Skocz do zawartości

Mar Ka

Uczestnik
 • Zawartość

  383
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Mar Ka

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Zdzieszowice

Ostatnio na profilu byli

1 459 wyświetleń profilu
 1. No dobrze, słychać delikatne buczenie,ale muszę przystawić ucho do wzmacniacza.W moim odczuciu to nic takiego,czym należy się przejmować. Pozdrawiam
 2. Mój nie brumi. Mam wpięty w tor filtr sieciowy schaffner.Bez filtra nie sprawdzałem,ale przy całkowitym wyciszeniu z odległości ~1m nic nie słyszę
 3. Brałem w ciemno do emitòw m30 cxa80 po przesiadce z cxa60.I tak już zostało. Przesiadka była uzasadniona, dlatego że cxa80 to po prostu lepszy wzmak.
 4. Cześć Nic jej nie będzie.U mnie lata tak od 1.5 roku. Jak zależy Ci na wyłączniku,to proponuję gniazdo Smart wifi. Operujesz harmonogramem lub ręcznie.
 5. Chłopa wyrzuca się drzwiami,a wchodzi oknem...Wątek strollowany Szczerze mam w nosie jakie "miliony" leżą na półkach pod Twoim sufitem panie klaczka.Opròcz rzucania shitem nie było nic konkretnego. No,ale taki cel sobie postawiłeś na niedzielę.Cel zaliczony ,a teraz to w życiu już będzie tylko pasmo sukcesów i najlepszego audio jakie można sobie wymarzyć.Ale co my tam "malinowe żebraki" z wątku dla ubogich możemy o tym wiedzieć?
 6. To jeszcze raz poproszę.Napisz. Btw.Tytuł wątku zrozumiały?
 7. To napisz.Sensowne wpisy jak najbardziej są zawsze na miejscu. Odbieram Twoje wpisy jak wkładanie kija w mrowisko.Jeżeli nie podeszła malinka to napisz z czym i dlaczego? Po kiego za przeproszeniem udzielasz się w wątku, w którym nie padło nic z Twojej strony oprócz tego że malinka jest be?
 8. Pytam,bo przerobiłem wszystkie nakładki dostępne w PL w cenie od 200 do 1000 złotych.Każda z nich produkuje inne brzmienie.Dodatkowo mam porównanie do drogich firmowych sprzętów i nadal uważam że malinka jest niepokonana w swoim przedziale cenowym. Podaj konkrety.Ja w zamian mogę opisać każdą nakładkę, chociaż to już kiedyś było.
 9. Zdradź chociaż co to za malina jaka nakładka,zasilanie, system.Malina,malinie nierówna.Bardzo lakonicznie piszesz, więc zastanawiam się co poszło nie tak.
 10. Zapytam,czy miałeś i słuchałeś? Ludzie piszą różne historie
 11. Może i bije,ale malina broni się naprawdę dobrym graniem.Oczywiście po zabiegach.
 12. To prawda, Dlatego jakbym nie umiał,lub nie chciało mi się nauczyć.Bo wszystko jest w internetach+podstawowa wiedza to z czystym sumieniem polecił bym do Pi i nakładki Allo Shanti.Zasilanie w sensownej cenie jako gotowiec,robi to co ma robić.Działa.
 13. E tam warto...Warto na pewno samemu coś złożyć.Napiszę to jeszcze raz.Żadnej różnicy w odbiorze pomiędzy DIY a firmòwką nad którą pieją z zachwytu.
 14. Nie musi być zasilacz za 1200...Ale kto bogatemu zabroni.Mam podwójne zasilanie zbudowane na Studer900, kosztowało mnie to około 200pln.Dla mnie,i nie tylko dla mnie nie było różnicy na dwóch źródłach pomiędzy DIY a firmowym Shanti od Allo. Dodam jeszcze że rpi3 b+ wraz z digione signature nie zużywa więcej niż 15W.
 15. Ja używam gniazdka Smart wi-fi.Włączam albo harmonogramem,albo ręcznie.
×
×
 • Utwórz nowe...