Skocz do zawartości

Joseph_k78

Uczestnik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rzeszów

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Są, np. ze stajni Karrot Kommando - Świetliki, Kapela Ze Wsi Warszawa, Żywiołak i inni wykonawcy z katalogu KK. Niektóre wydawnictwa są ze znaczkiem HiRes - ale z tego co patrzyłem, to w jakości 24/44.1/48.
 2. Netflixa z amerykańskim katalogiem też kiedyś można było po VPN używać. Ale się wycwanili. Zdaje mi się, że muszą mieć w bazie dane na temat konkretnych numerów IP bardziej popularnych usług VPN. Ja używałem kiedyś Norda i było ok, ale po jakimś czasie już były blokady.
 3. Ta opcja z opisami wydań jest obecna co najmniej odkąd ja używam Roona, tj. od grudnia 19. Dodatkowo wykrywa booklety zapisane w pliku PDF, ale przegląda się je przy pomocy zewnętrznej przeglądarki PDF.
 4. Jeśli lubisz słuchać trzeszczących od przesterowania nagrań to Twoja sprawa. Loudness war bylby akceptowalny do pewnego poziomu, jednak jeśli już słychać trzaski, pierdzenie i podobne efekty to nie, nie da się tego słuchać. I chyba słuchu Ci nie szkoda.
 5. Death Magnetic wersja z gry Guitar Hero III. Wersji oficjalnej ciężko słuchać. Większa głośność a przesterowane bębny w wersji GHIII brzmią naturalnie. Jeśli ktoś używa Roona, to ma tam informację dotyczącą zakresu dynamicznego danego albumu. Czy jest to ten sam algorytm co w dr database i we wtyczce do foobara to nie wiem, ale czasem zdarza mi się trafić na albumy o wyższej wartości DR. Ostatnim takim nabytkiem okazał się najnowszy minialbum Furii.
 6. Moją alternatywą okazała się Malina. Możesz tam zainstalować różne oprogramowanie do muzyki. U mnie działa jako końcówka do Roona i Spotify Connect (Ropieee XL).
 7. Ja swojego nie sprzedam nigdy[emoji4] Szkoda, że nie mam chociaż jeszcze jednej sztuki.
 8. Apkę na tablety od PC różni tylko to, że brak bit-perfect i wsparcia dla USB-Audio. Ciężko mi to zrozumieć, bo ostatnio uruchomiłem Malinę na RopieeeXL i Roon bez problemu wykrył, jakiego DACa do Maliny podłączyłem i jakie ma możliwości. Czemu nie idzie tego zrobić w aplikacji Roona na Androidzie? Tym bardziej, że temat już dawno był poruszany na forum Roona.
 9. Po rozwinięciu menu w lewym górnym rogu na prawo od Twojego imienia jest kwadratowa ikonka czterech strzałek. Tak samo jak na desktopie w PC.
 10. [ Ustaw jeszcze Roona na fullscreen, to zniknie Ci górna belka z godziną i dolna biała. Ładniej się wtedy prezentuje.
 11. Ja z powodzeniem stosuję Samsunga Galaxy Taba S6. Apka Roona wygląda jak ta desktopowa, szkoda, że to audio ograniczone jest przez Androida. Wcześniej używałem 8 calowego tabletu nVidia Shield K1 i tam apka też hulała, chociaż dopiero od którejś aktualizacji, bo wcześniej zawieszała się na logo Roona.
 12. Na szczęście z Roonem działa wybornie [emoji106][emoji4]
 13. Tak, musi być włączony, na nim działa Core i tam zachodzą wszelkie działania. Inne (inny komputer, smartfon) są w trybie klienta i zawsze "szukają" rdzenia.
 14. Bandcamp dodał castowanie na Chromecasta. Wreszcie....
×
×
 • Utwórz nowe...