Skocz do zawartości

tadekk55

Uczestnik
 • Zawartość

  194
 • Dołączył

Wszystko napisane przez tadekk55

 1. a co do mi boxa https://www.google.com/search?q=mi+box+auto+refresh+rate+kodi&ei=0GIBYbrjNemBjLsPqL6fqAo&oq=mi+box+auto+refresh+rate+kodi&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6BwgAEEcQsAM6BggAEBYQHjoFCCEQoAFKBAhBGABQ9NQBWMbiAWDu5AFoAHAEeACAAZwBiAHJBJIBAzEuNJgBAaABAaoBB2d3cy13aXrIAQXAAQE&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwi6i7-w9oXyAhXpAGMBHSjfB6UQ4dUDCA8&uact=5
 2. Jeśli ustawisz odpowiednią opcję to będzie auto widocznie ustawiłeś nie to co należy pamiętaj nie opcje ekranu opcje wideo. Ustawiasz na on start/stop. Żadnej innej funkcji nie włączasz.
 3. Najlepsza możliwa opcja to Panasonic UB820 kolejny Sony X800m2. Jakoś od ponad roku ani jedna używka się nie pojawiła na pl rynku, z oppo 203 jest lepiej ale ceny ~4500.
 4. Ale po co sprawdzać inne apki jak 99% użytkowników korzysta z kodi i jest on najlepiej działającym programem nie ma mowy aby stwarzał on problemy. W kodi najważniejsze to włączenie przełączania tv do odświeżania w jakim jest materiał wideo, funkcja jest w zakładce ustawienia wideo tryb ekspert.
 5. 4 tys także propozycje jak zwykle trafione...
 6. Po co pytałeś od HDR10+ skoro z komputera go nie wypuścisz. Filmy HDR10 są nagrywane w 10 bitach, 12 jest zarezerwowane dla DV i HDR10+. RGB nie jest trybem filmowym jest nim YUV. panel nvidia to ty zostaw w spokoju wszystko w zasadzie konfiguruje się w madvr.
 7. Nie można Onkyo konfigurować nic się nie zmieniło w tym temacie. EMOTIVA BASX A-5175 zamiata ten wzmacniacz jak chcę nie wspominając o końcówce XPA. A jak komuś zależy na stereo to nie kupuje końcówki tylko wzmacniacz a wejściami main in/amp in i przełącza się w tryb pracy końcówka/wzmacniacz, źródła muzyki podłączone do wzmacniacza. Takie połączenie dalej najlepszą możliwą jakość w stosunkowo prostym układzie.
 8. Co tu jest napisane: 11.2-ch processing and pre-outs for 7.2.4 layouts ? 10 i 11 kanał musi być napędzany z zewnętrznej końcówki.
 9. Długo oczekiwana oficjalna specyfikacja amplitunera Onkyo RZ50 TX-RZ50_US_1007.pdf
 10. Nie istotne akurat sajsungi to jedne z najlepszych barów.
 11. Zidoo Z9X jeśli tylko pliki Nvidia Shield TV 2019 Pro jeśli oprócz plików ma mieć również netflix i całą resztę serwisów. hdmi 1.4 brak obsługi hdr i 4k tylko do 30 klatek także nie nadaje się do 4K.
 12. Bo eARC jest od niedawna i stwarza wiele losowych błędów na dodatek np LG nie obsługuje DTS także nawet eARC nie pomoże ci w tym wypadku bo nie działa wtedy ani dekodowanie tego formatu ani przekazywanie właśnie przez eARC dalej. Nie ma żadnego laga. Ale możesz kombinować szukać ba nawet są lepsze rozwiązania któ©e pozwalają kupić stary ale na wypasie amplituner dzięki temu https://www.thenaudio.com.
 13. Nie ma też żadnej informacji o źródłach audio/video także słabo.
 14. Dajesz sobie sprawę że budżet jest również na elektronikę? gdybym miał w tej cenie składać zestaw 2.1 lub 5.1 z elektroniką to już wolał bym kupić słuchawki...
 15. Nie da się w tym budżecie z subwooferem tyle co twój budżet kosztuje średni subwoofer a połowę twojego budżetu kosztuje totalna miernota.
 16. Poziom głośności głośników najlepiej wyregulować ręcznie za pomocą decybelomierza (analizą frekwencji C) z miejsca odsłuchu od każdego głośnika poziom głośności ma wynosić 75db.
 17. Przecież to jest wirtualizacja dźwięku dla słuchawek. Sztuka polega na tym żeby nic nie zmieniać tylko tak rozkodować jak w oryginale a już włącznie jakiś dts connect zmienia dźwięk. Sprawdź w KODI, dźwięk wyślij toslinkiem (SPDIF) lecz wyłącz wysyłanie przekazywanie dźwięku (Passthrough) wtedy dźwięk zdekoduje kodi. Wszystkie zaawansowane opcje są w trybie eksperta w w KODI.
 18. Nie i nie jest możliwe sterowanie głośnością ponieważ sygnał MUSI trafić nienaruszony czyli nie rozkodowany przez komputer do amplitunera i to on ma rozkodować sygnał. Dlatego to tylko on może regulować głośność po rozkodowaniu sygnału. Chcesz sterować głośnością musisz na komputerze dekodować sygnał nie ma innej możliwosci. Żadna karta dźwiękowa nie posiada hdmi, hdmi posiada karta graficzna i to złącze się wykorzystuje.
 19. W HDR10+ nei za dużo jest w HDR10 / DV jest sporo.
 20. HDR+ nie ma na żadnej platformie streamingowej każdy jest na Dolby Vision, także rozumiem że będziesz korzystał z płyt UHD? bo raczej nie korzystasz bo gdybyś korzystał wiedział byś że prawie nie ma filmów z HDR+... noo może klika pozycji więcej niż z Auro 3D
 21. Poczytaj o starszych modelach, cudów w nowym nie wymyślili jak nie zepsuli będzie cud.
×
×
 • Utwórz nowe...