Skocz do zawartości

audiovirus

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Acoustic Energy AE 1 reference ll i clasic. Witam zna ktoś te kolumienki ? Czy to są kolumny podstawkowe czy monitory studyjne ? Czym się różni wersja clasic od reference ?
 2. Trochę zaintrygowały mnie te Audio Legend 5 po jakiej grają stronie jasnej czy ciemnej . Lubię gdy góra jest detaliczna i wyeksponowana, nie schowana jak w klipsach r-26f czy b&w cm1 Zaznaczę też iż słucham muzyki z różnych gatunków, więc bardziej uniwersalnych. Do was z Warszawy mam też kawałek drogi
 3. Obecnie lece na pożyczonych b&w cm1, jest całkiem nieźle, kolumny na wysokości 1.5m zagrały lepiej niż na standach, usłyszałem więcej góry tak jak jak lubie, jednak odnoszę nieraz wrażenie że średnica jest jak by troszkę nie wyraźna , ciężka ciut przytłumiona. Bass nie jest dla mnie priorytetem , wolę postawić na średnice i górę. Lubie przestrzenne , jasne i rozdzielcze granie. Niestety małe pomieszczenia są cięższe do dobrego nagłośnienia. Możecie polecić ew. jakąś alternatywę co zagra jasno z tym pacjentem, mowa tylko o używkach z dawnego hi-endu. Budżet mogę trochę zwiększyć
 4. Nie kupuję bez odsłuchu. Nowe kolumny tracą szybko na wartości a ja lubie zmiany , więc nie widzę w tym sensu. Z nowych zapewne pierwszymi typami jakie bym podłączył, były by triangle comete ez i elac 243,4 Obecnie lece na pożyczonych b&w cm1, jest całkiem nieźle, kolumny na wysokości 1.5m zagrały lepiej niż na standach, usłyszałem więcej góry tak jak jak lubie, jednak odnoszę nieraz wrażenie że średnica jest jak by troszkę nie wyraźna , ciężka ciut przytłumiona. Bass nie jest dla mnie priorytetem , wolę postawić na średnice i górę. Lubie przestrzenne , jasne i rozdzielcze granie. Niestety małe pomieszczenia są cięższe do dobrego nagłośnienia.
 5. Witam co powiecie o kolumnach Proac tablette anniversary do Magnat MR780. Nie wiele info mogę znaleźć o tych głośniczkach . Martwi mnie że będą za duże do 12-14m. Odsłuch ok 2m od kolumn Ewentualnie co polecili byście z używek pod ten piecyk do tak małego pomieszczenia.
 6. Ja szukam podstawkowych do ok 15m. Na razie pod młotek poleciały Taga Harmony platinium b-40 bardzo fajnie grały ale brakło basu ,za to w niektórych utworach pojawiał się dreszczyk, następnie Matrin Logan Motion 35 gdzie było sporo góry ,która czasem się mieszała , następnie Taga Diamond B-60 v.2 i tu było już pięknie, rozdzielczość , góra mnie oczarowała, basu było sporo choć na niektórych utworach potrafił się zgubić. Jutro wreszcie pod młotek idą dali oberon 3 następnie, opticon 2 , Triangle Esprit Comete EZ i Heco Celan Revolution 3 a tych jestem bardzo ciekaw bo ktoś na forum opisywał starszą wersje GT302 , Elac Fs i szkoda że nie mają klipsch rp-600m bo z chęcią bym posłuchał. Budżet ok 4000 tyś
 7. Ja szukam podstawkowych do ok 15m. Na razie pod młotek poleciały Taga Harmony platinium b-40 bardzo fajnie grały ale brakło basu ,za to w niektórych utworach pojawiał się dreszczyk, następnie Matrin Logan Motion 35 gdzie było sporo góry ,która czasem się mieszała , następnie Taga Diamond B-60 v.2 i tu było już pięknie, rozdzielczość , góra mnie oczarowała, basu było sporo choć na niektórych utworach potrafił się zgubić. Jutro wreszcie pod młotek idą dali oberon 3 następnie, opticon 2 , Triangle Esprit Comete EZ i Heco Celan Revolution 3 , Elac Fs i szkoda że nie mają klipsch rp-600m bo z chęcią bym posłuchał.
 8. Witaj. Które ze słuchanych kolumn grały najbardziej rozdzielczo i szczegółowo ?
 9. Witam potrzebuje pomocy w doborze kolumn podstawkowych do hybrydy Magnata mr 780. Pomieszczenie ok 15m². Muzyka każda od klasyki, rocka, hip hopu po italo disco. Znalazłem jeden temat lecz tam się przewinęło więcej podłogówek ,które u mnie się raczej nie sprawdzą.
 10. A co myślicie o połączeniu Tx-8390 lub Yamahy rn803d czy Denona 800h z jamo s606 ? Który z nich mógł by zagrać najfajniej ?
×
×
 • Utwórz nowe...