miko

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O miko

 • Ranga
  Debiutant
 1. Koledzy bardzo proszę o podpowiedz Magnat Quantum 755 czy Zensor 7. Co waszym zdaniem wybrać. Biorę pod uwagę tylko te dwie opcje. Naczytałem się na oglądałem z odsłuchem było różnie z moim rx-v679 nigdy nie trafiłem. Z góry Dziękuję.
 2. Dzięki MobyDick. Szczerze to na taka odpowiedz czekałem. Jeszcze mam dylemat pomiędzy: Magnat Quantum 677 + 673 + Center 67 Czy warto trochę dopłacić do serii SHADOW Magnat Shadow 209 + 203 + Center C213 Proszę jeszcze o podpowiedz jakie kable oczywiście bez szaleństw. Czy bawić się w te wtyki bananowe. Jakie sklepy wysyłkowe polecacie ? Chodzi oczywiście o dobrą cenę i bezpieczny transport.
 3. Witajcie nie zaczynam nowego tematu bo bym się powtarzał więc zapytam tu. Zostałem uszczęśliwiony amplitunerem Yamaha rx-v679. Więc amplituner już mam (trochę nie przemyślany prezent) ale przecież nie powiem że mi się nie podoba. Bardzo proszę o radę, jakie kolumny nabyć do tego sprzętu. Nie znam się na sprzęcie ale muzyki posłuchać lubię. Najlepiej cały zestaw bez subwoofera( mam stary ale sprawny KODY SW-1000, 80 W i czy mi się przyda i da się go połączyć z jakimś zestawem ?) Pomieszczenie 30 m2 wysokość pomieszczenia 2,8 metra . Źródło dźwięku: CD, DVD, NC+,spotify MP3. Rodzaj muzyki: funk (gitara basowa), pop, rock, rap i wiele innych gatunków i oczywiście filmy. Nie ukrywam, lubię duży bas i fajnie cykający sopran. Przy kinie, w odpowiednich momentach też by się przydało mocne pierdaknięcie. Finanse koło 4,5 tyś. Wiem, że odsłuch jest najlepszym rozwiązaniem ale mam wszędzie daleko. Nie bardzo mogę się ruszyć z domu. Pomóżcie dobrze wybrać. Coś nieco poczytałem na tym forum. Mam nawet swojego faworyta. Ale chciał bym usłyszeć coś od osób które siedzą w tym na co dzień, którzy już nabyli, i są bardzo zadowoleni z wyboru a może żałują swojego wyboru. Miko