Skocz do zawartości

Jan2

Uczestnik
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na zamontowany głośnik, jeżeli to on szwankuje, masz 2 lata rękojmi. Reklamuj u wykonawcy naprawy.
 2. Top Hifi, Audioplaza, Koris. Zadzwoń i zapytaj się czy mają interesujący Cię sprzęt.
 3. A dlaczego chcesz zasuwać 250km do Szczecina skoro z Chociul do Poznania masz 117km?
 4. Nie słyszałem ale z recenzji wynika, że gra bardzo dobrze jak na swoją cenę.
 5. Heewitt, jeżeli Twój budżet wynosi 600zł to zainwestuj w coś lepszego. Na przykład małe kolumienki, które na pewno się zmieszczą na biurku - przykładowo takie: Gale Gold Monitor LINK. Do tego zbierający dobre recenzje mini-wzmacniacz: SMSL SA-60 60WPC: LINK. Jeszcze możesz zainwestować w DAC: HiFiMAN HM-101: LINK. I będziesz miał zestaw dużo lepiej grający niż Twoje obecne no namy.
 6. Dokładnie: krótko i na temat. W sumie o to mi chodziło: żeby nie nabijać się nowych userów i nie prawić złośliwości tylko im pomagać. I taki był cel mojego pierwszego wpisu, w którym pochwaliłem szkic autora wątku - może niedoskonały ale nieuprawniający 1Endera do wyśmiewania się z niego. Angel też jak widać nie zrozumiał moich intencji i wyjechał z armatą.
 7. Co do akapitu pierwszego: Dość chamski ten wpis. Czy to są standardy forum.audio.com.pl? Bo jeżeli tak to ja też zacznę używać takiego języka. Co do akapitu drugiego: zauważyłem, że userzy, którzy piszą w wątkach sprzed kilku lat są zdecydowanie krytykowani na forum przez moderację. Więc pomyślałem, że Koledze się też taka krytyka należy. Ale okazało się, że Kolega należy do grupy "nietykalnych" i w przypadku Kolegi uwagi tego typu można formułować jedynie poza forum - na priv. Ciekawe, czy moderacja zastosuje tę nową wykładnię także w stosunku do mniej "zasłużonych" userów... Czyli Kolego 1Ender, rozumiem, że w odpowiedzi na forumową krytykę nie będziesz już groził innym userom policją?
 8. Jacki, bardzo ładny rysunek. Mi się podoba
 9. No to kiszka. Gdybyś miał dowód, że sprzedawca zapewniał Cię, że wszystko jest oryginalne to mógłbyś mu je zwrócić. A tak nic mu nie zrobisz.
 10. Czy przed zakupem korespondowałeś z Niemcem? Czy pytałeś się czy podzespoły są oryginalne? A może w ogłoszeniu Niemiec napisał, że wszystko jest oryginalne, naprawiane?
 11. A to niby dlaczego wzmacniacz 1990 roku to złom? Wg niektórych produkcja dobrego sprzętu w przystępnej cenie zakończyła sie w latach 90. Znów wtopa, kolego 1Ender. Kolego Oki0721, osobiście gdym miał wybierać to wolałbym używany 20- letni wzmacniacz za 500zł niż nowy w tej samej cenie. Weź tego Pioneera, jak radzi S4Home, tylko się upewnij, że nie ma usterek i nie był naprawiany a jeżeli był to na czym naprawa polegała (to takie rutynowe pytanie, które zawsze należy zadać przed zakupem). Poza tym sprzedawca daje 14-dniową gwarancję rozruchową, możesz zlecić w serwisie za niewielkie pieniądze przegląd wzmaka i jak coś będzie nie tak to za naprawę płaci sprzedawca. Ta oferta wygląda na prawdę dobrze.
 12. Przepraszam, kolego Angel, ale zgodnie ze stanowiskiem moderacji odpowiadanie na posty sprzed 7 lat nie jest w dobrym tonie a nawet może zostać uznane za prowokację. Moderację chciałbym natomiast prosić o zwrócenie uwagi Angelowi na niestosowność jego zachowania oraz o zamknięcie wątku zgodnie z przyjętym zwyczajem.
 13. Telewizor, który ma stand-by też odłączasz od prądu na noc? O lodówce nie wspomnę.
 14. Przepraszam bardzo uprzejmie kolego 1Ender, wprowadzasz ludzi w błąd, narażasz na nieekonomiczne wydanie pieniędzy, więc nie miej pretensji, że ktoś ci zwraca uwagę. I jakie wyrywane z kontekstu słowa? Zacytowałem cały twój wpis. Drogi kolego S4Home, rozumiem, że jesteś w pracy i twoim zadaniem jest sprzedawać, ale polecanie nowego wzmaka do tych Tonsili to gruba przesada - argument, że kiedyś autor wątku dokupi sobie do niego kolumny jest bardzo nierozsądny: zwykle najpierw się kupuje docelowe kolumny a potem do niego wzmak. Czy na forum są jacyś odważni koledzy, którzy mnie poprą? Kolego aithhh, jeżeli te Tonsile mają koniecznie zostać to dokup jakikolwiek tani, używany (byle sprawny) wzmacniacz (możesz zaproponować coś z allegro) a resztę pieniędzy wpłać na lokatę bankową i zbieraj na lepszy zestaw. Względnie sprzedaj te Tonsile i za 1700zł + suma ze sprzedaży kup niezły używany zestaw (bo o nowym w tej cenie zapomnij).
×
×
 • Utwórz nowe...