Skocz do zawartości

Taki Tam

Uczestnik
  • Zawartość

    30
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Taki Tam

  1. Odnośnie zasilania to do końca nie jestem przekonany. Celem było wyeliminowanie zakłóceń innych urządzeń. niestety przyłącz na mieszkanie mam jednofazowy i chyba nie uniknę. Nie znam się. Niech mądrzejsi się wypowiedzą. Tak czy inaczej jak wywali korki to stereo jest zabezpieczone.Przynajmniej taką mam nadzieję. Odnośnie aplikacji. AudioPro Link1 obsługiwane jest przez aplikację AudioPro. Streaming leci z Tidal HiFi. Link1 bardzo sobie chwalę. Można obsługiwać również radio internetowe a bardzo mi na tym zależało. Super sprawa za niewielkie pieniądze. Ale, że DAC? Strzelam, że A12 ma lepszy niż CD, chyba, że się mylę. Sprawdzę podpinając komputer czy jest jakaś różnica.
  2. Stało się Udało się. Sprzęt skompletowany, gra całymi dniami Podsumowując: Wzmacniacz: Rotel A12 Głośniki: Elac Debut Reference B6 CD: Rotel CD Tribute Streamer: AudioPro Link1 Interkonekt: Chord Clearway 0,5m Listwa: Taga Harmony PF-500 Przewód zasilający do listwy: Melodica 3x2.5 MDC3250 2m Przewody głośnikowe: Melodika MDC2250 3x2,5 Przewód optyczny: Qed Profile Optical - 2.0m Do tego przeróbka gniazda w ścianie, wyodrębnienie osobnego obwodu elektrycznego pod zestaw (sam nie wiem po co, chyba dla spokoju ducha). Całość zamknęła się w kwocie ok 8700zł Gra bardzo dobrze. Zestaw średnicą gra, można powiedzieć Basu nie brakuje. Nawet muszę go ujarzmić. Piękne stereo. Scena mniejsza niż na odsłuchach w salonie, ale to jasna sprawa. Szczerze powiem, że nie spodziewałem się, że tak dobrze zagra. Jedyny problem z którym muszę się uporać to bas. Tutaj zainteresuję się akustyką. Kto zresztą o zdrowych zmysłach stawia podstawkowe kolumny na komodzie! Na pierwszy ogień izolacja kolumn od komody, dywan i ufam będzie lepiej. Sting, Dire Straits, Vangelis, Enrico Morricone gra pięknie. Średnica zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan. Zaskoczyło mnie to. Gorzej ciemne mroczne klimaty MassiveAtack, Linkin Park. Tutaj zapewne kontrola basu większa się przyda. Nad akustyką popracuję. Całkiem nieźle za to jaśniejsza strona mocy. Metalica, Nirvana daje radę. Pierwszy odsłuch na AudioPro Link1 z pomocą swojej testowej playlisty. Zaskoczenie, gra nieźle! Sprzęt jednak rozwinął skrzydła dopiero na utworach z CD. Wszystko było lepsze Zastanawiam czym jest to spowodowane? Może streaming w gorszej jakości? Aplikacja niestety nie pokazuje jakości odtwarzanych utworów. Muszę spróbować przez komputer. Co do zakupów. Trochę zaszalałem, przekroczyłem zakładany budżet, martwiąc się o współczynnik WAŻ. Kable głośnikowe miały być DALI SC F222c. Niestety nie było i szybka decyzja zakupu melodiki. Optyczny chyba największym zaskoczeniem. Tak kiepsko wykonanego kabla dawno nie widziałem Z RCA pojechałem po całości. Nie wiem czy to dobry kabel pod mój zestaw. Atrakcyjna cena głośników i kabla, brak dostępności innych, zrobiło jednak swoje. Zestaw miały uzupełnić banany. Jednak po przeczytaniu kilku wątków uznałem, że to bez sensu. Kolejnym etapem miała być wymiana kabli zasilających, jednak po przeczytaniu kilku wątków... Poprawa akustyki, tym chciałbym się zająć. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierali, pisali, doradzali. Ufam, że zostanę tu na dłużej. ps. Aby nie było tak super cudnie to jest jedna rzecz, która mnie zastanawia. Jaki jest sens wystawiania sprzętu, którego nie ma na stanie? Godziny spędzone przy telefonie aby potwierdzić brak dostępności (sic!). To nic, że nie produkowane, już nie dostępne, dalej wisi na stronie. Rozumiem, pozycjonowanie, linkowanie z każdej możliwej strony, walka o klienta ale błagam.... nie kosztem klienta
