Skocz do zawartości

mp.

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O mp.

 • Ranga
  Debiutant
 1. "Strzelam", ale wydaje mi się, że raczej pyta o sprzęt akompaniujący, tj. wzmacniacz oraz kolumny.
 2. mp.

  CD jaki?

  Możliwości są dwie, albo oba wyjścia działają równocześnie, albo w menu CD-ka jest opcja wyboru. Zazwyczaj domyślnie powinno być wyjście pierwsze jako główne (i aktywne), więc ja bym się tam podłączył.
 3. Tu masz link do recki w Audio (o ile jeszcze jej nie przeczytałeś) cilck a tu do What Hi-Fi (wer. ang) cilck Jeśli masz możliwość posłuchać to ja osobiście bym się nie zastanawiał, chociażby dla porównania czy wyrobienia sobie własnego zdania, bo w końcu to, że recenzentowi się podobało, wcale nie musi oznaczać, iż Ty odbierzesz to tak samo. A co do ceny to wygląda wg. mnie rozsądnie, nowe to 11990 za pare, wiec możesz z tego pewnie ze 20-30% urwać w zależności od sklepu. Oczywiście gdybyś miał dużego farta to i 50% mogło by się udać z ex-demo, ale to nie codzienność, a tu masz od ręki 40% poniżej ceny katalogowej, tyle tylko że rat 0% raczej nie dostaniesz Z czysto teoretycznych przesłanek(recenzje) MA zapowiadają się lepiej od Divy, ale w praktyce może okazać się inaczej, dlatego życzę udanego odsłuchu A co do wzmacniacza to się nie wypowiadam, bo jakoś Vincent jest zupełnie poza moimi zainteresowaniami.
 4. Witam, jestem tu świeży jak szczypiorek na wiosne (mój pierwszy post), ale mimo to pozwolę sobie dorzucić swoje 3 grosze. Jeżeli chcesz kupić nowy sprzęt w salonie, to po pierwsze proponuje abyś rozejrzał się co mają podpiętego, bo często można to "wyjąć" znacznie poniżej ceny półkowej jako sprzęt ex-demo, musisz tylko trafić na coś z obszaru Twoich poszukiwań. Ja w ten sposób już dwie rzeczy kupiłem. Sprzęt taki ma pełną gwarancję liczoną od dnia sprzedaży (chyba że trafisz na coś fizycznie uszkodzonego podczas prezentacji, ale to raczej się zdarza bardzo sporadycznie) oraz oryginalne opakowanie plus wszystkie akcesoria. Kwestia druga dotyczy rat. Zazwyczaj jeżeli to sklep załatwia Ci raty, to mają od tego prowizję, więc można się wtedy spróbować trochę potargować, nic nie boli a może zostanie pare złotych np. na okablowanie. I sprawa ostatnia, nie wiem czy wszystko będziesz brał na raty czy np. na kolumny będziesz miał kasę od ręki. Bo jeżeli tak, to warto przeglądnąć niemieckiego ebay-a, czasem trafiają się perełki po roku czy dwóch użytkowania (ale jeszcze z 3-4 latami gwarancji, czasem więcej) w idealnym stanie za połowę ceny nowych. Wtedy za 10 tyś. będziesz miał zestaw z poziomu 15-20 tyś. a to mimo wszystko jest pewna różnica. Niestety jak w przypadku każdego normalnego produktu, wyniesienie go ze sklepu sprawia że 20% wartości idzie w komin zaraz po przekroczeniu progu, a Ty jeszcze nawet nie otworzyłeś pudełek.
×
×
 • Utwórz nowe...