
Joseph_k78
Uczestnik-
Zawartość
24 -
Dołączył
-
Ostatnio
Informacje osobiste
-
Lokalizacja
Rzeszów
Ostatnio na profilu byli
Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.
-
Są, np. ze stajni Karrot Kommando - Świetliki, Kapela Ze Wsi Warszawa, Żywiołak i inni wykonawcy z katalogu KK. Niektóre wydawnictwa są ze znaczkiem HiRes - ale z tego co patrzyłem, to w jakości 24/44.1/48.
-
Netflixa z amerykańskim katalogiem też kiedyś można było po VPN używać. Ale się wycwanili. Zdaje mi się, że muszą mieć w bazie dane na temat konkretnych numerów IP bardziej popularnych usług VPN. Ja używałem kiedyś Norda i było ok, ale po jakimś czasie już były blokady.
-
Ta opcja z opisami wydań jest obecna co najmniej odkąd ja używam Roona, tj. od grudnia 19. Dodatkowo wykrywa booklety zapisane w pliku PDF, ale przegląda się je przy pomocy zewnętrznej przeglądarki PDF.
-
Jeśli lubisz słuchać trzeszczących od przesterowania nagrań to Twoja sprawa. Loudness war bylby akceptowalny do pewnego poziomu, jednak jeśli już słychać trzaski, pierdzenie i podobne efekty to nie, nie da się tego słuchać. I chyba słuchu Ci nie szkoda.
- 180 odpowiedzi
-
- the loudness war
- loudness war
- (i %d więcej)
-
Death Magnetic wersja z gry Guitar Hero III. Wersji oficjalnej ciężko słuchać. Większa głośność a przesterowane bębny w wersji GHIII brzmią naturalnie. Jeśli ktoś używa Roona, to ma tam informację dotyczącą zakresu dynamicznego danego albumu. Czy jest to ten sam algorytm co w dr database i we wtyczce do foobara to nie wiem, ale czasem zdarza mi się trafić na albumy o wyższej wartości DR. Ostatnim takim nabytkiem okazał się najnowszy minialbum Furii.
- 180 odpowiedzi
-
- the loudness war
- loudness war
- (i %d więcej)
-
Moją alternatywą okazała się Malina. Możesz tam zainstalować różne oprogramowanie do muzyki. U mnie działa jako końcówka do Roona i Spotify Connect (Ropieee XL).
-
Ja swojego nie sprzedam nigdy[emoji4] Szkoda, że nie mam chociaż jeszcze jednej sztuki.
-
Apkę na tablety od PC różni tylko to, że brak bit-perfect i wsparcia dla USB-Audio. Ciężko mi to zrozumieć, bo ostatnio uruchomiłem Malinę na RopieeeXL i Roon bez problemu wykrył, jakiego DACa do Maliny podłączyłem i jakie ma możliwości. Czemu nie idzie tego zrobić w aplikacji Roona na Androidzie? Tym bardziej, że temat już dawno był poruszany na forum Roona.
-
Po rozwinięciu menu w lewym górnym rogu na prawo od Twojego imienia jest kwadratowa ikonka czterech strzałek. Tak samo jak na desktopie w PC.
-
[ Ustaw jeszcze Roona na fullscreen, to zniknie Ci górna belka z godziną i dolna biała. Ładniej się wtedy prezentuje.
-
Ja z powodzeniem stosuję Samsunga Galaxy Taba S6. Apka Roona wygląda jak ta desktopowa, szkoda, że to audio ograniczone jest przez Androida. Wcześniej używałem 8 calowego tabletu nVidia Shield K1 i tam apka też hulała, chociaż dopiero od którejś aktualizacji, bo wcześniej zawieszała się na logo Roona.
-
Jak z PS5 [emoji6]
-
Na szczęście z Roonem działa wybornie [emoji106][emoji4]
-
Tak, musi być włączony, na nim działa Core i tam zachodzą wszelkie działania. Inne (inny komputer, smartfon) są w trybie klienta i zawsze "szukają" rdzenia.
-
Bandcamp dodał castowanie na Chromecasta. Wreszcie....