Skocz do zawartości

pitbike

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dobre pytanie Tym zaszumieniem nazwałem niezbyt wyraźne odtwarzanie średnich tonów i coś co brzmiało na innych kolumnach bardziej dokładnie w Triangle zlewało się w jeden szum. Trudno opisać mi to dokładniej ale propozycja ciekawa, Myślę, że byłaby na 3 miejscu. Słuchałem ich po Monitor Audio Bronze 2 i Kef. Edit, do Kef można kupić maskownice chyba za 160PLN. Białe ze srebrną membraną rzeczywiście trochę właśnie komputerowe, ja wybrałem czarne i moim zdaniem całkiem elegancko się prezentują.
 2. Nie byłem wywoływany ale przytoczę podsumowanie moich poszukiwań z innego forum. Przewinęły się też Emity. Nie jestem wielkim znawcą i specjalistą a tym bardziej uzdolniony literacko. Po odsłuchach kilku par ostatecznie zdecydowałem się na Kef Q350. Tak jak napisał S4Home, niskie tony dobrze zaznaczone, góra dokładna, czytelna i precyzyjna. A co najlepsze, dopiero poznałem co to średnica Ciekawe i klarowne. Niesamowita frajda ze szczegółów i realizacji nagrań na nowo. Super stereofonia i przestrzeń. Na początku zależało mi na przednim BR ze względu na bliskość tylnej ściany ale Kef radzą sobie dobrze, w zestawie są pianki do zamykania BR. Poświęciłem na to trochę czasu ale dużo dowiedziałem się o swoich upodobaniach po słuchaniu oldschool'owych Jamo. Myślę, że na dłuższą chwilę wystarczy a jeśli nie to raczej pierwszy pójdzie ampli na wymianę. Miałem okazję słuchać na Yamaha R N803D: Heco Aurora 300 - dobrze się zgrywa, nie kłuje wysokimi, bas przyjemny ale braki w średnicy, ogólnie przyjemne. Elac Debut B6.2 - Super kolumny, bardzo dobry bas, wysokie także, trochę brakowało średnicy. Gdybym nie wziął Kef, stałyby już u mnie. Triangle Borea BR03 - bardzo podobne granie do Elac ale mniej średnich i trochę "zaszumione" - rozrywkowe granie jak najbardziej. Indiana Line Tesi 262 - bas przyjemny, ale wszystko powyżej mało precyzyjne i luźne. Eleganckie wykonanie ale dość lekkie i delikatne w białym połysku. Dali Oberon 3 - nie zachwyciły, wysokie tony i trochę średnich, basu niewiele. Fyne audio F301 - nie zachwyciło i nie pamiętam więcej szczegółów. Monitor Audio Bronze 2 - dobry środek i wysokie, jednak brakowało basu dość mocno Tannoy Platinum B6 - nie najlepsze połączenie, brakowało chyba wszystkiego nawet po podkręceniu głośności, Dynaudio EMIT M20 - przy tym ampli zupełne rozczarowanie, na pewno mają potencjał z lepszym "prądem". Mission QX-2 - dobre wysokie i średnie, bas kartonowy i bez wyrazu - jako jedyne słuchane na Yamaha R N602. Sam się naczytałem waszych postów, więc może się komuś przydadzą moje doświadczenia
 3. Pzzy Emitach ważniejszy jest pobór z sieci niż moc maksymalna
 4. Hej, ze swojej strony mogę dodać, że Emity 20 podłączone do Yamahy 803D nie za grała za dobrze. Brakowało prądu i zastanawiam się czy z AS701 nie będzie podobnie.
 5. hej Mam 803D i cenie sobie jej dźwięk i funkcje i obsługę TV przez toslink. Teraz może posłuchałbym jeszcze przed kupnem Onkyo TX-8390, dość ciekawa i mocna propozycja. U mnie Yamaha testowo gra z Kef Q350 i odpowiada mi to połączenie ale to za małe monitory na Twoje pomieszczenie.
 6. Witajcie Czy poniższe urządzenia są wykonane w tej samej klasie wzmacniacza? Yamaha A-S701 R N602 R N803D?
×
×
 • Utwórz nowe...