Skocz do zawartości

ROCHO

Uczestnik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  olsztyn
 1. SANSUI SP-2500X są jeszcze na sprzedaż?
 2. http://allegro.pl/super-cd-sony-cdp-x555es...5165254974.html Sprzedający: hurtszkolny_pl Wiesław KOBIERZYŃSKI 82-230 Nowy Staw UWAGA !!!!! Odradzam kupowanie od tego sprzedającego. Sprzęt ( wzmacniacze,Cd ) jest z wystawki w bardzo kiepskim stanie. Nie ma nic wspólnego z opisem. Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj. Kupiłem i mam problem. Gość jest oszustem. Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy i jakikolwiek kontakt z oszukańcem.
 3. http://allegro.pl/super-cd-sony-cdp-x555es...5165254974.html Sprzedający: hurtszkolny_pl Wiesław KOBIERZYŃSKI 82-230 Nowy Staw UWAGA !!!!! Odradzam kupowanie od tego sprzedającego. Sprzęt ( wzmacniacze,Cd ) jest z wystawki w bardzo kiepskim stanie. Nie ma nic wspólnego z opisem. Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj. Kupiłem i mam problem. Gość jest oszustem. Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy i jakikolwiek kontakt z oszukańcem.
 4. http://allegro.pl/super-cd-sony-cdp-x555es...5165254974.html Sprzedający: hurtszkolny_pl Wiesław KOBIERZYŃSKI 82-230 Nowy Staw UWAGA !!!!! Odradzam kupowanie od tego sprzedającego. Sprzęt ( wzmacniacze,Cd ) jest z wystawki w bardzo kiepskim stanie. Nie ma nic wspólnego z opisem. Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj. Kupiłem i mam problem. Gość jest oszustem. Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy i jakikolwiek kontakt z oszukańcem.
 5. http://allegro.pl/super-cd-sony-cdp-x555es...5165254974.html Sprzedający: hurtszkolny_pl Wiesław KOBIERZYŃSKI 82-230 Nowy Staw UWAGA !!!!! Odradzam kupowanie od tego sprzedającego. Sprzęt ( wzmacniacze,Cd ) jest z wystawki w bardzo kiepskim stanie. Nie ma nic wspólnego z opisem. Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj. Kupiłem i mam problem. Gość jest oszustem. Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy i jakikolwiek kontakt z oszukańcem.
 6. http://allegro.pl/super-cd-sony-cdp-x555es...5165254974.html Sprzedający: hurtszkolny_pl Wiesław KOBIERZYŃSKI 82-230 Nowy Staw UWAGA !!!!! Odradzam kupowanie od tego sprzedającego. Sprzęt ( wzmacniacze,Cd ) jest z wystawki w bardzo kiepskim stanie. Nie ma nic wspólnego z opisem. Nie chcesz mieć problemów to nie kupuj. Kupiłem i mam problem. Gość jest oszustem. Nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy i jakikolwiek kontakt z oszukańcem.
 7. Ja już wybrałem wkładkę. Shure M97xE .Powyższe również miałem spisane do listy + kilka innych ale dzisiaj jeszcze gościu ze sklepu muzycznego odradził mi je.Powiedział, że nie są złe,każdy będzie miał coś za i przeciw ale z listy podanej mu z wkładkami polecił Shure M97xE.
 8. Mówią, że im starszy tym upierdliwy.Zadzwoniłem do sklepu http://muzyczny.pl w sprawie kupna wkładki( preampa kazał mi na razie odpuścić ), i prosił abym zastanowił się nad tymi wkładkami do słuchania i oddzwonił, ewentualnie zamówił od razu : - Shure M97xE wkładka gramofonowa hi-fi - audiofile - 399.00 zł - Sumiko Pearl - 379 zł - Audio Technica AT-120E/T - 449.00 zł ( ach ta cena )
 9. Witam Staram się odpuścić wymianę gramofonu RELOOP 2000M ( może kiedyś kupię lepszy ). Proszę doradzić mi jaką wkładkę i preamp ( czy te wypisane poniżej się nadają ) do tego gramofonu kupić aby razem to pasowało do siebie i współpracowało .Muzyka rockowa.Proszę o radę abym mógł pod koniec miesiąca kupić i pochwalić się na tym forum z jakości.Jaka wkładka jaki preamp . Dziękuję. Wkładki: - SUMIKO BLACK PEARL - Ortofon 2M RED (2M-RED) - Shure M97xE Preamp: - Pro-Ject Phono BOX S (PhonoBOXS) - Art DJ PRE II
 10. Po przeczytaniu wszystkich postów w 99% jestem nastawiony na wymianę gramofonu.Ale z drugiej strony dopiero co zostały wydane pieniądze. I to nie małe.Miałem już przeprowadzoną rozmowę z żoną. A może wymienić na razie wkładkę na Shure M97xE. Zachwalają ją .Że usłyszę różnice. A później pomyślę nad wymianą. Panowie .Co sądzicie o tej wkładce.Inwestować ? Wczoraj przyniósł listonosz dwa winyle.Wspaniała sprawa.
 11. może i faktycznie odpuszczę z przedwzmacniaczem.wkładka za 300 - 400 zł. Shure M97xE będzie dobra.Muzyka rockowa
 12. Tak się zastanawiam i nikt mi nie przychodzi do głowy.To jest najgorsze.Teraz zachwycają się MP3. Czyli wymiana wkładki i przedwzmacniacza ? na jakie ?
 13. Dziękuję za odpowiedzi na post.Od tego wszystkiego boli już głowa.Fajny prezent od żony.Cieszę się z tego gramofonu chociaż wygląda jak DJ bo i pewnie nim jest ale mi to nie przeszkadza.Tylko ten dzwięk nie zachwyca.Żonie tego już nie tłumaczę.Jaką wkładkę proponujecie do tego gramofonu ?
 14. jeśli odtwarzasz płyty i masz cudowny odtwarzacz, super wzmacniacz, wspaniale głośniki i słabą wkładkę, dźwięk będzie tak dobry jak... wkładka. Mimo to wkładki często są wybierane z wiele mniejszą starannością niż inne komponenty systemu muzycznego. Jakość wkładki określa więc dźwiękowe możliwości nawet zanim dźwięk zostanie wzmocniony i puszczony przez twoje głośniki. Kiedyś coś takiego przeczytałem więc nie nalegałem na drogi gramofon . Co proponujecie drodzy Panowie ?
 15. za kalibrację zapłaciłem 150 zł Uziemienie idzie z kablem z gramofonu i podłączone jest do przedwzmacniacza.Mam kilka nowych płyt.Muzyka rockowa
×
×
 • Utwórz nowe...