  3. Nazwa banku, usługi jest nie istotna. Sugeruję skorzystać z porównywarki ofert bankowych, zapewne można coś znaleźć. Nie twierdzę, że osobne konto jest najlepszą, najbezpieczniejszą drogą. To jest moja droga, która dla mnie jest ok. @marecki pisał o Revoult. Produkt dobry, wiele osób z tego korzysta. Ja wybrałem instytucje działającą w Polsce. W ten sposób chroni mnie polskie prawo. Kosztowało mnie to tyle co jedna wizyta w oddziale. Płacenie kartą w internecie jest najbezpieczniejszą formą płatności, wbrew temu co niektórzy mówią. Ciekawe, że ludzie jeszcze tak niechętnie korzystają z tej formy a mimo to na co dzień płacą kartą w sklepie. Naprawdę jest dużo większe prawdopodobieństwo, że ktoś pozyska dane znajdujące się na naszej karcie (dobra kamerka wystarczy) niż to, że dane karty wyciekną z serwisu. Mam lekko paranoiczne podejście do płatności, dlatego wybrałem opcję drugiego konta PayPal też jest niezłą opcją. Kartę podpinamy pod konto a transakcje autoryzujemy przez PayPal nie podając danych karty.
  4. Przymierzałem się do Revolt. Niestety odbiłem się przy weryfikacji danych. Skanu dowodu nie prześlę Założyłem darmowe konto do którego karta również była za darmo. Fakt, pełne dane musiałem podać ale instytucja moim zdaniem bardziej godna zaufania. W taki sposób już kilka lat opłacam różne subskrybcje, zamówienia internetowe. Kasę przelewam wcześniej z głównego konta.
  5. Nie pytałem o pobór prądu. Ciekawi mnie sprawa dlaczego w przewodach zasilających audio stosowane są żyły grubsze, o średnicy 2,5, 3 lub nawet 4mm. W jaki sposób może wpłynąć to na nasz tor zasilania? Jakimi przesłankami kierują się producenci oferując takie rozwiązania?
  6. Dokładnie nic. Zostanie osierocona Nie znalazłem lepszych kabli zasilających dwużyłowych, chyba, że źle szukałem. Trójżyłowy przeszkadzać nie będzie.
  7. No tak. To podstawa podstaw. Wątek prześledziłem. Podświadomie wyczuwam wagę sprawy
  8. Świetnie, dziękuję za linki Chodziło mi o fabryczne kable. Zakupić planuję trójżyłowe. Jeszcze jedno pytanie. Oryginalne, jak również zwykłe komputerowe są zazwyczaj o przekroju żył 1-1,5mm. Z tego co widzę przewody zasilające audio to 3x2,5 lub nawet grubsze. To jest standard? Jakie jest uzasadnienie zastosowania przewodu o przekroju większym lub równym 2,5?
  9. Te zaproponowane to już dla mnie luksus Dziękuję, będę miał na uwadze. Kable do elektroniki mam dwużyłowe. Rozumiem, że żyły PE nie podpinam do wtyczek. Chyba, że się mylę.
  10. Zupełnie bez napinki. Pytałem z czystej ciekawości. Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. Pewnie niebawem będę wymieniał fabryczne kable zasilające do wzmacniacza i CD. Kabel nie jest problemem. Jakich wtyków Schuko/IEC używacie? Czy mógłby ktoś polecić sprawdzone, dobrej jakości wtyki? Jeżeli można znaleźć coś budżetowego
  11. B&W 606 słuchałem w zestawieniu z NAD365 oraz RotelA12. Dla mnie zdecydowanie lepiej zagrały ELAC Reference B6 (DBR62). Więcej dynamiki, przestrzeni, kopa W TopHiFi mają obydwa zestawy. Jeśli masz możliwość, sprzęt pod pachę i na odsłuch Warto posłuchać i samemu ocenić.
