Skocz do zawartości

grabo999

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

O grabo999

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  wałbrzych
 1. zestaw 2.1.

  Dzięki za Wasze opinie. Oczywiście każdy ma swój typ:) muszę przemyśleć, który zestaw mnie bardziej przekonuje.
 2. kino domowe do 2 tys.

  To chyba jedyna opcja. Lub po prostu dać sobie spokój.
 3. kino domowe do 2 tys.

  Wychodzi na to, że w tej kwocie lepiej sobie odpuścić temat. Jakby w moim mieście (Wałbrzychu) był jakikolwiek salon audio to oczywiście bym go odwiedził:)
 4. zestaw 2.1.

  A co myślicie o takim rozwiązaniu? Cenowo wzmacniacz jest ok:) Bo z tego co widzę to zdania na temat monitorów aktywnych są podzielone...
 5. zestaw 2.1.

  zagrają lepiej niż Yamaha 383 + Magnat 202? a co mini polecacie?
 6. kino domowe do 2 tys.

  Witam, interesuje mnie zakup nowego kina domowego - 3.1 lub 5.1. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca tylko tylne kolumny (o ile będzie to zestaw 5.1.) mogą być typu podłogowego. Zestaw będzie podłączony do telewizora Samsunga. Zestaw będzie wykorzystywany głównie do słuchania muzyki z Youtube 80% (w zasadzie każdy rodzaj muzyki z uwagi na liczbę użytkowników) oraz 20% oglądania filmów (+ oczywiście telewizja). Głośniki przednie będą stać po dwóch stronach TV (oddalone od siebie około 2-2,2 metra), głośnik centralny nad TV, suboofer obok TV. Nie jestem pewien czy warto inwestować w zestaw kina domowego więc nie wykluczam zakupu mini wieży czy soundbara. W przypadku zakupu kina domowego lepiej kupić gotowy zestaw czy kompletować coś na własną rękę? 2. Kwota: maksymalnie 2000 zł (jeżeli sprzęt za 2 tys. jakościowo odpowiada temu za 1 tys. to oczywiście wolę wydać mniej). 3. Sprzęt ma być nowy. 4. Sprzęt będzie podłączony do Tv Samsunga. Nie posiadam innego sprzętu audio. 5. Pow. pokoju: ok. 17 m2 (prostokąt o wym. 3,3x5,2 m; sprzęt będzie ustawiony na dłuższym boku czyli w odległości 3m od kanapy). 6. Najlepiej by był to kompletny zakup na kilka lat. 7. Sprzęt będzie podłączony pod TV Samsunga (chyba najwygodniej przez HDMI). Muzyka będzie odtwarzana z Youtube więc dobrze, żeby sprzęt wyposażony był w Bluetooth (aby możliwe było odtworzenie muzyki z telefonu). Przydałoby się również USB (ale nie wykluczam sprzętu bez). 8. Miejsce zamieszkania: Wałbrzych. Z góry dziękuję za pomoc.
 7. zestaw 2.1.

  interesuje mnie tylko nowy sprzęt. W takim układzie czy znajdę coś lepszego niż Yamaha 383 + Magnat 202? A może lepsza będzie mini-wieża lub soundbar (tylko czy możecie coś polecić)? Po zakupie Yamaha 383 + Magnat 202 na tym etapie i tak nie będzie kina domowego...
 8. zestaw 2.1.

  Niestety zestaw przekracza zakładany budżet 2 tys.
 9. zestaw 2.1.

  Dzięki za odpowiedź. A jeżeli zestaw miałby być tylko stereo 2.1. to jaki amplituder polecacie (w granicach około tysiąca zł)? Bo jeśli chodzi o głośniki to w tym przedziale raczej nic lepszego niż Magnat 202 nie znajdę. A może do mojego zastosowania (Youtube - 80%, filmy 20%) będzie lepszy jakiś gotowy zestaw, mini wieża lub soundbar (za tego soundbara pewnie dostanie mi się na forum:)).
 10. zestaw 2.1.

  Witam, Chciałbym zakupić sprzęt audio do salonu (pow. 17 m2). Po wstępnym rozpoznaniu oraz z uwagi na ograniczoną ilość miejsca rozważam zakup zestawu: 2 kolumny typu monitory, amplituner oraz z czasem zakup subwoofera (ewentualnie głośnika centralnego oraz 2 tylnych). Zestaw będzie podłączony do telewizora Samsunga. Zestaw będzie wykorzystywany głównie do słuchania muzyki z Youtube (w zasadzie każdy rodzaj muzyki z uwagi na liczbę użytkowników) oraz oglądania filmów. Kolumny będą stać po dwóch stronach tv, oddalone od siebie około 2-2,2 metra, odległość telewizora od sofy to jakieś 3-4 metry. Cena zestawu (bez subwoofera) to 2 tys. Co myślicie o zestawie Yamaha RX-V383 + Magnat Monitor Supreme 202? A może polecicie coś zupełnie innego? Jestem zupełnym laikiem (co z resztą widać po przeznaczeniu sprzętu), natomiast zależy mi, żeby jakość dźwięku była zdecydowania lepsza od TV (słyszalna nawet przez takiego amatora jak ja). Czy potem warto dokupić subwoofera serii Magnat, np. Magnat Monitor Supreme II Sub 202A (ewentualnie dodatkowo głośnik centralny Magnat Needle Alu Super Center + Magnat Needle Alu Sat), czy jednak szukać czegoś innego? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×