Skocz do zawartości

Fafniak

Uczestnik
 • Zawartość

  3 155
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Fafniak

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

4 237 wyświetleń profilu
 1. A naprawdę rzadko który producent podaje rozdzielczość przy ruchomym obrazie 😈
 2. https://www.ebay.pl/itm/NOS-Match-1-quad-4pcs-Mullard-EL38-CV450-tubes-6CA7-KT-77-Cryo-WE-solder/262593264456?hash=item3d23c73b48:g:9xcAAOSwZVlXvnMn Pierwszy raz widzę ( to pewnie nie dziwne : ) ) - ktoś coś ?
 3. Przyglądam się od dłuższego czasu tym : https://allegro.pl/oferta/psvane-treasure-markii-6ca7-tii-el34-gliwicekwadra-7545844634 Ale nie ukrywam że to zakup "oczami" 🤣 hmmm z aukcji opis : W porównaniu do klasycznej EL34 EH jej brzmienie jest ciemniejsze, z większą ilością dołu i nieznacznie przybrudzone. Uwaga: 6CA7 EH mają tendencję do "brzęczenia" w układach bez symetryzacji żarzenia do masy.
 4. I jak minie okres wakacyjny... czego szukać ?
 5. OPPO zyskało renomę odtwarzaczami DVD/bue ray. Ich darbee miał pokazywać szczegóły dotąd niewidoczne. Przeglądałem te fantastyczne osiągnięcia w postaci zrzutów klatek -szczerze mówiąc to podziwiam ich za umiejętność sprzedania filtra który zabija obrazek
 6. chyba lekuchno przesadziłeś ...
 7. Wiesz... problem w tym że nikt nigdy nie zdołał dowieść grania kabli. Zawsze rozbija się to o wrażenia tylko we własnym systemie i ew. z " kolegą". Jak dochodzi do dobrze zrealizowanego testu w którym wyeliminowane są wszelkie elementy mogące wpłynąć na wynik. Cała góra doświadczeń odsłuchowych sypie się jak domek z kart. Ale spoko... słyszysz kable , jest dobrze.
 8. Cóż... Biorąc pod uwagę dotychczasowe moje doświadczenia oraz przykłady testów które linkował Kraft. Jesteś ewenementem na skalę światową lub popełniłeś błąd proceduralny.
 9. Dlaczego zakładasz że "nie słyszę" ? Na jakiej podstawie? Wyobraź sobie że są ludzie którzy słyszą i weryfikują to co słyszą. Na różne sposoby. Skończ z tymi bzdurami o niesłyszących i wrzucaniem do jednego worka wszystkich nie wyznających kablowej religii.
 10. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak nasze postrzeganie pozawerbalnych przekazów wpływa na to jak odbieramy daną sytuację. Poczytaj o historii liczącego konia. Czy da to Tobie do myślenia, nie wiem. Ale historia jest bardzo ciekawa
 11. Nieprawda... właśnie przejechała karetka. Słyszałem że w prawym przednim kole miała o 0,6 mniej napompowane koło. A przeczytać warto by nie popaść w krąg bzdur.
 12. oooo tak w Twoim przypadku jest to właściwie pewne Takie historie o poszukiwaniach kablowych na forach są do znalezienia. Kończą się najczęściej zwycięstwem..... po zmianie kolumn lub pomieszczenia(lub adaptacji)
 13. To teraz poczytaj co to znaczy podwójny ślepy test i DLACZEGO się go stosuje
 14. Ślepy "ślepemu" nierówny
×
×
 • Utwórz nowe...