Skocz do zawartości

DaftPunk

Uczestnik
  • Zawartość

    114
  • Dołączył

  • Ostatnio

Informacje osobiste

  • Lokalizacja
    Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Niestety narazie musze odpuścić , lekkie problemy finansowe mnie spotkały musze odlozyc ten temat o pare miesiecy.
  2. Wypadalo by sprawdzic , ciekawe jak wypadnie przy cichym sluchaniu w porownaniu z 88 se.
  3. A jak zagral ten nowy Cyrus ?
  4. Jest sukces hehe , tak udalo sie odsluchac ale tylko ms88 se z Pylonami za zrodlo zrobil nowy lyngdorf 2210 i arcam st25 , [ lyngdorf bez kalibracji ] Z lyngdorfem bylo bardziej detalicznie ale utwory jak np https://tidal.com/browse/track/445902871?u bardziej pasowaly mi pasowaly z arcamem. Scena bardzo szeroka , bałem sie misiowatego basu ale go nie odczułem , srednica jak dla mnie neutralna. Przy cichym odsłuchu czegos mi brakowalo ale nie potrafie sie okreslic , moze dynamiki wiekszej. Niestety troche w budzecie mi brakuje do zakupu , narazie wstrzymuję sie z zakupem.
  5. Ms88 se ma we wtorek ma sie pojawić u dystrybutora jeszcze zanim sie wygrzeje ...
  6. Nowy all in one od Moona https://simaudio.com/en/product/371-network-player-amplifier/
  7. Niestety czekam , oczekują dostawy cały czas ale nie znają dokładnego terminu.
  8. A kilka zestawów mialem , teraz obecnie nic , niestety nie dojechała elektronika do salonu jeszcze
  9. Wyjdzie tez niedługo a25+
  10. Moze używany A49 ?
  11. Arcam robi lekki upgrade podstawowych wzmacniaczy serii radia https://www.hifipig.com/arcam-radia-integrated-amplifiers-a5-a15-and-a25/
  12. Rel wydaje nową serie S.
  13. Znajomy sluchal którejś hybrydy i mi wspominal ze same sie podgłaszaja przy uruchomieniu ale to dawno było juz nie pamiętam modelu.
  14. Ustawia sam pokrętło głośnosci przy włączeniu.
×
×
  • Utwórz nowe...