Skocz do zawartości

mi-sioo

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O mi-sioo

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Włoszczowa
 1. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  No i mam, dzięki Wam zestaw skompletowany. Denon PMA-560 + DCD-560 + Tannoy M2. Szczególnie jestem zadowolony z Tannoy'ów - udał mi się znaleźć w rewelacyjnym stanie "sklepowym" za 500 PLN. Grały jako tyły w kinie domowym, więc nie były katowane. Na obudowie zero rysek, głośniki idealne. Po prostu złoty strzał. Teraz przewody, a po nich mała szafka. Na razie lewa kolumna stoi na sprzęcie, lekko wyżej niż prawa, ale po zmianie mebelka będzie na tym samym poziomie. Jeszcze raz - dzięki za pomoc i porady! I kolumny.
 2. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Znalazłem M1, w przyszłym tygodniu będą u mnie. Zmieszczę się w budżecie 900PLN za wzmak+CD+kolumny. Zostanie mi więc na przewody. Jakie polecacie? Na start myślałem o Melodika MDC. Jaką grubość do tego zestawu zakupić? Kupić już zarobione (gdzie?). Podpowiedzcie jeszcze proszę w temacie przewodów RCA - potrzebne będą 2 sztuki (do CD i do gramofonu). Raczej coś budżetowego, powiedzmy do 150PLN za 2 sztuki.
 3. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Coś się pojawiło, czekam na potwierdzenie. Jaka jest rozsądna cena z M1? Widzę rozsądne za około 500PLN. Czy warto dołożyć około 400 PLN do Monitor Audio Bronze BX2?
 4. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Zestaw kupiony, udało mi się opuścić 50 PLN. Dzisiaj powinien dojść. Głośników jeszcze szukam. Jak zepnę w całość, dam znać jak grają. Na teraz: wielkie dzięki za podpowiedzi!
 5. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Jeszcze szukam. Denon 560 na pewno, dogaduję cenę ze sprzedawcą, który ma też odtwarzacz CD 560 do sprzedania (czy to dobry zestaw?) www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-denon-pma-560-dcd-560-CID99-IDoeI5M.html#e88b9a3657;promoted Tannoya M1 nie mogę upolować, są jakieś poobijane na portalach. Monitor Bx2 ktoś mi sprzątnął sprzed nosa.
 6. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Jeszcze jedno pytanie: jaki odtwarzacz CD polecicie do D560?
 7. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Jeszcze nie kupiłem, nie było czasu. Ale sporo czytam, dopytuję A gdyby tak postawić kolumny z bass reflexem z przodu? Np. Monitor Audio Bronze BR/BX?
 8. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Dziękuję za podpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanko dot. kolumn: w okolicy mogę kupić Mission 780 w cenie 500PLN. Cenowo podobnie do M1. Z ustawieniem sobie poradzę. Pytanie, czy warto?
 9. mi-sioo

  Sprzęt stereo do małego gabinetu

  Dzięki za podpowiedź! Szedłbym raczej w kierunku klasycznego sprzętu. Gramofon mam - jakiś Hyundai low level bez przedwzmacniacza otrzymany jako prezent, ale na początek musi wystarczyć. Denon 560 - O.K. Jaki dobrać do tego CD Player? OLX sprzedaje DCD-560. Warto? Masz może taki/podobny zestaw do sprzedania? Głośniki: w podobnym wątku (z większym budżetem) proponujesz Mission m32i. Warto dołożyć? Czy zawieszenie głośników na ścianie za "plecy" to dobre rozwiązanie?
 10. Cześć, mam prośbę o pomoc w doborze sprzętu do małego gabinetu, pokój o powierzchni około 10m2. Wstawiam zdjęcie z miejscem, w którym siedzę (pracuję w domu, także wieczorami). Z tyłu pusta ściana. Wymiary pokoju to 3,3m (od okna do ściany), szerokość około 3m. Sprzęt ma grać w ciągu dnia podczas pracy. Zależy mi na: 1. Możliwości podpięcia gramofonu (więc wejście phono). 2. Możliwości podpięcia komputera (karta muzyczna nieznana) - tutaj nie oczekuję rewelacji dźwiękowych. 3. Słucham muzyki raczej mocniejszej (rock, metal z naciskiem na gitarowy rock, w tym klasyka typu Deep Purple, Pink Floyd, polska od Niemena do Budki Suflera itp.). Nie zależy mi na ogromnej mocy a na czystości i jakości dźwięku. Kolumny będą stały na biurku przed oknem, chyba że zawieszone po bokach okna (czy to dobre rozwiązanie?). Odległość od głowy około 120 cm. W przyszłości zakup odtwarzacza CD (chyba że zmieści się w budżecie). A budżet to około 1000 PLN na zakup wzmacniacza i głośników + przewody (dobre przewodu mogę kupić w przyszłości, podobnie jak CD). W grę wchodzi jak najbardziej używka. W góry dzięki za pomoc!
×