  12. Spora dawka wiedzy, duże doświadczenie. Jestem pod wrażeniem Nie wszystko zrozumiałem, jednak część poruszanych zagadnień wyjaśniła kilka kwestii. Dziękuję. Niedawno zakupiłem listwę Taga Harmony PF-500. Raczej impuls niż racjonalna decyzja. Szukałem czegoś co będzie choć trochę lepsze niż zwykła listwa. Kabel fabryczny okazał się za krótki. W dobrej cenie dostałem kabel Melodika 3x2,5 na wtykach typu Schuko/IEC. Dość budżetowe rozwiązanie (nie jest to firmowa konstrukcja). Na wtyczce jest oznaczenie kolorem czerwonym. Domyślam, że chodzi o oznaczenie podpięcia kabla fazowego. Zaskoczyło mnie to, że oznaczenie było po lewej stronie (patrząc na wtyczkę- od góry otwór na bolec uziemiający, po lewej L, po prawej N). Gniazdo mam standardowe, z bolcem. Po lewej L, po prawej N. Wpinając w ten sposób wtyk polaryzacja zostanie odwrócona. Pytanie czy wtyczka zarobiona jest niewłaściwie czy jest to obojętne? Taga ma zabezpieczenie przed nieprawidłowym wpięciem i rzeczywiście przy próbie wpięcia sygnalizowała błąd. Na szczęście mam podwójne gniazdo i wystarczyło wpiąć w drugie wejście, odwracając wtyczkę. Czy wtyk zakończony został poprawnie czy doszło do pomyłki? Kable są przykręcone śrubami. Czy warto je ocynować przed połączeniem, czy nie ma to znaczenia?
  13. @lysyrafalDziękuję za uwagę. Będę pamiętał. Taką informację otrzymałem, koniec produkcji. Podzwonię po sklepach. Może uda się coś zamówić.
  14. Dziękuję za odpowiedź. Z kablami zatem się wstrzymam. Niestety Emit M20 już nie wypożyczę. Problemy z dostępnością. Nie bardzo mam gdzie odsłuchać. Zostaje jedynie zakup drogą internetową
  15. Stało się Rotel A12 już w domu. W trasie CD Rotel 11 Tribute oraz Audio Pro Link1. Wybór CD wydawał mi się najbardziej bezpieczny do tego wzmacniacza. Mam pytanie. Jakim połączeniem zestawić te urządzenia? RCA czy Coaxial i jakie? Na początek chciałbym budżetowe kable. Jaki optyk do Audio Pro 1? Wykluczam zakup kabla Ethernet. Znając charakterystykę tych kabli stawiam śmiałe twierdzenie, że nie wpłyną na jakość brzmienia. Dla spokoju ducha zastosuję jednak UTP Cat6. Czekam nadal na odsłuch Emit M20. Jeśli odsłuch będzie pomyślny zostanie wybór pomiędzy ELAC Reference a Emit. Czy na początek warto od razu dokupić listwę zasilającą z filtrami, np Taga Harmony PF-500 czy doskładać do czegoś lepszego? Jak jest z tym kupowaniem przez internet? Rozeznałem sprawę wypożyczenia sprzętu. Mógłbym pożyczyć Emit 20, niestety ELAC niedostępne. Czy można tak 'bezkarnie' kupić kolumny i skorzystać po odsłuchu z możliwości zwrotu (14dni)? Tak czuję, że nie do końca jest to w porządku. Może się mylę? Niestety na dzień dzisiejszy to jedyna możliwość odsłuchania ELAC w domowym zaciszu Pozdrawiam!
  16. @lysyrafal Dziękuję za cenne uwagi. Zatem kolejne odsłuchy ;)
  17. @seba3002 Głośników podstawkowych FocalAria słuchałem w zestawieniu z kilkoma wzmacniaczami. Urzekły mnie selektywnością grania, świetną przestrzenią a przy tym miłym basem. Najlepiej zgrał się w połączeniu z Cambridge 61. Nie bardzo wiem jak się ma to do jasnego grania z rozdzielczą górą. Najzwyczajniej się nie znam Dzięki za propozycję zestawu. Tak jak pisałem, wzmacniacz już do mnie jedzie. Będzie to Rotel A12 a głośniki audio physic classic 3 poza moim budżetem. Na zestaw głośników mam 2500zł
  18. KEF Q350 słuchałem w zestawieniu z Cambridge CXA60. Zestawienie zdecydowanie mi nie podeszło. --------------- Cambridge CXA60 + KEF Q350 "... Zbyt mocno podkreślona góra powoduje, że momentami odsłuch jest męczący (kłuje w ucho). Bas niestety zbyt suchy, tępy. Dla mnie zestawienie sprzętu nietrafione." --------------- Emit chętnie posłucham. Również Melodike i Indiana Tesi561. Dzięki. @S4Home Czy w salonie S4Home Melodika BL40 MK3, Indiana Tesi561, Elac Reference DBR62, Q Acoustics 3030i dostępne do odsłuchu? Pytanie pozostaje nadal. Czy decydować się na podstawkowe czy podłogowe? Co się lepiej sprawdzi się w mojej konfiguracji pokoju? Które rozwiązanie będzie korzystniejsze?
