Skocz do zawartości

PawełW

Uczestnik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O PawełW

 • Ranga
  Debiutant
 1. PawełW

  Pytanie o antenę radiową FM

  Bez porównania do tej co ja p[odałem. Panowie nie robcie jaj. Takiego przepraszam za wyrażenie syfka anteny dawno nie widziałem. Chcesz mieć dobry sygnał stereo wiekszości stacji radiowych to kup zewnetrzną.
 2. PawełW

  Pytanie o antenę radiową FM

  Ja proponuję antene link niżej i do podłączenia do amplitunera wtyk żeński,kabelek 75 ohm. http://www.dipol.com.pl/antena_radiowa_sv_total_A0228.htm http://www.dipol.com.pl/przewod_koncentryc...1m__E1017_1.htm http://www.dipol.com.pl/zlacze_f_nakrecane_7_2_mm_E8009.htm http://www.dipol.com.pl/przejscie_wtyk_f_-...enowe_E8270.htm Wszystko podane na tacy A i dodam,że przy podłączaniu anteny do amplituner nic sie nie spali nawet jak coś zle podłączysz. Antenke można łatwo przymocować obejmami które są w zestawie. jeżeli masz dalszy sygnał do jakiegoś radia to wtedy tą samą antenkę tylko z wzmacniaczem. Będzie miodzio.Wiem bo sam mam pozdrawiam. Dodam,że przy podłączeniu antenki do amplitunera nic sie nie spali.Nawet jak cos zle podłączysz,co najwyżej będzie słabo odbierać lub w ogóle.
 3. PawełW

  Yamaha RX 797 (selector impedancji)

  Na przemian możesz słuchać raz maestro raz tonsili. Nie wiem jaki masz duży pokój,ale zeusami to ściany możesz przestawiać. Miałem Maestro i tak jak piosałeś szału nie robiły. W miarę możliwość jak będziesz miał kaske to sprzedaj yamahę i kup jakiś wydajniejszy wzmacniacz.
 4. PawełW

  Podłączenie korektora do Anthema 225

  Nikt nic nie wie?Pentli magnetofonowej też Anthem nie ma. Ktoś zerknie na zdjęcia i zobaczy czy można tam się wpiąć z korektorem?
 5. PawełW

  Yamaha RX 797 (selector impedancji)

  Ja nie radze podłączać Zeusów i Maestro razem do tej Yamahy.Jeszcze o zgrozo Zeusów 4 ohm!!
 6. Witam. Kupiłem ostatnio korektor yamaha EQ-550,żeby poprawić trochę dzwięk z bardzo starych kaset i płyt słabo nagranych. Mniejsza z tym,mam prośbę czy da się podłączyć ten korektor pod ten wzmacniacz? Chodzi mi o te wyjście pre out?Zdjęcie niżej tył Anthema.
 7. PawełW

  Wzmacniacz do 3000zł proszę o rady!

  I jak wybrany wzmacniacz?
 8. PawełW

  B&W 683 vs. JBL L880studio

  Tutaj to nikt Ci tak szybko nie odpowie. Takie forum już. Zadaj to pytanie na Audiostereo lub elektrodzie
 9. PawełW

  "Basowe" kolumny podstawkowe

  Kup JBL E30 lub ES30 będziesz miał co chciałeś
 10. PawełW

  Radiotehnika RRR SM-300 & S400M warte uwagi?

  Już wszystko wiem. Radiotehnika hotel sobieski boks 410
 11. PawełW

  Radiotehnika RRR SM-300 & S400M warte uwagi?

  Dzięki za info. A kto będzie reprezentował Radiotehnikę?Jaki dystrybutor bo po przewodniku 2010 nic nie ma ?
 12. PawełW

  wzmacniacz Cambridge Audio Azur 540R

  Dokładnie. Mója Arcam FMJ A32 robi rozgrzewkę na min -50dB
 13. PawełW

  Wzmacniacz stereo do 3000-3500zł

  Wzmacniacz zakupiony Arcam FMJ A32 NOWY. Teraz zapraszam do mojego innego wątku o kolumnach. Teraz skupiłem się na Radiotehnice m400s lub sm-300 Pod uwagę biorę jeszcze Jamo S-608 lub propozycję ? Moje Maestro 180 II są za spokojne do muzyki mojej typu elektronika i pochodne.
 14. Witam.Szukam wszystko na temat kolumn Łotewskiej firmy Radiotehnika RRR SM-300 i S400M. Czy warte są uwagi? Proszę o opinie i cokolwiek na ich temat. Może ktoś się orientuję jakie tam głośniki siedzą bo na necie bardzo mało informacji. http://www.rrr.lv/en/products
×