Skocz do zawartości

kaczadupa

Uczestnik
 • Zawartość

  1 240
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kaczadupa

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecinek

Ostatnio na profilu byli

5 156 wyświetleń profilu
 1. Jestem przekonany, że to zbieg okoliczności a nie jakieś zamierzone działanie. Koniec tematu.
 2. Się śmiejesz a zobacz kto dostał najnowsze EISA.
 3. Czy ja wiem czy trafi... Taki Trigon Exxceed zabłyśnie kryształowo czystą, otwartą górą i przestrzenią, taki Supernait 3 udanym balansem między konturem a wypełnieniem muskularnych niskich tonów, Rega Elicit mk5 pełną, namacalną średnicą i jakąś przedziwną tajemniczością, Heed Lagrange soczystością w całym paśmie i podobnie do Exxceeda wyjątkowo urokliwymi wysokimi tonami oraz brakiem najmniejszej choćby agresji. Dla miłośników genialnych wysokich tonów mamy Trigona Exxceed i Heeda Lagrange. Dla miłośników muskularnych, mocnych, energetycznych ale i czytelnych niskich tonów mamy Supernaita. Dla miłośników namacalnej, bogatej analogowej, płynnej średnicy i takiej urokliwej poświaty unoszącej się w pokoju mamy Regę Elicit mk5. A co gdy chcemy mieć te wszystkie najlepszości w jednej skrzyneczce? Nie da się
 4. Na moje uszy ten poziomy wykresik byłby idealnie równy. Gładkie, zdystansowane granie. Nie ma kontaktu z muzyką, jak w każdym znanym mi Heglu. Niby wszystko ok a słuchasz i nie "czujesz muzyki". Mistrz pomiarów i braku emocji zarazem.
 5. Masz szczęście Marek, Ty mów całą prawdę, kupiłeś nowe ale w takiej cenie, że używki są droższe.
 6. Oczywiście, ale jak ktoś nie ma auta i nie ma jak sprawdzić sprzętu u sprzedawcy a i sprzedający nie jest naszym Kolegą z forum to może być taka jazda, że do końca życia nie kupimy już nic na odległość z olx-ów itp. Pojechać, sprawdzić, tak.
 7. Wojtek, pamiętasz pilot od Trigona exxceed? Ważył prawie tyle co Dayens Menuetto Można bicki pompować.
 8. Miłośnicy Hegla twierdzą, że to jeden z najlepszych piecy tego producenta. Gratki i też czekam na wrażenia. Zawsze chciałem go poznać ale strach przed zakupami na odległość przez olx wygrywał.
 9. Dodałbym, że "nieco" jest kurtuazją z Państwa strony Jak najbardziej jest to brzmienie przygaszone i bez dynamiki (wbudowany przetwornik).
 10. Przepraszam bardzo ale obowiązuje kolejka, byłem pierwszy. Marku, z super Bowersami ta dziewica materializuje się w pokoju. Cóż wart ten nędzny grosz przy tak zjawiskowym pięknie dla ciała i duszy....
×
×
 • Utwórz nowe...