  19. Też próbuję skompletować swój pierwszy sprzęt audio. Słuchając już kilkanaście zestawów, wiem jedno. Yamaha RN803 nie zagra tak jak może wzmacniacz zintegrowany. Rozumiem, że można mieć różne preferencje czy odmienny gust. Jednak tylko dzięki doświadczeniu obcowania z dźwiękiem można wyrobić swoje zdanie. Warto posłuchać tego zestawu, jednak nie poprzestawaj tylko na nim. Posłuchaj wzmacniaczy zintegrowanych a nie tylko amplitunerów. Na Yamaha RN803 byłem bardzo mocno nastawiony. Wszystko mający sprzęt, który zabezpiecza całkowicie moje potrzeby. Trzy razy go słuchałem w różnych salonach, na różnych zestawach głośników. W porównaniu ze wzmacniaczami zintegrowanymi wypadł bardzo słabo Jeśli zależy ci na opcjach strumieniowych zawsze możesz w przyszłości dokupić Audio Pro Link 1. Nie drogie a obsłuży to co chcesz. Głośniki B&W 607s2 mi osobiście nie podeszły. Dla mnie lepiej zagrały Elac Reference DBR62 lub nawet Audio Bronze 100. Jednak nie wiem czy to pod Twoje preferencje, szukasz cieplejszego grania. Jeśli tylko masz możliwość umawiaj się na odsłuch. Powodzenia!
  20. Zdecydowałem się na wzmacniacz Rotel A12. Niebawem powinien być już u mnie Niestety lub stety, w międzyczasie od mojego dyrektora do spraw finansów wyszło rozporządzenie realizacji małego przemeblowania Tworzy się zatem możliwość wykorzystania w zestawie audio głośników podłogowych. Dwa układy w koncepcji, dwie opcje do wyboru. Pytanie czy rzeczywiście warto dobrać meble tak aby zmieścić podłogowe? Nie biorę pod uwagę ustawienia monitorów na podstawkach. Mały szkrab będzie buszował po podłodze i boję się o stabilność konstrukcji Wariant 1 - Kolumny podłogowe Kolumny ustawione po bokach strolika RTV. Długość stolika 120cm, wysokość 48cm. Kolumny oddalone ok 2m od siebie, wraz z miejscem odsłuchowym tworzą trójkąt równoboczny. Biorąc pod uwagę szerokość kolumny (ok 20cm) głośniki odsunięte od mebli/ściany na 20cm (z każdej strony). Wariant 2 - Kolumny podstawkowe Kolumny ustawione na stoliku RTV o wymiarach 240x42x74cm. Kolumny oddalone ok 2m od siebie, wraz z miejscem odsłuchowym tworzą trójkąt równoboczny. Kolumny odsunięte od ściany ok 15cm. Czy korzystniej będzie kupić głośniki podłogowe czy zostać przy koncepcji podstawkowych? Budżet ok 2500/zestaw. Podoba mi się brzmienie: Focal Aria (nie stać mnie) Elac Reference DBR62 (te rozważałem) Audio Bronze 100 (dla mnie grały gorzej niż powyższe) Jeżeli warto zrobić miejsce i ustawić podłogowe to jakich szukać? Melodika BL30 mk3, Melodika BL40 MK3, Pylon czy coś innego? Wdzięczny będę za wszelkie uwagi.
  21. Obecnie podsumowuję koszty, przeliczam warianty. Z zestawu 6000 wychodzi już blisko 8000 Część zapewne gotówka, część ratalnie. Rozważam różne warianty. Rzeczywiście, TopHiFi ma jeszcze Rotela CD11 w dobrej cenie. Jednak tylko kolor srebrnym. Cena dotyczy zapewne płatności w salonie, co wyklucza zakup na raty.
  22. Dziękuję, zanotowałem Moje myśli kierują się coraz bardziej w stronę wzmacniacza Rotel A12, choć nadal jestem w procesie decyzyjnym. Szukam kalkuluję, przeliczam, zapytuję. Czy zestawienie Rotel A12 + Yamaha CD-S300 ma sens? Warto dopłacić do odtwarzacza Rotel CD11 Tribute?
