Skocz do zawartości

hlary

Uczestnik
 • Zawartość

  290
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

2 287 wyświetleń profilu
 1. Bo na tym się słucha Zenka ... ?
 2. Lampy oryginalne z MS—680 SE czyli NOS. Nie wiem jakie. Pier Audio nie ma regulacji tonów, bo ma odtwarzać tak jak jest nagrane. Raczej lamp i kolumn.
 3. hlary

  PureAudio

  To jednak nowozelandzka firma
 4. hlary

  PureAudio

  Czy ktoś spotkał się z tą kanadyjską firmą ? ich wzmacniacz One zebrał bardzo dobre recenzje
 5. Przyłączam się. Teraz mam Cyrusa CDT. Pro-Ject z zasilaniem i DAC to koszt ponad 20.000 zł. Więc też się zastanawiam nad tym CD.
 6. Kup DC bloker od Tomanka. Miałem podobnie i to nie od rca, ale od sieci. tu poczytasz https://tcelectronic.pl/tomanek-dc-blocker-dcb1-reduktor-skladowej-stalej-sieci-zasilajacej-230v.html Miałem buczenie, ale. Jak rękę położyłem na wzmacniaczu nad transformatorem to buczenie znikało. Rękę zdjąłem i buczenie powracało. Dotyczyło to tylko prawej kolumny za TV.
 7. To bardzo muzykalne wzmacniacze. Można jak za dawnych lat złotego wieku Hi Fi słuchać godzinami. I nic nie męczy. Yamaha AS 501 bardzo mnie męczyła.
 8. Z mojego doświadczenia dobry sprzęt musi być drogi, ale drogi nie oznacza automatycznie dobry. A te wywody o pozycjonowaniu mają niewiele prawdy.
 9. Mam wrażenie, że piszesz jako człowiek niezamożny. Zapytajmy o to bogatych ? Ktoś coś ?
 10. A może po prostu fizyka nie odkryła jeszcze, ze muzyka to nie fale płaskie, ale trójwymiarowe, przestrzenne. Wykres nie na kartce, ale w przestrzeni ?
 11. U mnie grają na 22 m2 i jest OK
 12. U mnie grają z hybryda Pier Audio MS-680SE
 13. Na „skok w bok” to mnie nie stać za 10000 zł. Przetwornik plus zasilacz to taka kwota się pojawia.
×
×
 • Utwórz nowe...