Skocz do zawartości

JARECZKO

Uczestnik
 • Zawartość

  76
 • Dołączył

 • Ostatnio

O JARECZKO

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem bardzo ciekawy jakości brzmienia tej nowej serii względem starej :)
 2. Tak sobie przeglądam teraz produkty Monitor Audio i zastanawia mnie jedna rzecz : W serii Silver mamy kolumny : Silver 200 / Silver 300 / Silver 500 W serii Platinum mamy tak samo : 200 / 300 / 500 A w serii Gold mamy tylko : Gold 200 / Gold 300 Zastanawia mnie dlaczego nie ma modelu Gold 500 na głośnikach niskotonowych 2 x 8" ?? Czy Gold 300 pomimo że ma głośniki 2 x 6,5 " gra lepiej ( szczególnie mam na myśli dołem ) od Silver 500 ?? Czy po prostu ta seria jest bardziej przewidziana do kina domowego czyli zestaw np. 5.1 i tam subwoofer nadrabia ?? A do systemu 2.0 do muzyki to ta seria nie bardzo ??
 3. Tak też mi się wydawało No trudno damy radę i bez tej funkcji Dzięki kolego
 4. Koledzy takie pytanko mam : Mianowicie na pilocie od wzmacniacza NAD 375 mam przycisk SLEEP +10 jak zrobić aby wzmacniacz się sam wyłączył po określonym czasie ?? Bo gdy nacisnę ten przycisk to nie wyłącza się wzmacniacz. Czy w ogóle tak to się ustawia ?? Czy jakoś inaczej ??
 5. Z czystej ciekawości posłuchałbym jednych i drugich obok siebie i zobaczył jaka jest różnica Może kiedyś będzie taka okazja gdzieś Choć jak na razie mój zestaw gra dla mnie wyśmienicie
 6. Czyli jest duża różnica miedzy Silver 10 vs Silver 500 ?? Różnica tylko w basie ?? a jak reszta brzmienia wypada ??
 7. No niestety w budżecie początkowo zakładanym się Nie zmieściłem Wyszło ok 6 tyś. Więcej
 8. Aha myślałem że już jest powoli dostępny w sklepach i może ktoś miał okazje słyszeć
 9. A ja raz jeszcze zapytam : Jak wypada Nowa seria Silver względem starej a dokładnie to nowe Silver 500 6G vs Silver 10 te co ja wybrałem? Lepsze czy gorsze ? Duża różnica?
 10. A jak wypada Nowa seria Silver względem starej a dokładnie to nowe Silver 500 6G vs Silver 10 te co ja wybrałem? Lepsze czy gorsze ? Duża różnica?
 11. I bardzo dobrze lepiej dla nas dla nas odbiorców
×
×
 • Utwórz nowe...