Skocz do zawartości

Marcin Leśniewski

Uczestnik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marcin Leśniewski

 1. Dzisiaj znowu straciłem dostęp do eski vox na yamaha music cast lubi utrudniać życie użytkownikom a było już tak ładnie. Po co to psuć.
 2. Mam jeszcze jedno pytanie? Telewizor mam podłączony do Amplitunera kablem hdmi PROLINK. A amplituner wysyła dźwięk do yamaha musiccast 20 po przez bluetooth ale czasami dźwięk przerywa zwłaszcza puszczony z telewizora,, obraz jest puszczony szybciej niż dźwięk na głośniku. Czy to tak ma działać?
 3. Kazde urządzenie działa poprawnie, yamaha amplituner ma problem, niby pisze ze gra ale dzwięku nie ma.
 4. Mam jeszcze raz jedno pytanie. Mam już głośnik Music Cast 20 nie mogę nic przesłać z amplitunera wersja HTR-4069 jest włączony bluetooth ale nic na głośnik nie idzie. Z samsunga s10+ nawiązuje połączenie z telewizora też idzie dźwięk, ale yamahy cisza. Jak to połączyć dzięki za radę.
 5. Mam jeszcze jedno pytanie. Mam teraz 2 głośniki denona, a czy można Te Yamaha Music Cast 20 podłączyć tak aby grały razem z tymi co mam. Czy muszę zmieniać wszystkie na te ? Dziękuję za pomoc.
 6. Witajcie jak mam podłączyć głośnik MusicCast 20 z yamaha htr 4069. Muszę mieć aplikację czy podłączę to bez aplikacji przez wi-fi lub bluetooth?
 7. Widzę że to kolejna firma nie umie błędu naprawić, bez przerwy wywala mi unable to play, firma znana a do problemu ręce umywa.
 8. Napisałem list miłosny do Audioklanu ciekawe czy odpiszą.
 9. Jak dodać stację radiową internetową która była wcześniej a teraz jej nie ma, Można ją jakoś wyszukać czy jestem uzależniony od dostawcy sprzętu?
 10. Dzięki S4home doszedłem sam przycisk info na panelu.
 11. U mnie nic nie pokazuje, naciskam na daną stacje internetowa owszem gra Ale nic nie pokazuje że to np RMF online.
 12. Jakie ustawienie trzeba zastosować, aby wyświetlały nazwy stacji radiowych online. Wlaczam poszczególne stacje coś tam gra A nie pisze nazwy.
 13. Tak nic nie pomogło, jeszcze będę testował na innym ruterze z antenami zewnętrznymi.
 14. No stało się po aktualizacji, robią coś a źle rozumiem że kasy mi nikt nie odda. Liczyłem że yamaha jest dobra a tu spore rozczarowanie.
 15. Na wifi szkoda gadać tnie,a serwis to porażka. Tylko dziwne że stacje opnen fm i radioparty działają poprawnie tylko te eskowe.
 16. Sprawdziłem kablem sprzęt czasami pokazuje Access Error i to na kablu, np na stacji eska i vox
 17. Witam posiadam sprzęt yamaha htr-4069 gdy słucham stacji internetowych często, zrywa sprzęt sieć lub wystepuje Access Error przy stacjach polskich. Serwis zbywa klientów, a aktualizacja nic niewniosla albo jest gorzej. Co radzicie abym zmienił jakieś ustawienia w sprzęcie bo kasę wydałem i nie jestem zadowolony.
 18. Witam posiadam sprzęt yamaha htr-4069 gdy słucham stacji internetowych często, zrywa sprzęt sieć lub wystepuje Access Error przy stacjach polskich. Serwis zbywa klientów, a aktualizacja nic niewniosla albo jest gorzej. Co radzicie abym zmienił jakieś ustawienia w sprzęcie bo kasę wydałem i nie jestem zadowolony.
 19. Witam posiadam sprzęt yamaha htr-4069 gdy słucham stacji internetowych często, zrywa sprzęt sieć lub wystepuje Access Error przy stacjach polskich. Serwis zbywa klientów, a aktualizacja nic niewniosla albo jest gorzej. Co radzicie abym zmienił jakieś ustawienia w sprzęcie bo kasę wydałem i nie jestem zadowolony.
×
×
 • Utwórz nowe...