S4Home

Branża
 • Zawartość

  3898
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

1 obserwujący

O S4Home

 • Ranga
  Przyjaciel forum
 1. Jeśli kino domowe w tej cenie to Yamaha 481 lub nowa 483 wraz z kolumnami quadral quintas 6500 oraz sub magnat sub 302a. Jeśli jednak chcesz iść w stereo to Yamaha rn602 z heco music style 500 Lub onkyo 8150/pioneer sxn30 z kolumnami indiana line tesi 560. Podjedz do nas na odsluch kilku systemów. Mogę ci także wypożyczyć zestawik xo domu abyś tam sprawdził. Pozdrawiam
 2. No to tak bym zrobił. 673 na front bo do radia internetowe jednak zagrają lepiej a resztę z serii supreme. Łącznie z subem 302a. Jakość cena wypada na prawdę bardzo dobrze!
 3. Zgadza się. Możesz.spokojnie zrobić to na szybko zlaczkach lub zalutowac. To kolumny efektowe. Bedzie to grało. Jestem niemal przekonany że przy odsłuchu heco 500 wypadną lepiej od mr4. Czy od melodika też? Ciężko stwierdzić. Indywidualne gusta. Ja wiem co bym wybrał dla siebie. Pamiętaj że mogę ci podesłać systemie na testy do domu.
 4. Aaas to trzeba mu przyznać umiejętnie to wkomponował szkoda że nie na temat, bo może bym podchwycil
 5. Czesc. Masz do wyboru dwie konstrukcje ale tylko jedna zagra z tym amplitunerem. Niestety model heco 1000 z tym amplitunerem zagra dokładnie tak samo jak model 900. Dlatego też tego ci polecam. W przypadku klipscha jest nieco inaczej. Rp280 podejda do tego amplitunera ze względu na swoją wysoką skuteczność. Jedna są to kolumny skrajnie różne. Heco 900 jest gęsty, mocny na dole, ciepły, z nieco schowana góra. Z kolei klipsch to ekspresja grania, swoboda, twardy bas. Mige ci podesłać kolumny na odsluch do domu.
 6. Dali sa lepszymi kolumnami ale i jaśniejszym. Jeśli szukasz czegoś bardziej neutralnego to tannoy m4
 7. Ja nie wiem jak kto gra. Ale jeśli je kupisz to napisz mi krótki komentarz Pozwól że ja nie będę ich sprawdzał
 8. Cześć, Świetnie że zacząłeś od odsłuchu. Zupełnie inaczej się wtedy rozmawia. Nie wywlekamy nie wiadomo ile typów sprzętu. Brawo. Posłuchaj jeszcze elaca debut f6 i heco music style 900. Obie są zbliżone do dźwięki jbl o którym okresliles przygaszone. Co prawda ja wolę te konstrukcje są lekko inne. I może w tym właśnie będzie tkwił szkopol. Jest jeszcze konstrukcja pokroju Polk audio rti jak i tsx. Posłuchaj obydwu. Jak wybierzesz kolumny to możesz zmodyfikować ich dźwięk wzmacniaczem. Pozdrawiam
 9. Radziulas niestety nie mam salonu w Szczecinie. I jak masz już wybierać używane to starsze bx6 są lepsze od mr4. Podobnie jak wspomniane dali 450 czy tannoy m4.
 10. Które magnaty? Mi na telefonie się nie wyświetlił żaden model:(
 11. Ten as2000 za 3400? On jest od Rafała, przy najmniej pewny sprzęt. Jeśli mówimy o tym samym.
 12. No na te potrzeby to faktycznie 1000 zł. Ja bym też nie szedł w tego technicsa. Wiem że audio to nie najważniejsza sprawa w życiu i wogole. Ale czemu pojawiają się pytania o coraz to tańsze zestawy? Niby jako naród mamy sie coraz lepiej.
 13. Powiem ci że za 200 L to ja bym się bał coś kupować. Najlepiej poszukaj czegoś w swojej okolicy i dobrze sprawdź czy działa wszystko i tyle. Sprzęt używany tak podszedł do góry że ciężko coś znaleźć w tej kwocie.
 14. nad

  Cervin Vega to nie mission m34i są całkiem udane, dalej tannoy m5 ale rzadko dostępne. Elac fs 67, klipsch f2, starsze melodika bl40 mkI. W razie pytań pozostaje do dyspozycji
 15. No to inaczej. A miales okazję czegoś słuchać? Wyższe starsze modele denona były dobre. Np Denon dcd3000. Może wyższe starsze modele marantza.