Skocz do zawartości

Robert Rob

Uczestnik
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Robert Rob

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Opolskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Robert Rob

  Spotify - jak zapłacić bez karty?

  Chciałem skorzystać z obecnej promocji 3 miesiące za 0,99zł, niestety kartami prepaid nie da sie tego aktywować, ani zwykłym przelewem. ani też paypal bez karty kredytowej nie zadziała.
 2. Robert Rob

  Spotify - jak zapłacić bez karty?

  Dzięki, faktycznie karta prepaid jest to jakieś wyjście. Nie ukrywam że wygodniejszy byłby ten PayPal, czy ktoś z was potrafi zapłacić za Spotify przez paypala bez podawania karty, tylko płacąc dostępnymi środkami?
 3. Robert Rob

  Spotify - jak zapłacić bez karty?

  Kto mi podpowie jakie są aktualnie metody płatności w Spotify? nie chciałbym podawać/używać karty. Widzę że jest PayPal, problem tylko taki że wybierając tą metodę, po przekierowaniu do konta paypala, opłata nie chce pobrać się z dostępnych środków na koncie, tylko żąda dodania karty! co to za bezsens?
 4. Rozumiem. Czy w Spotify też można ustawić taką wyłączność?
 5. O widzisz, Spotify to dobry pomysł. A w jakim sensie te programy, jak piszesz, kontrolują DACa?
 6. Jestem początkujący w temacie grania muzyki z PC przez DAC do wzmacniacza. Czytałem już sporo, mętlik mam okrutny, wstępnie wybrałem Foobara + Wasapi, ale nie jestem pewny czy dobrze to ustawiłem, więc moje pytanie 1 - jak sie upewnić że do DACa trafia sygnał bitperfect? pytanie 2 - czy da się to zrobić prościej? (inny program, gdzie nie muszę nic specjalnie przestawiać, instalować wtyczek itp)
 7. Robert Rob

  Sprzęt stereo i do kina

  Anthem mrx-310 nie jest już produkowany, stąd pozostałe egzemplarze są w wyprzedaży, otrzymałem dosyć dobrą ofertę na interesujący mnie sprzęt: Anthem MRX 310 - 2999zł REL T5i - 2400zł FOCAL 706 (czarne) - 2000zł/para czy któraś z branż obecnych na forum, jest mi w stanie zaproponować zbliżoną cenę?
 8. Robert Rob

  Sprzęt stereo i do kina

  Czy Anthem MRX-310 ma możliwość odtwarzania plików audio flac bezpośrednio z pendrive (dysku zewn)? Jeśli tak - czy taki dźwięk będzie gorszej jakości niż np przesyłany za pośrednictwem DACa?
 9. Robert Rob

  Muzyka bez CD. Jakie możliwości?

  Odległość PC od wzmacniacza u mnie to niecałe 3m. Gdzie najlepiej umiejscowić DACa, jeśli chodzi o odpowiednią długość kabli USB i RCA?
 10. Robert Rob

  Muzyka bez CD. Jakie możliwości?

  Czyli rozumiem, że używając DACa nie ma znaczenia jaka karta muzyczna jest w PC, że jest to zwykła integra?
 11. Robert Rob

  Sprzęt stereo i do kina

  To się ustawia w amplitunerze?
 12. Robert Rob

  Sprzęt stereo i do kina

  Wróćmy jeszcze do mojego suba (Velodyne EQ-MAX 8), który u mnie ma grać i w kinie i przy stereo. Dwa pytania: 1. Czy do tego potrzebne jest jakieś specjalne połączenie suba? jak trzeba go podłączyć? 2. Czy po wybraniu źródła dźwięku w Anthem MRX-310, będzie on automatycznie grał w kinie kolumnami 5.1 a w stereo 2.1? żadne inne ręczne przełączanie nie będzie potrzebne?
 13. Robert Rob

  Muzyka bez CD. Jakie możliwości?

  Mogę prosić o odpowiedź?
 14. Robert Rob

  Sprzęt stereo i do kina

  W takim razie zastanawiam się pomiędzy Focal Chorus 706, a Magnat 753.
 15. Robert Rob

  Sprzęt stereo i do kina

  A które z wymienionych zagrają najlepiej górę? Przy ciepłym wzmaku + nisko schodzącym subie nie chciałbym żeby góry zabrakło.
×