek z tego jeden że najlepiej kupować kable konfekcjonowane fabrycznie.
 9. Witam Ja mam musical fidelity A300, micromega stage 5, sonus faber concerto, VDH the first ultimate, VDH The WIND Mk II HYBRID (Halogen Free) Pomieszczenie odsłuchowe to salon średnio umeblowany 25m co do samej muzyki to jest zróżnicowana lata 70, jazz , rock, soul.
×
×
 • Utwórz nowe...