S4Home

Branża
 • Zawartość

  4709
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O S4Home

 • Ranga
  Przyjaciel forum
 1. Cześć, Jeśli faktycznie chcesz iść w kino to polecam Ci set oparty o Onkyo 656 (lepiej) lub Denona 1300(alternatywa) oraz kolumny Magnat Supreme lub Quandral Quintas 6500. Pamiętaj że przy kinie sub jest niezbędny i musieli byśmy go wliczyć w zestaw. No wybierając 1002 zamiast 2002. I tak będzie to lepszy zabieg. Jeśli jednak chciałbyś iść w stereo to w tej cenie masz Yamahe RN602 z Heco MS500 czy też nieco drożej ale na prawdę warto Pioneer SXN30 DAB z Monitor Audio Silver 6. Zapraszam Cie na odsłuch oraz po wypożyczenie sprzętu do domu. Pozdrawiam
 2. SUBA! Prawdziwego. Co to za Yamaha? Bo to podstawa kina i dobry centralny a nie gniot od tonsila. A reszta to zlepek no będzie to grało. Mogło by być lepiej ale trzeba by dokładać i budować w zasadzie od początku. Z tego 1060 jesteś zadowolony?
 3. Tak to ta sama klasa urządzeń. W tej cenie albo nowe Noty 550X albo używane Dali 850 Będą grać w stereo dobrze, Ale w kinie i tak sub musi być zwróć uwagę na zapis formatu kina 5.1 jedynka nie jest tu osobno bez powodu!!
 4. BD -> HDMI -> Yamaha 481 NC+ -> HDMI -> Yamaha 481 Yamaha ->HDMI -> AS640 Dodatkowo w opcjach włącz HDMI control oraz ARC i Pass trhu (zwał jak zwał) zarówno w amplitunerze jak i TV. Dzięki temu: -Uzyskasz najlepszy dźwięk z BD i NC+ zarówno jakościowy jak i pełne kino!! -Nie będziesz mujsiał mieć włączonego ampli i kina oglądając na przykład fakty -Będziesz miał dzwięk z TV jeśli bedzie chciał korzystać np w nim z YT, chodź NC też go ma.
 5. Jeśli wybierzesz cały set Silvera to w końcu jesteśmy na dobrej drodze. Raz masz je teraz u nas z olbrzymim rabatem, bo wchodzi nowa linia. Praktycznie taniej od Bronzów !! Wybierając FX ustawiasz je po bokach nie z tyłu. Zapraszam
 6. Nie napisałeś nic więc jakie komentarze oczekujesz? Tonsil będzie grał z Onkyo, znaczy wydobywał się dzwięk. Ale kup lepsze kolumny to będzie to miało sens. Jaki budżet na 2a jaki na 5?
 7. Tak warto jeszcze odsłuchać XT8F ale żadne z tych kolumn Minasów nie pokonają. To wybitne kolumny w swojej cenie. Mamy je także na stanie. Ale ciekawie Ci opowiedział o wzmaku. Bo o ile lepszy wzmak to się zgodzę ale mocniejszy? Tu ju żnie do końca. Te kolumny są projektowane pod wzmacniacze lampowe o mocy 20W. Do Rn803 na pewno bym nie dokładał. Lepiej wziąć inny wzmak i opcję WXAD10, a już na pewno pod minasy, Opticony czy też XT8F. Spróbuj do nich Cayina MT35S, Rokana K3, Marantza PM8005, NADa 368.
 8. Powiem Ci tak. Nie bardzo wiem gdzie ustawić tu Audio. W tej cenie dostaniesz zarówno nowy jak i używany sprzęt który prezentują dobrą klasę. Pioneer SXN30 + Quantum 677, Melodika BL40MKII, Heco Music Style 500 Ale nie chciałbym abyś wtopił. Dlatego proponuję Ci wypożyczyć od nas sprzęt przed zakupem. Sprawdzić go w domu i wtedy dokonywać świadomych wyborów. Miałbyś na to kilka dni aby swobodnie pochodzić z kolumnami w pomieszczeniu i zobaczyć które, jakie ustawienie jest najlepsze.
 9. Także obstawiał bym AS2000 to świetny wzmak. MA1000 bardzo się zgrywa z tymi kolumnami. Gral z nimi na Audio Show 2017 też było dobrze. Ale jeśli używany to nieco za dużo. Za pare stówek więcej masz u nas nowy "roszę o wybór tylko między tymi 3 pozycjami" Nie dokładam więc więcej.
 10. Magnat Supreme 802 i do tego używany wzmak za 300zł. No nic lepszego nie znajdziesz.
 11. W tej cenie możesz mieć dużo lepiej. Czy to wspomniana Yamah ale z HEco MS 500 czy też Pioneer SXN30 wraz z Idniana Line Tesi 560 lub Quantum 677 od Magnata. Pearl 25 to zbyt grzeczne kolumny. Mistrzu, wzmak dobry, sprawny? Teraz musisz szukać kolumn żywych. Quantum 677, Tesi 560, Dali 850, Klipsch RF82II itp
 12. F3 to nie co za słaby model do tego wzmaka, F4 i M4 lub R3 zagrały by dużo lepiej. Myślę że swoboda grania spodoba Ci się bardziej z Tannoya ale wybierzesz Missiony ze względu na moc i odczucia.
 13. No myślę że grasz już na granicy jego możliwości. Czy ma prawidłowy przewiew? Nie jest w szafce? Tak jeśli kupisz starszy wzmak, to wyciągnie z tych kolumn dużo więcej. Sieć możesz załatwić przez chromecast Audio lub Yamahe AXAD10.
 14. Z tym żaden to nie przesadzajmy. Każdy AUDIO sprzęt za 3k zagra lepiej niż TO. Ale jeśli komuś się to podoba to nie wybierze klasycznego 670 czy też Pioneer SXN30 + Nota 550x które także w cenie się mieszczą.
 15. o Yamahe AX 500 bym się nie bał. Denon, no ok rozumiem. Z Cambridga to raczej coś nowszego 640tka. Ale to na pewno nie ten budżet.