Skocz do zawartości

san-sui

Uczestnik
 • Zawartość

  421
 • Dołączył

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mazowsze Pd

Ostatnio na profilu byli

1 236 wyświetleń profilu
 1. Przeginasz ....???? Po takich wpisach, jak wyżej, powstają rózne, różniste legendy, "wybielające" dyktatorów komunistycznych, które nie mają nic wspólnego z prawdą historyczną! ....... Hồ Chí Min W grudniu 1920 r. wziął udział w kongresie SFIO w Tours, gdzie po rozłamie został jednym z założycieli Francuskiej Partii Komunistycznej. Latem 1923 r. wyjechał po kryjomu do Berlina, a następnie do ZSRR. 27 stycznia 1924 r. Latem 1924 r. wziął udział w V kongresie Kominternu, gdzie wybrano go na członka Biura Dalekowschodniego i wysłano do Kantonu – miał tam pomóc w organizacji ruchu komunistycznego. W Kantonie Nguyễn Ái Quốc założył Stowarzyszenie Wietnamskiej Młodzieży Rewolucyjnej, które wkrótce zdominowało wietnamski ruch rewolucyjny. Na początku 1930 r. przyjechał do Hongkongu, gdzie zorganizował spotkanie przywódców wietnamskich organizacji komunistycznych. W wyniku tej konferencji powołano Komunistyczną Partię Wietnamu (Đảng Cộng sản Việt Nam), którą w październiku tegoż roku przemianowano na Komunistyczną Partię Indochin (Đảng Cộng sản Đông Dương). Itd, itp ....
 2. Wszystko jest dla ludzi ale, jak w tym przypadku, ze sporą kasą. Wietnam jak Chiny - dla ludzi "władzy" jest dostępne wszystko.
 3. Szanowni koledzy, jak nie znacie sprzętu, nie piszcie.
 4. Korektor Canton najlepiej podpiąć między pre a końcówkę. Jeżeli masz integrę (bez możliwości odłączenia pre od końcówki) podpina się między źródłem (CD, DAC itp) a integrą.
 5. "ciekawy album ?" Proponuję mało znane lub nieznane wersje DM w albumie pt. "The many faces of Depeche Mode". Całość zawarta na 3 x Disc CD. Myślę, że się spodoba. Dość dobrze zrealizowane. Nie wiem czy jest do kupienia ale próbować warto. Na YT tylko CD1. Tytuły na odwrocie:
 6. Co tam tytuł .... Liczą się wrażenia. Tu masz kawał dobrej muzy ..... Czy ktoś to jeszcze pamięta? Ten z lewej (i z prawej), dziwnie, kojarzy mi się z muppet show ....
 7. Kolumny na klockach pochylone? Skąd ja to znam? Już wiem. Tak mam u siebie od lat. Proponowałem nawet koledze z forum by spróbował. Takie ustawienie stosowało wiele firm. Ja ten efekt na basie zauważyłem na Saba 1300 Professional, nadal je mam z oryginalnymi standami, które są pochylone do tyłu.
 8. Są to dwa różne posty, co łatwo zauważyć! Zawierające różne treści: 1 Kto wtedy współpracował z cwanym Filipsem 2 odpowiedź na pytanie (Nie jedna a dwie firmy ściemniały.) Czy to takie trudne? Złośliwość to paskudna cecha jest! A poza tym .....
 9. Sony i Philips nic nie mówiąc firmom wykonawczym, że będą ładować płytę CD poziomo.
 10. "Sony?" Sony i Marantz (które miały wtedy kontrakt z Philipsem) były ładowane poziomo.
 11. Sansui produkowała m.in. kable głośnikowe. Kable głośnikowe Hi-Fi - High Efficiency Series - powstały w wyniku prywatnego zamówienia. Kable są wyjątkowe., Rzadkie i niełatwe do znalezienia. PS-107C - 7m każdy, Nowe kosztowały około 80 USD (230 USD w 2014 roku) PS-112C - 12m każdy. Kable PS-112C nigdy nie pojawiły się na sprzedaż na portalach aukcyjnych. Znacie kogoś, kto ma parę? WSZYSTKIE produkty z serii „High-Efficiency” firmy Sansui to naprawdę poważny sprzęt, zaprojektowany i zbudowany dla poważnego japońskiego audiofila we wczesnych latach 80-tych. Fragment z opisu: Wysokowydajny kabel głośnikowy firmy Sansui został opracowany na podstawie naszej wiedzy i know-how na temat specjalnych typów kabli, „głównie tych używanych do celów telekomunikacyjnych” . Ze względu na doskonałą charakterystykę przenoszenia, bardzo niską rezystancję prądu stałego i super szeroki zakres częstotliwości, nowy kabel Sansui jest idealny jako interfejs między zaawansowanymi wzmacniaczami konfiguracyjnymi „DC” a współczesnymi systemami głośników szerokopasmowych.
 12. By nie kręcić, przeinaczać, potem manipulować (Złośliwie!?) podpisem do avatar'a .... 最後の将軍 (Ostatni generał) Wyjaśniam: AU-07 Anniversary Model to 最後の将軍 Ostatni generale....
 13. W mieście Shenzhen obok Hong Kong. https://www.google.com/maps/place/Shenzhen,+Guangdong,+Chiny/@22.5549176,113.7736861,10z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x3403f408d0e15291:0xfdee550db79280c9!8m2!3d22.543096!4d114.057865 Jak zwykle. Wiesz lepiej. Specjalne zamieszczony cytat (dla ZNAFCY), wyśmiewanego przez niego opisu z sąsiedniego forum (który celowo zacytowałem z umieszczonego przez firmę Sansui opisu wzmacniacza! Frajer?): "Cechą tranzystora mocy MOS FET [we wzmacniaczu Sansui] jest wysoki współczynnik wzmocnienia i dobra liniowość (w porównaniu z konwencjonalnym tranzystorem MOS FET), a także doskonała charakterystyka wysokiej częstotliwości (o rząd wielkości lub więcej) w porównaniu z tranzystorem bipolarnym." To tyle w temacie: wybrane, na zamówienie, czy zwykłe! Może jednak chodziło o tranzystor konwencjonalny? Porównanie z tranzystorem bipolarnym? Tokuj kolego tokuj! Przekręcaj! Wyśmiewaj! Wpuściłeś się sam w maliny! Wyśmiewając (nie mnie!) opisy Firmy Sansui! Następnym razem czep się tramwaju.
 14. No cóż .... Wiadomo! Wiesz lepiej. Nawet od wykonawcy i zamieszczonych przez niego opisów? Parowane, czy kwadry itd są dużo droższe (może nie?) od zwykłych z półki, o parametrach od - do. No ale jak widać wiesz lepiej ... Dobierane pod zamówienie to są jakie? Zwykle z półki w sklepie, czy specjalnie wybrane, na zamówienie, z dużych serii? Zmityguj się trochę i nie ośmieszaj dalej takimi wpisami.
×
×
 • Utwórz nowe...