S4Home

Branża
 • Zawartość

  5599
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O S4Home

 • Ranga
  Przyjaciel forum
 1. W tej cenie koniecznie sprawdź K3 od Roksana, oraz lampę cayin a55tp. Z używanych marantz ale serii S lub roksan oxygene lub caspian m2. A55TP zagra na poziomie wzmakow za 10k. Możesz ją od nas wypożyczyć i sprawdzić. Do tego zaprzyjaźnić się z nią i powiedzieć czy to twoje brzmienie. Wyższy model też mieści się w cenie A70, ma daca i możliwość zastosowania melodyjnych choć nie tak żywych lamp el34. Standardowo oba modele mają lepsze lampy kt88. Pozdrawiam
 2. 30 tka ci siadła? Jeśli cd to model pd50 jest na prawdę dobry od pioneera a jeśli BD to także Pioneer albo Panasonic.
 3. To słaby wzmak. Dalem ci możliwość zakupu u nas z opcją rabatu. Pytałem jaki masz u siebie. I wybrałaś słabo. Kobiety to jednak uparte. 😪 Nie schodz poniżej rn602. W pioneera sxn30 masz tą samą funkcjonalność a jest tańszy. Kolumny masz z dobrym rabatem?
 4. Będę czekał.
 5. Witaj Jeśli preferujesz system oparty na kolumnach małych to ok. Da się to zrobić, musisz jednak zaakceptować brak odsłuchu stereo. Kinowo wypadnie super. Jeśli jednak taki system ma być bardziej uniwersalny to system oparty o większe podłogowki jest wskazany. Co do samego wyboru systemu polecam amplituner marantz sr5012 który ma możliwość podłączenia w przyszlosci zewnętrznej końcówki mocy. Kolumny tannoy mercury 7.4 set. Oraz sub velodyne eq max10. Alternatywa mógł by być zestaw oparty o monitory czyli klipsch RP 160m później rewelacyjny center 440c bi polarne tyły 240s i sub r12sw. Ja również zachęcam cię do odsluchow jednak u ciebie. Pomieszczenie masz takie że nie bardzo widzę sens odsłuchu w sklepach. Pozostaje do dyspozycji
 6. Witaj, Trochę duże pomieszczenie jak na taki budżet. Niestety kino suba mieć musi a on jeśli ma być solidny też kosztować będzie. Jeśli system ma być nowy to szarpnij się na Yamaha 483 lub Onkyo 676 do tego kolumny heco music style 900. I tu będziesz miał na prawdę udane granie w stereo. Później na tyły model 200f,center i sub magnat 6725. Całość przekroczy 6k ale warto. W przeciwnym razie któryś z elementów twojego kina będzie wyraźnie gorszy. Jako alternatywę dla kolumn można wybrać magnat quantum 677/673/67 To także bardzo udany set i dobrze wykonany. Pozostaje do twojej dyspozycji w razie pytań, odsluchow i wycen.
 7. No na prawdę. Jestem takiego zdania jak kolega. Kupisz po prostu dziadostwo które ani nie gra ani nie wygląda. Szkoda kasy.
 8. No na prawdę. Jestem takiego zdania jak kolega. Kupisz po prostu dziadostwo które ani nie gra ani nie wygląda. Szkoda kasy.
 9. Amplitunera nie. Ale kolumn do 500 zł nie kupi. Jeśli nowy to kolumny faktycznie quadral 6500 lub taga 606v3 ale z ampli Yamaha 383. A jeśli używany to starsza Yamaha 679,681 lub Onkyo 646 z quadral quintas 700. Pozdrawiam
 10. Na razie podepnij zamiast tych malych. Zobacz jak ci to zagra. Czego ci będzie brakować. Z czasem spokojnie kupisz jakiś dobry wzmak, ale musimy wiedzieć w jakim kierunku iść. Na chwilę obecną spokojnie jakoś to zagra. Na tyle abyś zaprzyjaźnil się z nowym sprzętem i nie robił nic na szybko.
 11. Poluj na K2 dostaniesz go w naprawdę dobrej cenie a to świetny wzmak. Ale bez suba? No to coś się jednak źle skalibrowalo. Z subem co zrobiłeś?
 12. W tej cenie ani soundbar ani nic bezprzewodowego. Po prostu idź w system stereo. Chodź tu też pola do popisu nie ma. Co będzie źródłem obrazu dla projektora?
 13. Jedne i drugie to kolumny do kina. Pamiętaj! Ale z tych dwóch konstrukcji zdecydowanie audio pro. Pozdrawiam
 14. Ale on nie ma zamkniętej obudowy:) Ale szybki ?:) Nawet o cenę nie pisal. Spoko trzymaj się.
 15. Magnat sub 302a Pozdrawiam