Skocz do zawartości

Audio disease

Uczestnik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Zielona Góra

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. I tak jak poleciłeś Mariusz, światła niebieskie odłączone. Haha
 2. Dzięki Tomek. Już poczułem się lepiej haha. Czy ktoś z kolegów orientuje się jak w porównaniu do NADa dzwiękowo wypada Vincent 236 lub 237?
 3. Panowie. Przedstawiłem nieskończoną wersję roboczą. Spokojnie. Puszczę foto efekt końcowy. Dajcie mi szansę.
 4. Uff jak miło usłyszeć takie słowa. Bo Mariusz Z mnie zmiażdzył i już mi było smutno a ja pisałem, że projekt jest w fazie testów i jeszczcze nie skończony. Dziękuję za te słowa otuchy.
 5. Tomek, racze Ciirkle Audio jak może widziałeś. Chłopaki z PL robią klocki ze szkła po 10.000 zł. Piekne. Np A-100.
 6. Niebieskie diody bedą odłączone Mariusz. Ale proteza?
 7. Wszyscy mówią. NAD fajnie gra ale brzydal. Też się zdenerwowałem. Tydzień po zakupie mój 326 wygląda tak. A firmę ukarałem za wygląd swoim logo. Hahah. Jeszcze nieskończony. Docelowo gałki potencjometeów już wyrabia tokarz z mosiądzu. Zostały jeszcze napisy. Narazie szablony i likwidacja lub zmniejszenie światła niebieskiego. Faza testów i eksperymentów. Co sądzicie koledzy? Hahahaaha
 8. Testowałem już 26 różnych wzmacniaczy. Ostatnio miałem Pioneer, Onkyo testowałem Hegel, Roksan, Cambridge, Vincent inne lampy i wreszcie Yamaha AS-1100 jako własny ale kilka mcy. Sprzedałem. 6222zł a porażka. Jednak ze względu na wygląd nigdy nie odważyłem się na zakup NADa. I co? Teraz kupiłem. Rozjechał wzmacnaiacze 3xdroższe. Nie wierzyłem. Zapraszałem ludzi na odsłuchy. Zamykaliśmy oczy szalikami aby nie sugerować się, że wiemy co gra. I co? Dalej NAD. Jestem w szoku i dalej niedowierzam. 20 lat psioczyłem na tą firmę. Wreszcie się przełamałem, zmieniam wygląd bo faktycznie tego nie da się zaakceptować i gram. Ciepło, mocno, energetycznie... dla mnie Bajka.
 9. Jeszcze kilka rzeczy sprawdzam wyglądowo i modyfikuje. Zrobilem wiele pięknych podświetleń gałek volume już techniką światłowodową 1mm. Założyłem sporo paneli bocznych na komponenty stereo ale panel przedni z czarnego szkła black piano to mój pierwszy kozacki skok.
×
×
 • Utwórz nowe...