Skocz do zawartości

A_ndy

Uczestnik
 • Zawartość

  135
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnio na profilu byli

1 857 wyświetleń profilu
 1. No bez przesady Panie Janie, niech Pan tylko nie myśli o opuszczaniu naszego forum... bez Pana i Pańskiej wiedzy będziemy znacząco ubożsi!
 2. To ja może napiszę tak, wymieniliśmy się już poglądami na temat Twojego poglądu o sprzęcie Sansui (z B-2102MOS na czele). Było o tym wystarczająco dużo i było jasne, że nie ma tu z Tobą konsensusu. W takim razie nie możesz mieć pretensji o to, że za każdym razem jak ponownie wygłosisz swój pogląd, to ponownej dyskusji już nie będzie... odpiszą Ci tylko Twoi krytycy. Niby jesteś zaskoczony, zdziwiony ale wygląda to tak jakbyś trochę prowokował tą sytuację. Faktem jest, że zaciera się granica pomiędzy krytyką Twojej opinii a krytyką Twojej osoby. Nad tym boleję. Ale powtarzam, temperatura sporu była wysoka a Ty wciąż dolewasz oliwy do ognia... po co?
 3. Możesz napisać coś o tym jak Leo wpływa na działanie Twojego systemu. Jak/czy bardzo zmienia się dźwięk? To spory wydatek ale wiadomo... zawsze chcemy mieś lepiej )
 4. No to chyba trafił Ci sie wyjątkowy egzemplarz na EU Te wtyki (głośnikowy DIN2) też są do kupienia, może M&B przygotuje Ci konfekcę u siebie jak im doślesz wtyki. Jest spory wybór, skrecane, lutowane, kątowe... wpisz w przehlądarce: wtyk głośnikowy DIN2 PS. Z ciekawości, poproszę zrób zdjęcie z tyłu amplitunera.
 5. Wyślij im załączone zdjęcie, będą wiedzieli co zrobić/zaproponować.
 6. Tam nie ma tego problemu, terminale akceptują gołe przewody, ewentualnie szpile. Gratuluję Ci zakupu, ja wciąż żałuję sprzedaży G-8000 ;(
 7. Z tych, które wymieniłeś brałbym 6060... to niby poziom G-6000 ale ciężko porównywać te sprzęty. Seria G jest bliższa współczesnym standardom audio, seria x0x0 gra trochę bardziej relaksująco Co ciekawe jest wielu, którym taki 9090 zagrał lepiej od G-9000! Generalnie tunery w tych urządzeniach są genialne, maja pre gramofonowe i jeśli są w dobrym stanie dają dużo frajdy. Nie warto brać nic poniżej 5050/G-5000, bo to nie gra. A CANTON 9 REFERENCE, w Wawie są powystawowe, może da się wypożyczyć. Słyszałem podobny model u Mario z 907NRa i było zacnie... warto spróbować.
 8. Dziękuję... nad Ortofonem SPU GT to się nawet zastanawiałem. Zostanę jednak przy bezpiecznym roziazaniu (103R). Jak mnie wciągnmie to będę dalej eksperymentował.
 9. Czy ktoś z szanownego grona używa/używał gramofonu Sansui SR-929? Mam pytanie o wkładkę. Jaką polecacie, jakie się sprawdzą z tym ramieniem. Sam myślałem o Denonie 103R lub Nagaoka MP-300. Co radzicie?
 10. Pamiętam, że w katalogu Sansui (B/C-2105) były reklamy/oferty na podstawkowe Spendory LS3/5A i SP2/3... pewnie sie zgrywaja z elektroniką. Sam też używam podstawek, ale to konstrukcje z lat '80/90 (Sansui, JBL, Pioneer, Diatone), dlatego nie ma co pisać o dawno nieprodukowanych konstrukcjach.
 11. Ja się w zasadzie tym kieruję i chodzi tu przede wszystkim o instrumenty bez wzmacniaczy... czyli klasyka, jazz i koncerty akustyczne. Najbardziej zależy mi na "wyłapywaniu" brzmienia zestawów perkusyjnych. Potem próba odniesienia tych wrażeń do tego co słyszę z głośników w domu... Najtrudniejsza, w tym aspekcie, jest dla mnie muzyka elektroniczna... bo niby do czego się odnieść??
 12. Nikt mu nie zabroni mieć własnego zdania, ciekawe że ostatnio sporo było o walorach tej końcówki . Ja natomiast będę sprzedawał czarne pre C-2105. Chyba jedyne czarne w kraju, trochę jakby do kompletu z tym 2102 albo innymi czarnymi B-21XX.
 13. Jeśli mógłbym coś zasugerować, to przy następnej okazji wykorzystaj wszystkie zestawy głośnikowe. Podłącz na zmianę pod Sansui i opisz efekt... to dla klubowiczów będzie na pewno gratka Mnie osobiście bardzo ciekawi jak MR zagrałaby z tymi Hatbethami?
 14. Hmm... trochę szkoda, że nie zdecydowaliście się na jeden zestaw głośnikowy. Teraz to nie do końca wiadomo, ile w tych różnicach wynika z charakterystyki głośników albo akustyki. Patrząc jednak na zestawy głośnikowe, nie ma tu idealnego kandydata do "neutralnego" wyboru. Takie porównania to super zabawa ale na koniec odpowiedzi jest tyle co i niewiadomych. Zazdroszczę super zabawy i pozdrawiam.
 15. Normalne, czyli nie należy wyłączać urządzeń z napięcia... czy nawet przechodzić na stand-by? Czy układy impulsowe są na to zjawisko bardziej wrażliwe? Nie pamiętam, czy kiedykolwiek czytałem o tych sprawach, chętnie się zapoznam z szerszym kontekstem.
×
×
 • Utwórz nowe...