Skocz do zawartości

Derek

Uczestnik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Derek

 1. Wiem, że wzmacniacz ma zapas, potencjał. Kupiłem go bo ma dobry dac. Mógłbym wydać 5000 zł jeśli będzie wart.
 2. Witam. Pokój 12 m2. Obecnie grają zensor 3. Nie ma w tym roku znowu targów w Warszawie, a szkoda. Jestem zadowolony z kolumn ale poszedłbym dalej. Bardziej pasują mi podstawkowe. Niestety blisko ściany. Wzmacniacz CXA80. Co kupić w zamian i czy ma sens?
 3. Witam. Problem został rozwiązany za pomocą serwisu. Rozwiązanie: Wzmacniacz w trybie "standby" -> wcisnąć i przytrzymać przycisk "speaker" by wejść w tryb programowania -> przycisnąć i przytrzymać przycisk "A4" -> wyjść z trybu programowania przyciskiem "speaker" by zapisać zmiany. Jeśli w trybie programowania świeci się "A4" to znaczy, że wzmacniacz łączy się przez USB 2.0. Dziękuję wszystkim zainteresowanym. PS. Wzmacniacz łączy się bez problemu na 8m kablu USB. Pozdrawiam.
 4. https://sklep.rms.pl/lindy-36643-kabel-usb-2-0-a-b-cromo-line-3m Do USB typu B. Będę dalej kombinował z tymi sterownikami.
 5. Witam ponownie. Kabelek przyjechał, podłączyłem i dalej lipa. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł bo mi się wyczerpały.
 6. Zainstalowałem i nic się nie zmieniło. Zamówiłem kabelek, podłączę i zobaczę. CA Control Panel: Status: No devices connected
 7. Próbowałem zainstalować 1.433 i 1.67.0 ale się nie da. Wyskakuje komunikat: Setup requires that the device is plugged in. Please connect the device you want to install and make sure it is turned on. If your device is currently connected, please unplug and replug it. Możesz jakiejś zalinkować?
 8. Windows zgłasza problem, że urządzenie może działać szybciej - podłącz urządzenie do szybszego portu. Próbowałem 2.0 jak i 3.0 nawet z czytnika kart i nic. CXA80 też pokazuje (można to sprawdzić w opcjach programowania) 1.0. Grać mi to gra ale powinno połączyć się w standardzie 2.0, a się nie łączy. Stąd moje pytanie do Was - czy może to być wina kabla.
 9. @slawek268 Jak działa Ci ten kabelek? Urządzenia widzą się po 2.0? Pytam bo mam problem. Podłączam już trzeci kabelek 2m (co prawda z drukarki) wszystkie 2.0 i urządzenia widzą się tylko w standardzie 1. Przerabiał ktoś podobny problem? Oraz czy poniższy kabelek w końcu zadziała? Lindy 36643 Kabel USB 2.0 A-B Cromo Line - 3m
 10. Witam. Potrzebuję kupić kabel usb żeby podłączyć wzmacniacz CXA80 do komputera. Producent pisze, żeby nie przekraczać długości 3m oraz przynajmniej 2.0. Jaki kabel kupić? Czy podwójnie ekranowany 3.0 5m będzie dobry bo potrzeba mi 4m ale takich nie ma?
 11. ok. Jeszcze pytanko: dlaczego niektóre produkty CA mają na frontowym panelu naklejkę przypominającą flagę Wielkiej Brytanii a inne jej nie mają?
 12. Dzięki raz jeszcze za info. Mam pytanie: wbudowany dac w cxa80 do jakiego zewnętrznego daca można porównać? Do CA+, czy do 100?
 13. Tak myślałem, że ten nowszy model zagra lepiej tylko czy warto dopłacić do CXA80. Kolumny kosztowały 2000 zł a używana 80-tka 3500 zł. Dlatego zastanawiam się czy to ma sens dopłacać. Gdyby CXA60 miał usb "typu b" to nie byłoby tematu.
 14. Witam. Jestem posiadaczem świeżo kupionych Zensor 3. Chcę kupić do nich wzmacniacz koniecznie z dac USB żeby bez problemu połączyć z komputerem i nie tylko. Poważnie zastanawiam się nad 651A tylko, że on nie posiada żadnego innego wejścia cyfrowego żeby połączyć z TV. Mógłbym to przeboleć. Co sądzicie o tym wzmacniaczu? Czy CXA80 jest znacznie lepszym wzmacniaczem?
 15. Dzięki wszystkim za info, przeanalizuję wszystko. Ps. Do Poznania mam daleko.
 16. Opticon 2 jest za drogi dla mnie. Myślałem o "jedynce" bo jest po prostu zgrabniejszy. O ile budżetu nie zamykam o tyle nie lubię przepłacać za coś co nie niesie efektu. Myślę, że 1000 - 2000 zł za parę mogę poświęcić. Pokój jest mały i ma charakter domowo-biurowy, gdzie spędzam nieporównywalnie więcej czasu niż w salonie głównym. Pokój też nie jest specjalnie ustawny, kolumny mogą stać ok 30 cm od tylnej ściany. Muzyki słucham różnej (rock , hip hop, stacji FM). Dźwięk preferuję naturalny, czysty.
 17. Witam. Jak w temacie. Szukam kolumn do pokoju o wielkości 13 m2. Zdecydowałem się na Zensor 3 ale w cenie tych nowych można dostać używane Opticon. Te drugie są mniejsze gabarytowo co dla mnie byłoby na plus. Pytanie, czy zagrają równie dobrze, lepiej czy gorzej. Wzmacniacz pomijam, na razie skupiam się na kolumnach. Chwilowo będą grały pod amplitunerem Yamahy.
×
×
 • Utwórz nowe...