Skocz do zawartości

audiovirus

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez audiovirus

 1. Ja szukam podstawkowych do ok 15m. Na razie pod młotek poleciały Taga Harmony platinium b-40 bardzo fajnie grały ale brakło basu ,za to w niektórych utworach pojawiał się dreszczyk, następnie Matrin Logan Motion 35 gdzie było sporo góry ,która czasem się mieszała , następnie Taga Diamond B-60 v.2 i tu było już pięknie, rozdzielczość , góra mnie oczarowała, basu było sporo choć na niektórych utworach potrafił się zgubić. Jutro wreszcie pod młotek idą dali oberon 3 następnie, opticon 2 , Triangle Esprit Comete EZ i Heco Celan Revolution 3 a tych jestem bardzo ciekaw bo ktoś na forum opisywał starszą wersje GT302 , Elac Fs i szkoda że nie mają klipsch rp-600m bo z chęcią bym posłuchał. Budżet ok 4000 tyś
 2. Ja szukam podstawkowych do ok 15m. Na razie pod młotek poleciały Taga Harmony platinium b-40 bardzo fajnie grały ale brakło basu ,za to w niektórych utworach pojawiał się dreszczyk, następnie Matrin Logan Motion 35 gdzie było sporo góry ,która czasem się mieszała , następnie Taga Diamond B-60 v.2 i tu było już pięknie, rozdzielczość , góra mnie oczarowała, basu było sporo choć na niektórych utworach potrafił się zgubić. Jutro wreszcie pod młotek idą dali oberon 3 następnie, opticon 2 , Triangle Esprit Comete EZ i Heco Celan Revolution 3 , Elac Fs i szkoda że nie mają klipsch rp-600m bo z chęcią bym posłuchał.
 3. Witaj. Które ze słuchanych kolumn grały najbardziej rozdzielczo i szczegółowo ?
 4. Witam potrzebuje pomocy w doborze kolumn podstawkowych do hybrydy Magnata mr 780. Pomieszczenie ok 15m². Muzyka każda od klasyki, rocka, hip hopu po italo disco. Znalazłem jeden temat lecz tam się przewinęło więcej podłogówek ,które u mnie się raczej nie sprawdzą.
 5. A co myślicie o połączeniu Tx-8390 lub Yamahy rn803d czy Denona 800h z jamo s606 ? Który z nich mógł by zagrać najfajniej ?
×
×
 • Utwórz nowe...