Skocz do zawartości

Mar Ka

Uczestnik
 • Zawartość

  350
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Mar Ka

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Zdzieszowice

Ostatnio na profilu byli

1 086 wyświetleń profilu
 1. Spróbuj świeżej instalacji obrazu volumio oraz konfiguracji od nowa.
 2. Nom, wszystko się zgadza.Faktycznie zasilałem tym studerem usbridge,a tam 3A są potrzebne i pobór w okolicy 15W.
 3. No nie.Tak otagowany tytuł,bo jest także lt1083,lt1085.Na usbridge może te 15W pobierze,ale na pi i digi to max 11W całkowitego poboru pod obciążeniem FLAC.
 4. Nie mogę się z tym zgodzić.Samo Rpi jak i Digione Sig razem wzięte,pobiera 2/3 wydajności jednego wyjścia,a jest podwójne.To ten był podłączony z shanti w konkury, zarówno na Rpi jak i Usbridge sig.Został na stałe w systemie.
 5. Mój błąd Wm8805 to nie Dac. Przy okazji.Digione signature rzucili do sklepu.Brać póki jest 😂
 6. Może niezupełnie że gra jak signature,bo jednak nakładki różnią się pomiędzy sobą.Chodziło bardziej o to aby zasilanie dac było bezpośrednio z pominięciem rpi. Tak jakbyś zasilał brudną stronę rpi zasilaniem impulsowym,a dac czystym zasilaniem liniowym.Bo teraz mimo wszystko zasilasz przez rpi Możesz odczytać symbole na tym układzie digione?Nie mogę znaleźć tego wątku.
 7. Instrukcji brak,to DiY więc szukasz jej sam😏 #1 To układ podwójnego zasilania liniowego.Potrzebne jeszcze opakowanie i transformator (najlepiej toroidalny dedykowany do audio)W przypadku usbridge potrzebujesz pojedyńcze zasilanie,chyba że przyszłościowo zamierzasz wykorzystać podwozie do aplikacji np. digione signature. Płytka dostarczona jest złożona, wystarczy tylko połączyć,ustawić napięcia wyjścia. Jak nie masz charakteru majsterkowicza,to może coś takiego będzie dobrym rozwiązaniem?Gotowiec 102,24 zł 5%OFF | WEILIANG AUDIO odnoszą się do STUDER900 liniowy zasilacz regulowany https://a.aliexpress.com/_BToxFr Brał bym z trafo Talema 25W. Składając samodzielnie podwójne zasilanie wyjdzie podobnie,tylko bez ładnego opakowania. Do gotowca nie mam niestety porównania.
 8. 64,60 zł | Darmowa wysyłka STUDER900 Regulator płyta zasilająca może zmontować w podwójna moc pokładzie DIY kit 5V-28V https://a.aliexpress.com/_BO0YhT 60,87 zł 34%OFF | Lusya 5-24V STUDER900 Regulator płyta zasilająca super LM317 LT1083 LT1085 DIY kit/gotowa płyta https://a.aliexpress.com/_BSc4kh Warto spróbować czegoś na studer900 lub Sigma11/Sigma22 81,86 zł 34%OFF | Lusya Sigma11 zestawy DIY regulowane napięcie zasilania Regulator na słuchawki z przetwornikiem DAC zasilacz T1431 https://a.aliexpress.com/_BUgWsD 123,20 zł 34%OFF | Lusya sigma22 zestawy DIY regulowane napięcie regulatora zasilania dla DAC zasilacz słuchawkowy T1432 https://a.aliexpress.com/_BU9nQh Mam porównanie #1 do Shanti i różnice są na granicach percepcji,lub żadne...Tzn, początkowo gdy podłączyłem shanti, wydawało mi się że jest lepszy.Jednak w bezpośrednim porównaniu allo digione sig vs usbridge sig na różnych zasilaniach nie wnosiło zmian podczas przełączania się pomiędzy źródłami w czasie rzeczywistym. Być może to wszystko co jestem w stanie wycisnąć z mojego zestawu.Może z nudów kiedyś potestuje jedno z w/w.
 9. Zmień Chromecast i kable.Miałem cxa60 z emit m30.Jeżeli to nie pomoże,to tak jak pisze Q21, możesz rozejrzeć się za wzmakiem.U mnie wymiana na Cxa80.
 10. Nie wiem czy w przypadku golasa digione to ma sens. Nakładka posiada swój układ zasilania, prąd idzie poprzez rpi. Widziałem gdzieś na Eng forum wątek w którym "kostka" z digione została wylutowana,a zasilanie podłączone bezpośrednio do nakładki.Allo podało schemat podłączenia.Naturalnie traci się gwarancję za "digione signature DIY".Jak znajdę,to wrzucę.
 11. Jaka wydajność zasilania w Amperach?
 12. U mnie na Studer900 trzyma napięcia sztywno
 13. A dlaczego nie Allo Shanti?Jest dedykowany do digione sig.Do Usbridge też się nada.Miałem go spiętego z maliną i signature oraz z usbridge.Finalnie został chińczyk diy,ale shanti to dobry wybór.
 14. Usbridge signature + zasilanie liniowe. całość poniżej 2k pln.Jedyny minus,trzeba polować na niego.Ma wszystko co potrzebne,brzmi naprawdę świetnie.
×
×
 • Utwórz nowe...