Skocz do zawartości

mi-sioo

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mi-sioo

 1. No i mam, dzięki Wam zestaw skompletowany. Denon PMA-560 + DCD-560 + Tannoy M2. Szczególnie jestem zadowolony z Tannoy'ów - udał mi się znaleźć w rewelacyjnym stanie "sklepowym" za 500 PLN. Grały jako tyły w kinie domowym, więc nie były katowane. Na obudowie zero rysek, głośniki idealne. Po prostu złoty strzał. Teraz przewody, a po nich mała szafka. Na razie lewa kolumna stoi na sprzęcie, lekko wyżej niż prawa, ale po zmianie mebelka będzie na tym samym poziomie. Jeszcze raz - dzięki za pomoc i porady! I kolumny.
 2. Znalazłem M1, w przyszłym tygodniu będą u mnie. Zmieszczę się w budżecie 900PLN za wzmak+CD+kolumny. Zostanie mi więc na przewody. Jakie polecacie? Na start myślałem o Melodika MDC. Jaką grubość do tego zestawu zakupić? Kupić już zarobione (gdzie?). Podpowiedzcie jeszcze proszę w temacie przewodów RCA - potrzebne będą 2 sztuki (do CD i do gramofonu). Raczej coś budżetowego, powiedzmy do 150PLN za 2 sztuki.
 3. Coś się pojawiło, czekam na potwierdzenie. Jaka jest rozsądna cena z M1? Widzę rozsądne za około 500PLN. Czy warto dołożyć około 400 PLN do Monitor Audio Bronze BX2?
 4. Zestaw kupiony, udało mi się opuścić 50 PLN. Dzisiaj powinien dojść. Głośników jeszcze szukam. Jak zepnę w całość, dam znać jak grają. Na teraz: wielkie dzięki za podpowiedzi!
 5. Jeszcze szukam. Denon 560 na pewno, dogaduję cenę ze sprzedawcą, który ma też odtwarzacz CD 560 do sprzedania (czy to dobry zestaw?) www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-denon-pma-560-dcd-560-CID99-IDoeI5M.html#e88b9a3657;promoted Tannoya M1 nie mogę upolować, są jakieś poobijane na portalach. Monitor Bx2 ktoś mi sprzątnął sprzed nosa.
 6. Jeszcze jedno pytanie: jaki odtwarzacz CD polecicie do D560?
 7. Jeszcze nie kupiłem, nie było czasu. Ale sporo czytam, dopytuję A gdyby tak postawić kolumny z bass reflexem z przodu? Np. Monitor Audio Bronze BR/BX?
 8. Dziękuję za podpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanko dot. kolumn: w okolicy mogę kupić Mission 780 w cenie 500PLN. Cenowo podobnie do M1. Z ustawieniem sobie poradzę. Pytanie, czy warto?
 9. Dzięki za podpowiedź! Szedłbym raczej w kierunku klasycznego sprzętu. Gramofon mam - jakiś Hyundai low level bez przedwzmacniacza otrzymany jako prezent, ale na początek musi wystarczyć. Denon 560 - O.K. Jaki dobrać do tego CD Player? OLX sprzedaje DCD-560. Warto? Masz może taki/podobny zestaw do sprzedania? Głośniki: w podobnym wątku (z większym budżetem) proponujesz Mission m32i. Warto dołożyć? Czy zawieszenie głośników na ścianie za "plecy" to dobre rozwiązanie?
 10. Cześć, mam prośbę o pomoc w doborze sprzętu do małego gabinetu, pokój o powierzchni około 10m2. Wstawiam zdjęcie z miejscem, w którym siedzę (pracuję w domu, także wieczorami). Z tyłu pusta ściana. Wymiary pokoju to 3,3m (od okna do ściany), szerokość około 3m. Sprzęt ma grać w ciągu dnia podczas pracy. Zależy mi na: 1. Możliwości podpięcia gramofonu (więc wejście phono). 2. Możliwości podpięcia komputera (karta muzyczna nieznana) - tutaj nie oczekuję rewelacji dźwiękowych. 3. Słucham muzyki raczej mocniejszej (rock, metal z naciskiem na gitarowy rock, w tym klasyka typu Deep Purple, Pink Floyd, polska od Niemena do Budki Suflera itp.). Nie zależy mi na ogromnej mocy a na czystości i jakości dźwięku. Kolumny będą stały na biurku przed oknem, chyba że zawieszone po bokach okna (czy to dobre rozwiązanie?). Odległość od głowy około 120 cm. W przyszłości zakup odtwarzacza CD (chyba że zmieści się w budżecie). A budżet to około 1000 PLN na zakup wzmacniacza i głośników + przewody (dobre przewodu mogę kupić w przyszłości, podobnie jak CD). W grę wchodzi jak najbardziej używka. W góry dzięki za pomoc!
×
×
 • Utwórz nowe...