  23. Bardzo dziękuję Będę miał na uwadze. Decyzja nie jest prosta. Dam tematowi się trochę uleżeć aby zachować chłodną głowę @Łukasz Słomka Przy sprzęcie nic nie majstrowałem. Zbyt wysoki stopień abstrakcji
  24. Szanowni Koledzy radzili, zatem tak uczyniłem. W ciągu dwóch dni odwiedziłem trzy salony realizując odsłuchy siedmiu wzmacniaczy oraz siedmiu zestawów głośników podstawkowych. Chciałbym podzielić się swoimi doznaniami, które ufam będą kierowały mnie w jedynym właściwym kierunku, ku finalizacji projektu ‘mój, w końcu mój zestaw stereo’. Odsłuchy realizowałem z pomocą playlisty TIDAL, korzystając przy tym z urządzeń strumieniowych. Utwory testowe: Sting (The Last Ship), Dire Straits (Fade to black), Gentelman (Superior), Bob Marley (Zimbabwe), Metalica (...Justice for all), Linkin Park (Hit the flor), Massive Atack (Mezzaine), Pink Floyd (Dark Side of the Moon), Chuck Mangione (Children Of Sanchez), Thundercat (Uh Uh), Nick Cave (Red Right Hand), G. Gershwin (Rhapsody in Blue), Groundation (Long, Long, Ago). Opisy sporządziłem według kolejności odwiedzin oraz odsłuchów poszczególnych zestawów. Wiem, wyszło tego sporo. Można przewinąć. Na dole jest podsumowanie * jako domorosły ‘AdudioFeel’ wychowany na wiedzy zaczerpniętej z forum internetowego oraz sponsorowanych artykułów, zastrzegam sobie prawo do stosowania terminologii, która może być niewłaściwa, nieadekwatna, wprowadzająca w błąd czytelnika. To, że się nie znam proszę przyjąć jako fakt. To, że nie rozróżniam dźwięków lub w ogóle nie słyszę jest wielce prawdopodobne. Testowany Sprzęt: Wzmacniacze Cambridge CXA60 Cambridge CXA61 NAD 356 BEE Rotel A12 Yamaha R N803D Atol IN 80SE Magnat MR 780 Głośniki Monitor Audio Bronze 2 KEF Q350 Audio Bronze 100 Bowers & Wilkins 606 ELAC Debut Reference B6 (DBR62) Focal Aria 906 Elac Carina BS243.4 Salon 1 Sala odsłuchowa. Źródło: Cambridge Audio Azur 851N + TIDAL Cambridge 60 + Monitor Audio Bronze2 Nie będę się dużo rozpisywał na temat tej konfiguracji. Najgorzej grający zestaw w salonie. Dół jakby schowany, przymglony. Ewidentny brak selektywnego brzmienia, przestrzeni, dynamiki. Cambridge 60 + KEF Q350 Więcej przestrzeni w porównaniu do poprzedniego zestawu, lepsza selekcja oraz stereo. Zbyt mocno podkreślona góra powoduje, że momentami odsłuch jest męczący (kłuje w ucho). Bas niestety zbyt suchy, tępy. Dla mnie zestawienie sprzętu nietrafione. Cambridge 60 + Monitor Audio Bronze 100 Duża przestrzeń, miły dół. W tym zestawie zdecydowanie najlepsze selektywne brzmienie oraz stereo. Dobra dynamika (Children of Sanchez). Przy masywniejszych utworach czuć ciężki klimat (Massive Atack, LinkinPark). Szczegółowość, przestrzeń, smaczki w utworze Nicka Cave Dla mnie najkorzystniejsze zestawienie. Yamaha R N803D+AudioBronze 100 Tutaj tylko rozczarowanie. Mniejsza selekcja, przestrzeń. Brakuje dynamiki. Po przesiadce z Cambridge miałem wrażenie, że od głośników oddziela mnie tafla wody. Wszystko siadło Salon2 Pewna znana sieciówka. Sterylna sala odsłuchowa. Kable zapewne warte o wiele więcej niż sprzęt którego słuchałem Źródło: odtwarzacz sieciowy ?? +TIDAL Rotel A12+Bowers & Wilkins 606 Coś tam brakowało. Dół jakby wycofany. Jest selekcja, jest przestrzeń, brakuje dynamiki. Cięższe utwory nie mają kopa a regałowe nie bujają. Zestaw gra jakby brakowało