Skocz do zawartości

Piękny Marian

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Piękny Marian

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  polska
 1. He,he pisząc ".......mój osobisty wujek dobra rada "google" jest złośliwy albo leniwy......" miałem na myśli moją wyszukiwarkę Google. Skąd takie odczucie kolegi nie jestem w stanie zrozumieć. Mam natomiast wątpliwości co do sformułowania "...Odpowiedziałem konkretnie na pytanie...". Otworzyłem link kolegi i otrzymałem setki obrazów a pilota do ONE HD nie dostrzegłem. Przypomnę mój wcześniejszy post "Panowie jak wygląda i czy w ogóle istnieje pilot do Cyrus ONE HD (aplikację na telefon widziałem) , musi przecież obsługiwać dodatkowe wejścia cyfrowe?" czyli musi mieć dodatkowy przycisk do "cyfrówki".
 2. Czy kolega z S4Home przypuszcza że nie potrafię "cyrus one hd remote" wpisać w wyszukiwarkę. Chyba że mój osobisty wujek dobra rada "google" jest złośliwy albo leniwy bo dostrzega w eterze tylko do cyrus one ale bez hd !!! Mimo to dziękuję i pozdrawiam.
 3. Panowie jak wygląda i czy w ogóle istnieje pilot do Cyrus ONE HD (aplikację na telefon widziałem) , musi przecież obsługiwać dodatkowe wejścia cyfrowe?
 4. To czego doświadczyłeś udało mi się wyczytać na forach, ale cieszę się że to potwierdzasz. Również biorę poważnie pod uwagę zakup Cyrus ONE HD ale on nie komponuje się wizualnie z niczym. Chciałem tworzyć (bo takie mam warunki) zestaw wertykalnie ale Cyrus zmusza do poziomego czyli "rozłożystego" układu, bo ani go ani na nim nie da się nic ustawić!! Nie chcę rezygnować z posiadania odtwarzacza CD lub transportu a ten musi również stać obok (porażka ten Cyrus). Za ile kupiłeś Cyrusa HD? Panowie co polecacie do tego Cyrusa jeśli chodzi o kontakt z internetem. Chciałem na razie kupić Chromecast Audio i i połączyć optykiem ale wejście to muszę zarezerwować dla TV. Z racji że ten Chromecast pracuje dużo gorzej po analogu poszukuję jakiegoś strimer'a co by niedrogo dawał satysfakcje z tego Cyrusa.
 5. Chromecast ma łączność z siecią tylko po Wi-Fi? Czy obsługuje Tidal-a i YouTube ?
 6. Czy Zensor-y doczekały się Cambridge CXA80. Jakie opinie po osłuchu. Jaka ostatecznie decyzja i zakup, bo moje Dali Zensor 7 też czekają na wzmacniacz. Pozdrawiam.
 7. Panowie o dziwo również zastanawiam się nad zakupem jednego z tych wzmacniaczy. Posiadam kolumny Dali Zensor7, który z tych wzmacniaczy będzie najodpowiedniejszy w ocenie kolegów z praktyka i doświadczeniem. Słucham różnej muzyki (uwielbiam SMOOTH Jazz), oprócz hałaśliwego i ciężkiego metalu, rapu. Oczekuję klarowności i dynamiki przekazu.
 8. Panowie co to jest ta malinka, malina?????
 9. Dzięki Inferno za przekonywające foto. Mam Dali Zensor7 i PM6006 chciałbym wykupić bezstratnego Tidal-a czy Chromecast audio zapewni satysfakcję z jakości dźwięku w porównaniu do NA6006 który niestety jak na razie jest poza moim zasięgiem finansowym?
 10. Przeglądałem wiele ofert tego chromecast audio i nigdzie nie trafiłem na informacje o wyjściu analogowo-optycznym jak można sie nie chwalić taka funkcja albo to nie nieprawda.
×
×
 • Utwórz nowe...