Skocz do zawartości

S4Home

Branża
 • Zawartość

  16 991
 • Dołączył

 • Ostatnio

12 obserwujących

O S4Home

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Oświęcim

Ostatnio na profilu byli

23 838 wyświetleń profilu
 1. Posłuchać tak. Ale tu brzmiało „po przeczytaniu”. Kiedy ostatnio przeczytałeś coś w gazetce i stwierdziłeś…… hmm no nie warto tego słuchać?
 2. Doskonale że to sprawdziłeś. Takie testy naprawdę się ceni. I dlatego chwalę Twój wybór i życzę Ci jak najlepszych doznań z obecnego suba SVS Szczerze! Brawo.
 3. Zgadzam się. Niestety jest już trochę po fakcie. Szkoda. Soundbar na 30m to bardzo słaby pomysł. Focal Dimension z subem da rade jako zastępstwo głośników TV i faktycznie będzie znacznie lepiej. Kina z tego nie będzie bo to tylko stereo. Muzyka? Hmm no deczko lepiej ale to wciąż soundbar. Może dobre monitory i sub do stereo? Tannoy XT6 + REL T5i lub T7i? Nawet z sieciowym 8250 od Onkyo. Spasowało by Ci coś takiego?
 4. Tak RMS, polecamy tu kolumny J Odsłuchałeś już coś kolego? Przyjrzałeś się propozycjom? Masz jakieś pytania? Mogę ci jeszcze jakoś pomóc?
 5. Tak zdecydowanie 685 + AS 701 zagra lepiej. Co prawda 1080 ma lepszą kalibrację. Ale odczujesz to tylko w trudnym pomieszczeniu. W innym zagra to znacznie lepiej. Jak mówię mogę Ci to pożyczyć. Alb wpadnij to posłuchasz i ampli i zestawu ze wzmakiem dla porównania.
 6. Dzwoniłeś? Ja przeczytałem wiadomość dopiero teraz. Generalnie jesteśmy także przyjechać możesz. Najlepiej jest to zgłosić wcześniej żebyśmy mieli przygotowany sprzęt.
 7. Rob, jakiś update z Twojej strony? Coś się zmieniło? Coś gdzieś możemy podziałać?
 8. Cześć, W tym pomieszczeniu Atmos i tak będzie grał słabo. Nie będzie się dźwięk rozchodził tak jak powinien. No niestety. Podzielam zdanie RMS. Kanapa pod skos na na prostej ścianie elektronika. W tej sposób łatwo wyeliminujesz odbicia. W przeciwnym razie będą i odbicia i dudnienie.
 9. Modele większe grają jednak lepiej i to nawet w mniejszych pomieszczeniach. Akurat w Heco 1000 w małym pomieszczeniu grają praktycznie jak 700tki. Natomiast KEF Q950 wyraźnie lepiej – swobodniej. Malinkę kupisz w sklepie internetowym, jest bezproblemowa. A jeśli chodzi o konfigurację są już o tym napisane całe encyklopedie. Oczywiście pomożemy jeśli chcesz.
 10. Zdecydowanie lepszy pomysł to osobny wzmak + odtwarzacz sieciowy. Zresztą sam widzisz jak zmieniają się serwisy w tych urządzeniach. Wzmak Ci zostanie. Jako urządzenie sieciowe polecam Malinkę a do tego Marantza PM6006 + ELAC B6. Ewentualnie drugi set NAD 326BEE + Yamaha WXAD 10 + Monitor Audio bronze 2 lub Dali Oberon 2. Podjedź na odsłuch albo daj namiary to Ci wyślemy sprzęt na testy domowe.
 11. Ale już coś słuchasz? Jak wrażenia? Takie wstępne ale na chłodno Będzie kosztował mniej. W końcu to następca PMA720. Dajcie mu czas na wkręcenie się w rynek
 12. Po pierwsze czysty wzmacniacz jak na przykład Onkyo 9050, NAD 326BEE, Yamaha AS 501 zagra lepiej. A jako strimer możesz zastosować WXAD10 czy też maline. Sam odpowiedz na pytanie. Funkcjonalność czy dźwięk? Daj znać a wycenimy. Pozdrawiam
 13. Przecież jesteś na forum gazety w której to przeczytałeś. Napisz do redakcji żeby to sprawdzili Proste.
 14. Możesz, nic się nie stanie. Ale to jest Biwiring. Nie uzyskasz na tym znacznego przeskoku dlatego że ten wzmacniacz i tak ma dwie końcówki mocy. Więc krótko mówiąc A-pełna moc; A+B-50%+50%. A kwestie stosowania innych kabli na górę i dół to.....uuuuuu temat rzeka.
×
×
 • Utwórz nowe...