Skocz do zawartości

Robert Rob

Uczestnik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Robert Rob

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Opolskie
 1. Sprzęt stereo i do kina

  Anthem mrx-310 nie jest już produkowany, stąd pozostałe egzemplarze są w wyprzedaży, otrzymałem dosyć dobrą ofertę na interesujący mnie sprzęt: Anthem MRX 310 - 2999zł REL T5i - 2400zł FOCAL 706 (czarne) - 2000zł/para czy któraś z branż obecnych na forum, jest mi w stanie zaproponować zbliżoną cenę?
 2. Sprzęt stereo i do kina

  Czy Anthem MRX-310 ma możliwość odtwarzania plików audio flac bezpośrednio z pendrive (dysku zewn)? Jeśli tak - czy taki dźwięk będzie gorszej jakości niż np przesyłany za pośrednictwem DACa?
 3. Muzyka bez CD. Jakie możliwości?

  Odległość PC od wzmacniacza u mnie to niecałe 3m. Gdzie najlepiej umiejscowić DACa, jeśli chodzi o odpowiednią długość kabli USB i RCA?
 4. Muzyka bez CD. Jakie możliwości?

  Czyli rozumiem, że używając DACa nie ma znaczenia jaka karta muzyczna jest w PC, że jest to zwykła integra?
 5. Sprzęt stereo i do kina

  To się ustawia w amplitunerze?
 6. Sprzęt stereo i do kina

  Wróćmy jeszcze do mojego suba (Velodyne EQ-MAX 8), który u mnie ma grać i w kinie i przy stereo. Dwa pytania: 1. Czy do tego potrzebne jest jakieś specjalne połączenie suba? jak trzeba go podłączyć? 2. Czy po wybraniu źródła dźwięku w Anthem MRX-310, będzie on automatycznie grał w kinie kolumnami 5.1 a w stereo 2.1? żadne inne ręczne przełączanie nie będzie potrzebne?
 7. Muzyka bez CD. Jakie możliwości?

  Mogę prosić o odpowiedź?
 8. Sprzęt stereo i do kina

  W takim razie zastanawiam się pomiędzy Focal Chorus 706, a Magnat 753.
 9. Sprzęt stereo i do kina

  A które z wymienionych zagrają najlepiej górę? Przy ciepłym wzmaku + nisko schodzącym subie nie chciałbym żeby góry zabrakło.
 10. Sprzęt stereo i do kina

  Oj, niestety zapomniałem dopisać budżet, monitory w granicy 2tys./kpl
 11. Sprzęt stereo i do kina

  Świetnie Wstępnie więc mam: 1. Anthem MRX-310 2. Velodyne EQ-MAX 8 monitory .... mając na uwadze, że będą to kolumny podstawkowe, wspomagane również w stereo przez w/w suba, jakie monitory proponujecie do tego kompletu?
 12. Sprzęt stereo i do kina

  Ok, chciałbym przeznaczyć na suba ok 2,5 tys. W tej cenie widzę Velodyne EQ-MAX 8 oraz REL T5i, (przypominam pokój niecałe 18m2, z otwartą 1/2 ściany) z tych dwóch powinienem celować w Velodyne? to lepsza propozycja?
 13. Sprzęt stereo i do kina

  To może inaczej, jest coś dobrego do tego i tego?
 14. Sprzęt stereo i do kina

  Poczytałem trochę i znalazłem komentarz kogoś kto tak jak ja szukał suba do kina + stereo, na dodatek miał tej samej powierzchni pomieszczenie co ja, odsłuchiwał u siebie kilka modeli najlepiej sprawdził się REL T5. Co myślicie?
 15. Sprzęt stereo i do kina

  Kontynuując .... poszukiwania zestawu kolumn rozpocząłem od chyba najdroższej części, tj. subwoofera, czy Velodyne Impact 12 to trafiony wybór dla mnie? czy za duży, za mocny, coś jeszcze innego?
×