Skocz do zawartości

Mar Ka

Uczestnik
 • Zawartość

  358
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Mar Ka

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Zdzieszowice

Ostatnio na profilu byli

1 216 wyświetleń profilu
 1. Hmmm,tak właśnie się zastanawiam jakie mogą być problemy.Piszę jako zadowolony użytkownik.Używam od około 2 lat i jest naprawdę super.Malinka spięta z digione signature + podwójne zasilanie liniowe.W użyciu Volumio z BubbleUPnP. Myślę także,że malina przeżyje wsparciem programowym,co w przypadku sprzętów fabrycznych nie jest już takie pewne.
 2. Krzaczyć? błędy wyskakiwać? resetować? Nic podobnego się nie dzieje,nie działo przynajmniej u mnie. Miałeś ta malina w ogóle?
 3. Cześć Dużo tych punktów...😂W swojej audiofilskiej zabawie nigdy nie miałem takiej rozkminy. A tak całkiem poważnie,to posłuchaj najpierw czegoś.Kilka zestawów wystarczy.Te cyferki,parametry nie są decydujące w efekcie końcowym. Jeżeli chodzi o malinę,to wbrew obiegowym opiniom,nie zamieniłbym na nic innego w tej cenie.Więc co user to opinia, niekoniecznie trafna do własnych indywidualnych preferencji.
 4. Nie wiem na ile i do czego ta regulacja się przyda...Niby dobrze mieć,ale mimo wszystko i tak zawsze leci u mnie w trybie direct.Przy dobrze dobranych kolumnach wszystkiego jest w sam raz. Czy warto dopłacić?Moim zdaniem tak. Sprzedałem cxa60 używany i dopłaciłem 1400 do nowego cxa80. Przy moich kolumnach (emit m30) była to zmiana jak najbardziej trafiona.Potrzebują mocnego pieca i cxa80 zdecydowanie lepiej nimi steruje niż słabszy brat.
 5. Cześć Oczywiście,że warto.Cxa80,to lepsza,mocniejsza konstrukcja.Zachowany charakter grania cxa60,ale z większym "wykopem". Cxa80 to także lepsza separacja pomiędzy kanałami,budowa sceny.Wzmacniacz gra swobodniej i potrafi wysterować bardziej wymagające zestawy kolumn.
 6. Słuchałem Aurorek na cxa60 i w mojej opinii grało cieńko.Szczerze,nie rozumiem zachwytu nad tymi klockami... Spróbuj dynaudio emit m30,fyne audio f501/f502,tannoy xt8.
 7. U mnie na cxa80 nie było żadnych różnic pomiędzy digione signature vs usbridge signature.Obydwa urządzenia zagrały tak samo.
 8. Bzdura. Instalacja łatwa i bezproblemowa jak z volumio.
 9. Spróbuj świeżej instalacji obrazu volumio oraz konfiguracji od nowa.
 10. Nom, wszystko się zgadza.Faktycznie zasilałem tym studerem usbridge,a tam 3A są potrzebne i pobór w okolicy 15W.
 11. No nie.Tak otagowany tytuł,bo jest także lt1083,lt1085.Na usbridge może te 15W pobierze,ale na pi i digi to max 11W całkowitego poboru pod obciążeniem FLAC.
 12. Nie mogę się z tym zgodzić.Samo Rpi jak i Digione Sig razem wzięte,pobiera 2/3 wydajności jednego wyjścia,a jest podwójne.To ten był podłączony z shanti w konkury, zarówno na Rpi jak i Usbridge sig.Został na stałe w systemie.
 13. Mój błąd Wm8805 to nie Dac. Przy okazji.Digione signature rzucili do sklepu.Brać póki jest 😂
 14. Może niezupełnie że gra jak signature,bo jednak nakładki różnią się pomiędzy sobą.Chodziło bardziej o to aby zasilanie dac było bezpośrednio z pominięciem rpi. Tak jakbyś zasilał brudną stronę rpi zasilaniem impulsowym,a dac czystym zasilaniem liniowym.Bo teraz mimo wszystko zasilasz przez rpi Możesz odczytać symbole na tym układzie digione?Nie mogę znaleźć tego wątku.
×
×
 • Utwórz nowe...