Skocz do zawartości

TomekEr

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

365 wyświetleń profilu
 1. Dzięki. Prosiłem o fotki wzmacniacza oraz rozmawiałem z nim o szczegółach sprzętu i tego konkretnego modelu. Nie miałem możliwości posłuchać i porównać innych modeli. Od 2 dni mam RA 980bx, ale chwilowo nie mam kolumn. Z niecierpliwością czekam na moment testowania na moich Tannoy-ach. Na słuchawkach dźwięk jest dość "gęsty". Nie wiem czy tak ma być? Z którym modelem najlepiej porównać?
 2. Dziękuję za obszerne info. Właśnie czekam na Ra 980bx. Zdecydowałem się na niego gdyż potrzebuję podłączyć gramofon. Moje Tannoy-e grają dość neutralne i szeroko. Choć nie ostro. Mają też zaskakująco dużo basu. Podłączałem różne piece i każdemu pozwalały na swoje granie. Nie zauważyłem, żeby w czymś je ograniczały. Po odsłuchach napiszę o wrażeniach.
 3. Hej, jestem tu nowy i potrzebuję pomocy. Gdzie we Wrocławiu posłucham Rotela RA 980bx? Chciałbym takowy zakupić ale nie słyszałem jak gra na żywo.
 4. Dzień dobry. Zamierzam dołączyć do grona miłośników firmy Rotel. Słyszałem dużo dobrego, ale nie miałem okazji nigdy posłuchać takowego wzmacniacza. Posiadam całkiem sprawną Yamaha AX 500 i Tannoy Mercury-v4. Gra dobrze. Jest czysto i dynamicznie. Chciałbym jednak poczuć coś innego. Może właśnie Rotel? Ciekawi mnie RA 985bx.
×
×
 • Utwórz nowe...