Skocz do zawartości

SinusAudio

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O SinusAudio

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Chrzanów

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wysokość: 19cm (nóżki+transformatory ) Szerokość: 34cm Głębokość: 42cm Waga: ~27kg
 2. Niefortunnie napisany tekst i tyle, nie ma co rozpaczać Nie znam nikogo tutaj na forum
 3. Proszę bardzo https://www.facebook.com/sinusaudio Zapraszam do polubienia. Może koledzy nie wiedzą za bardzo z kim piszą Zdjęcia i komentarze wszystko wytłumaczą.
 4. Wzmacniacz lampowy PP EL34 ; KT88/6550 ; KT120/150 Transformator sieciowy – EI96/59, 180W, blacha wyżarzana 0,3mm, Ogonowski Transformator głośnikowy – EI96/59, 100W, blacha wyżarzana 0,3mm, Ogonowski Lampa wejściowa – 6SN7, driver – 6SN7, lampy mocy EL34 ; KT88/6550 ; KT120/150 Moc: 2x30W.....2x60W Klasa: A (EL34) Klasa: AB (KT88, 6550) Klasa: AB (KT120, KT150) Pasmo przenoszenia: 5Hz…47kHz. Tryb pracy: TR lub UL Mierniki do pomiaru BIAS-u Wybór lamp mocy za pomocą przełącznika znajdującego się z tyłu wzmacniacza Kondensatory w zasilaniu: Mundorf 330uF M-Lytic HV + bocznikowanie Jantzen Kondensatory w torze audio: Miflex Cu Rezystory: Vishay 1%, DALE 1% Gniazda RCA: CMC Gniazda głośnikowe: CMC Podstawki: Teflon Regulacja głośności: Niebieski ALPS 4 wejścia RCA 1 wyjście RCA Pilot ALU Montaż wzmacniacza: point to point Montaż zasilacza: PCB Kolega to znawca wzmacniaczy lampowych? Teoretyk czy praktykant? Amator czy profesjonalista? Fafniak jakbym miał obawy to bym nie produkował urządzeń lampowych. Nie udzielam się na forum, bo nie mam czasu na to. Wolę porozmawiać telefonicznie jak ktoś jest zainteresowany wzmacniaczami lampowymi. Zarzucasz mi jakbym w ogóle nie umiał robić wzmacniaczy lampowych. Nie lubię przepychanek dlatego to główna przyczyna nie udzielania się na forach.
 5. Napiszę już jutro rano o konstrukcji i parametrach. Jako firma mam swoje projekty i schematy.
 6. Wzmacniacz jest pod indywidualne zamówienie. Tak, więc nie wprowadzam w błąd. O tutaj już lepsze rozwiązanie niż "wycieraczki" ☺️
 7. Nie. Nie używam VU w swoich konstrukcjach. Służą tylko do pomiaru bias-u. Przełącznik na środku (jak na zdjęciu) ; wyłączony jest miernik i diody LED.
 8. Wzmacniacz nie ma przedwzmacniacza RIAA, więc nie ma GND i opisu MM/MC. Klient podpina pod to wejście gramofon już ze przedwzmacniaczem RIAA. To jesteś pierwszy któremu się nie podoba przycisk POWER Wzmacniacz jest wykonany pod indywidualne zamówienie. O gustach się nie dyskutuje
×
×
 • Utwórz nowe...