mocy. Rotel A12+ELAC Refrerence Dzwięk bardzo przejrzysty, selektywny ze stonowaną średnicą. BobMarley buja, LinkinPark, Massive Atack przyjemnie dołem przyciążone. Gitara ciepło zaokrąglona (children of Sanchez), Nick Vave wyciąga smaczki. Całość bardzo pozytywnie. NAD 356+ELAC Reference Głęgoka duża przestrzeń, czuć selektywne brzmienie z miłym dołem. Cięższe utwory mają kopyto a gitara w Metalice nie piszczy. Zestaw gra bardziej ciepło(?) niż np. Cambridge. Bardzo miłe połączenie. NAD 356+Bowers & Wilkins 606 Czegoś tutaj brakuje. Może mniejsza selekcja, bardziej wycofane tony śrenie. Brakuje mi wrażenia przestrzeni. Najmilej dla ucha grał ELAC Reference, może nawet z korzyścią dla NAD 356 w zestawie. Salon3 Sala akustyczna. Podobno nie za bardzo dostosowana Źródło: Odtwarzacz sieciowy Marantz+TIDAL Atol IN 80SE+ Focal Aria Bardzo ciekawe połączenie. Dobra selekcja. Gentelman buja Cięższe brzmienie jakby brakowało ‘kopa’. PinkFloyd trochę brakowało selektywnego brzmienia. Yamaha R N803D+ FocalAria Sting- średnie tony jakby za bardzo eksponowane. Brakuje trochę góry. Bob Marley może zbyt przyciążony dołem, bas dominuje. W cięższych utworach brakuje dynamiki. W utworach Pink Floyd wyszły niedomagania ze stereo oraz selekcją dźwięków. Ogólne wrażenie z odsłuchu- lekkie zamulenie. Magnat MR 780+FocalAria Zdecydowanie lepiej mi się słuchało niż Yamaha. Więcej przestrzeni, lepsze stereo. Bardziej selektywnie brzmiąca góra. Mocny, przykoloryzowany basem środek (Sting). Czuć dynamikę w ostrzejszych utworach. Chyba największe zaskoczenie odsłuchów. Dla mnie brzmi lepiej niż Atol I Yamaha. Nawet nie wiedziałem, że to amplituner (sic!) Cambridge CXA61+FocalAria Dla mnie super. Dużo przestrzeni, wyciąga smaczki na górze. Bas bardzo przyjemny. Chyba najlepsze zestawienie z salonu3. Cambridge CXA61 ELAC Carina BS243.4 Jak dla mnie mniej przestrzeni, brak dynamiki. Bas trochę przymula. Zestawienie nie podeszło. Zdecydowanie lepiej zagrały ELAC Reference z Rotelem I NAD. Cambridge CXA61+Audio Bronze 100 Bardzo miłe zestawienie. Gra gorzej niż z FocalAria ale daje frajdę. Bas delikatny ale mięsisty. Dynamiczne regałowe kawałki bujają. Ostre utwory mają klimat I kopyto. Podsumowując swoje doznania. Najkorzystniej dla mojego ucha wypadły Cambridge CXA60/61 NAD 356 Rotel 12 Magnat MR 780 (sic!) Z głośników zdecydowanie Focal Aria. I tu niestety mój ból Chyba budżet nie puści Miłe wrażenie zrobiły ELAC Debut Reference B6 oraz Audio Bronze 100. Takie w moim zasięgu. Ciekaw jestem połączenia Cambridge CXA61 wraz z Debut Reference B6. Zdaję sobie sprawę, że to co słyszałem pokoju odsłuchowym zupełnie inaczej zagra u mnie. Zatem wypożyczenie sprzętu wydaje się jedyną sensowną drogą. Jakiego brzmienia szukam? Lubię przestrzeń i smaczki, które można wyciągnąć np. słuchając PinkFloyd. Dynamiczne utwory muszą bujać a cięższe kawałki mieć kopa. Myśli swe kieruję ku wzmacniaczom Cambridge CXA 61 ewentualnie Rotel 12. DAC umożliwi streaming przez komputer a bluetooth załatwi sprawę radia internetowego (głównie audycje gadane). NAD 356 brzmiał super, jednak wymaga doinwestowania na starcie. Zatem konkretne pytania. Jaki wzmacniacz pasowałby do ELAC Debut Reference B6 oraz Audio Bronze 100? Którą drogą pójść? Jak żyć? Będę wdzięczny za wszelką pomoc!
×
×
  • Utwórz nowe...