Skocz do zawartości

Robert Rob

Uczestnik
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Robert Rob

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Opolskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chciałem skorzystać z obecnej promocji 3 miesiące za 0,99zł, niestety kartami prepaid nie da sie tego aktywować, ani zwykłym przelewem. ani też paypal bez karty kredytowej nie zadziała.
 2. Dzięki, faktycznie karta prepaid jest to jakieś wyjście. Nie ukrywam że wygodniejszy byłby ten PayPal, czy ktoś z was potrafi zapłacić za Spotify przez paypala bez podawania karty, tylko płacąc dostępnymi środkami?
 3. Kto mi podpowie jakie są aktualnie metody płatności w Spotify? nie chciałbym podawać/używać karty. Widzę że jest PayPal, problem tylko taki że wybierając tą metodę, po przekierowaniu do konta paypala, opłata nie chce pobrać się z dostępnych środków na koncie, tylko żąda dodania karty! co to za bezsens?
 4. O widzisz, Spotify to dobry pomysł. A w jakim sensie te programy, jak piszesz, kontrolują DACa?
 5. Jestem początkujący w temacie grania muzyki z PC przez DAC do wzmacniacza. Czytałem już sporo, mętlik mam okrutny, wstępnie wybrałem Foobara + Wasapi, ale nie jestem pewny czy dobrze to ustawiłem, więc moje pytanie 1 - jak sie upewnić że do DACa trafia sygnał bitperfect? pytanie 2 - czy da się to zrobić prościej? (inny program, gdzie nie muszę nic specjalnie przestawiać, instalować wtyczek itp)
 6. Anthem mrx-310 nie jest już produkowany, stąd pozostałe egzemplarze są w wyprzedaży, otrzymałem dosyć dobrą ofertę na interesujący mnie sprzęt: Anthem MRX 310 - 2999zł REL T5i - 2400zł FOCAL 706 (czarne) - 2000zł/para czy któraś z branż obecnych na forum, jest mi w stanie zaproponować zbliżoną cenę?
 7. Czy Anthem MRX-310 ma możliwość odtwarzania plików audio flac bezpośrednio z pendrive (dysku zewn)? Jeśli tak - czy taki dźwięk będzie gorszej jakości niż np przesyłany za pośrednictwem DACa?
 8. Odległość PC od wzmacniacza u mnie to niecałe 3m. Gdzie najlepiej umiejscowić DACa, jeśli chodzi o odpowiednią długość kabli USB i RCA?
 9. Czyli rozumiem, że używając DACa nie ma znaczenia jaka karta muzyczna jest w PC, że jest to zwykła integra?
 10. Wróćmy jeszcze do mojego suba (Velodyne EQ-MAX 8), który u mnie ma grać i w kinie i przy stereo. Dwa pytania: 1. Czy do tego potrzebne jest jakieś specjalne połączenie suba? jak trzeba go podłączyć? 2. Czy po wybraniu źródła dźwięku w Anthem MRX-310, będzie on automatycznie grał w kinie kolumnami 5.1 a w stereo 2.1? żadne inne ręczne przełączanie nie będzie potrzebne?
 11. W takim razie zastanawiam się pomiędzy Focal Chorus 706, a Magnat 753.
 12. A które z wymienionych zagrają najlepiej górę? Przy ciepłym wzmaku + nisko schodzącym subie nie chciałbym żeby góry zabrakło.
×
×
 • Utwórz nowe...