Skocz do zawartości

petroff

Uczestnik
 • Zawartość

  39
 • Dołączył

 • Ostatnio

O petroff

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Audio-Technica ATH-S200BT potrafią bardzo przyzwoicie grać, ale z equalizerem w ustawieniu jak w zał. Bez korekcji niestety w wielu utworach, zwłaszcza w przypadku wokalu, pojawia się gruby koc. Niemniej jednak w tej cenie...
 2. Ostatnio słyszałem taką opinię, że wybór kabli to doświadczenia z gatunku psychoakustycznych Warto to przemyśleć zanim się wyda większą kwotę niż 150 ziko.
 3. Bowers&Wilkins 607 czy Kef Q350 to nie są złe kolumny. Budżetowe zestawy Yamahy bardzo dobrze grają też z ELAC 5.2 lub 6.2 i może Ci zostać trochę kasy w kieszeni. Jeśli zmienisz kiedyś wzmacniacz, to tym bardziej docenisz tę skromną inwestycję.
 4. Kup polską miedź na metry. I tak nie poczujesz różnicy. Do tego przyzwoite banany i ciesz się dźwiękiem
 5. Dzięki za wyjaśnienie - to co piszesz zgadza mi się z tym co sam zaobserwowałem. Z kolei @Q21 polecił apkę, gdzie z komórki można ustawić tryb Masters i gra on normalnie przez Yamehę, to znaczy taka wyświetla się informacja np. 24/44 | 1425 kbps MQA Original 44.1 kHz. Czy taki dźwięk faktycznie dociera do Yamahy czy też apka sobie a Yamaha i tak gra swoje?
 6. Popieram wniosek - najlepiej w połączeniu z popularnymi kolumnami
 7. Jak z kompa odtwarzam na innym zestawie bezpośrednio z TIDALa, to między Normal a Master jest bardzo duża różnica. W przypadku Yamahy nic nie mogę napisać, bo w MM nic nie mogę zmienić, więc nie mam też jak sprawdzić tego, o co pytasz Zakładam, że różnica między między dobrym nagraniem 16/44 a 24/48 jest żadna, ale moje pytanie dotyczyło bardziej tego, jak działa MM. Czy górna granica to zawsze 16/44?
 8. MP3 byłem to wiem jak jest... Tak, wiem, że jest S4, ale myślałem że posrod sprzedawców styropianu ktoś w KRK posiadł porządne i szerokie zdolnosci odsłuchowe
 9. Fajna apka. Tylko teraz pytanie czy to faktycznie idzie w 24 skoro piszą tu że Yamahy nie odtwarzają więcej niż 16/44?
 10. A gdzie w Krakowie można posłuchać Smsl Q5 Pro + Kef Q350?
 11. Nie wierzę w dźwięk lepszy niż 16/48 Skracając moje pytania, chodziło mi o to, czy, skoro nic nie mogę ustawić, to czy mogę przynajmniej założyć, że dźwięk w MM ma te 16/44
 12. Hej Wytłumaczcie jak krowie na rowie. Zalogowałem się do TIDAL w MusicCast i pomijając, że interface'owo to dno, to pytania mam takie: - Jaka jest jakość odtwarzanych plików na sprzęcie Yamaha, skoro nigdzie nie można tego ustawić? Mam wersję TIDAL HIFI, ale jakość mogę ustawić tylko w aplikacji a nie w MM (ustawienie jakości w aplikacji nie ma wpływu na ustawienia w MM). Utwory z TIDAL w MM mają tylko info AAC bądź FLAC 44,1 kHz. - Z kolie w Spotify niezależnie jaką ustawię jakość w aplikacji i tak w MM wyświetla się PCM 44,1 kHz To jak to oficjalnie z tą jakością przez MM?
 13. Napiszę tu żeby nie mnożyć wątków. Dlaczego z TIDALa nie można przesyłać muzy bezpośrednio do Yamaha 670D? TIDAL widzi chromcasta (tv), ale nie widzi Yamahy. Odtwarzać z TIDALa mogę jedynie z poziomu Musiccasta. W przypadku Spotify MM od razu przekierowuje do aplikacji skąd można wybrać, na czym ma być odtwarzany utwór. Nie mam też pewności w jakiej jakości jest muza zTIDAL w MM bo nie mogę tego zmienić z poziomu MM.
 14. Dodam od siebie - pod TV owszem nadaje się, ale nie jako kino domowe! Wieża jak i oryginalne głośniki grają bardzo miękko i raczej spodziewać się możesz czystego i wyraźnego głosu lektora, którego nie będziesz musiał podbijać głośnością, aby coś usłyszeć, niż nie wiadomo jakiego basu. To jest system o bardzo neutralnym brzmieniu.
×
×
 • Utwórz nowe...